WNĘTRZA DOMU

(83 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY WNĘTRZA DOMU

Wnętrza domu: najmniejszy dom w Polsce. GALERIA ZDJĘĆ]

Wnętrza domu: najmniejszy dom w Polsce. GALERIA ZDJĘĆ]

Wnętrza domu, który uchodzi za najmniejszy dom w Polsce. Projekt wnętrz, który na zaledwie 40 mkw, zapewnia pełnowartościową i funkcjonalną przestrzeń życiową dla rodziny z dwójką dzieci. Salon z kuchnią i jadalnią, sypialnia na poddaszu, funkcjonalna łazienka i klatka schodowa – wszystko to zaplanowano we wnętrzu najmniejszego domu w Polsce, za projekt którego odpowiada Tadeusz Lemański.

Styl toskański: klimatyczne wnętrza domu w Toskanii

Styl toskański: klimatyczne wnętrza domu w Toskanii

Styl toskański kojarzy się ze słonecznymi Włochami, urokliwym klimatem i naturalnymi materiałami, które dominują w tego typu wnętrzach. Oto prawdziwe wnętrza domu w Toskanii. Piękna kuchnia w stylu toskańskim, czy salon zachwycają klimatem. Masywne meble, drewniane belki, kamień na ścianach i stylowe dodatki - to wszystko znajdziemy w klimatycznym mieszkaniu urządzonym w stylu toskańskim!

Dom z trawą w salonie

Dom z trawą w salonie

DOM Z TRAWĄ W SALONIE. Innowacyjny projekt architekta Roberta Koniecznego wygląda tak, jakby w jednej trzeciej wisiał w powietrzu, a salon miał na dworze. Na ponad 400 metrach architekt zreinterpretował znaną ideę integracji przyrody z architekturą. Mieszkańcy z pewnym niepokojem podchodzili do jego pomysłów. Dziś mówią: - Zawsze miał rację, potrafił nas przekonać do wszystkiego - wielkich okien i „trawy” w salonie.

Modernistyczna aranżacja wnętrza: domu z antresolą

Wiele modernistycznych wnętrz domu to czysta inspiracja modnymi współcześnie loftami. Co wyróżnia wnętrza w stylu modernistycznym? Prostota formy, nieprzesadny minimalizm, odważne zestawienia materiałów i funkcjonalne, stylowe meble. Zobacz jak rozwiązali przestrzeń domu z antresolą projektanci z pracowni formativ.

Modernizacja domu z lat 30: urok rzeczy niedoskonałych

Wnętrza domu z lat 30. mieszczącego się na Ślasku wymagały generalnej modernizacji. Rozbudowa domu została zaplanowana tak, by zachować w nim wszystko, co tylko możliwe. Żadna stara cegła ani deska nie poszła na zmarnowanie. Niedoskonałości budynku stały się jego atutem.

Przebudowa domu i projekt wnętrza: metamorfoza. Funkcjonalność i eklektyzm

Przebudowa wnętrza domu: funkcjonalna i eklektyczna metamorfoza. Pierwotnie dom dwurodzinny, dwulokalowy, w stanie do całkowitego remontu, wręcz przebudowy. Kupiła go młoda rodzina, wówczas trzyosobowa z zamiarem przebudowy na dom jednorodzinny. 

MM 1/2017 - W amerykańskim tempie: Katarzyna i Adrian Żurowscy z Wrocławia

Kasia i Adrian wybrali dom na jednym z wrocławskich osiedli. Przypominało ono osiedle amerykańskie. Sam dom także był urządzony w tym duchu, o czym świadczyła choćby fontanna w łazience! Dostrzegli jednak potencjał i za zmiany zabrali się w tempie… iście amerykańskim!

Drewniany dom w górach: góralskie wnętrza pełne uroku

Góralska chata tętni życiem przez cały rok. Wnętrza domu to drewno i styl nawiązujący do architektury regionu. Drewniany dom ciągle ewoluuje i dojrzewa. Podłogi, ściany, meble i dodatki ze świerkowego i sosnowego drewna nie dość, że pięknie pachną, to jeszcze żyją swoim życiem. Skrzypi podłoga albo stopień na schodach, innym razem rozkołysze się noga od stołu.

Przytulne wnętrza domu dla dużej rodziny: inspirująca aranżacja

Dom to zaadaptowany budynek po szwalni. Właściciele stworzyli aranżację wnętrza domu pełną spokoju i światła. Żyją tu w zgodzie ze sobą i naturą. Dom urządzony jest w dwóch stylach - klasycznym i nowoczesnym, które się przenikają i uzupełniają.

Wnętrza domu: salon z kuchnią w centrum nowoczesnych wnętrz

Wnętrza domu, w których dominują jasne kolory i naturalne materiały. Drewno, kamień i lniane tkaniny, dopełniono wyrazistymi akcentami, które nadają aranżacji wnętrz wyjątkowego charakteru. Serce domu stanowi otwarta strefa dzienna, gdzie na tle stonowanej aranżacji wyróżnia się oryginalne wykończenie ściany w salonie. Prezentujemy projekt wnętrz domu, za który odpowiada Krystyna Dziewanowska z Red Cube Design.

Wnętrza domu: nowoczesny minimalizm w funkcjonalnej otoczce

Wnętrza domu, dla którego pierwotną inspiracją były czarno-białe przestrzenie w stylu minimalistycznym. Uciekając od „laboratoryjnej" stylistyki, projektantka zdecydowała się na wplecenie w projekt wnętrz dębowych wstawek, ocieplających wyraz aranżacji. Całość dopełniona kroplą koloru, decyduje o modnym i nowoczesnym projekcie domu, którego istotą jest wygodny podział funkcjonalny. Zobaczcie wnętrza domu, za projekt których odpowiada Krystyna Dziewanowska z Red Cube Design.

Salon z kuchnią i jadalnią: minimalistyczne wnętrza domu z dominacją naturalnego drewna

Wnętrza domu, którego serce stanowi salon z kuchnią i jadalnią. Klasyczna aranżacja wnętrz zachowująca wszystko to, co najlepsze w zabytkowym domu. Odsłonięte elementy konstrukcyjne, oszczędna kolorystyka i dominacja naturalnego dębu – wszystko to decyduje o oryginalności projektu wnętrz domu autorstwa Projekt Kolektyw.

Stylowe wnętrza domu: pomysł na urocze siedlisko

Stylowe wnętrza domu zachwycają, w wyremontowanym siedlisku udało się uchwycić klimaty Prowansji, Skandynawii, szwajcarskich Alp. Wpleść dom w otoczenie warmińskich jezior i łąk. Stylowe wnętrza doprawić sztuką, ekologiczną kuchnią, zdrowym stylem życia. Tu mam wszystko to, co kocham – mówi właściciel domu. Zapraszamy do siedliska... 

Aranżacja wnętrz: surowa architektura w pudrowych kolorach!

Aranżacja wnętrz domu opiera się na kontraście surowego betonu i delikatnych pudrowych kolorów. Wnętrza domu mimo, że stanowią całość są delikatnie i funkcjonalnie podzielone. Wnętrza domu wraz z otaczającym ogrodem stanowią idealną bazę dla zapracowanych właścicieli.

Wnętrza domu w górach: ogromne przeszklenia oknem na... Beskid Żywiecki

Wnętrza domu nowoczesnego, ale z góralskim zacięciem. Projekt wnętrz, w których oprócz klasycznych rozwiązań, nie brak designerskich akcentów. Przytulna przestrzeń przeznaczona pod wynajem turystom, w której każdy znajdzie coś dla siebie. W końcu – wnętrza domu, w którym rolę telewizora pełnią ogromne przeszklenia, za którymi rozpościera się ujmujący widok na jezioro Żywieckie i górę Żar.

Aranżacja wnętrz w stylu glamour. Eleganckie wnętrza domu

Wnętrza w stylu glamour to aranżacja pełna szyku. W prezentowanych wnętrzach domu właścicielka połączyła wszystko, co lubi: glamour, styl postindustrialny i ponadczasową elegancję. Oto przepis na udaną i niebanalną aranżację wnętrz.

Styl industrialny. Aranżacja wnętrz domu ze starą cegłą na ścianach!

Wnętrza domu w stylu industrialnym powstały w dawnych zabudowaniach gospodarskich. Do aranżacji wnętrz wykorzystano autentyczną cegłę na ścianach. Taki sposób odzyskiwania dawnych budynków, podkreślania ich wyjątkowości stał się obecnie bardzo modny. Zobaczcie jak można zaaranżować dawne zabudowania w modnym stylu industrialnym!

Aranżacja wnętrz: modne wnętrza domu w zgodzie z otaczającą przyrodą

Nowoczesna aranżacja wnętrz stoi w służbie otaczającej dom przyrody. Wnętrza domu są komfortowe, utrzymane w stylu nowoczesnym. Ściany w kolorze szarym świetnie podkreślają otaczającą dom przyrodę, ujmując ją w ramy okien, jak najpiękniejsze obrazy, zmieniające się cyklicznie wraz z porami roku.

Gościnna aranżacja wnętrz domu w tradycyjnym stylu dworkowym

Styl dworkowy albo się kocha albo nie. Wnętrza domu w tradycyjnym stylu dworkowym to naturalne materiały i kompilacja mebli klasycznych. Wielbiciele nowoczesności nie mają czego tu szukać. Natomiast Ci którzy kochają targi staroci, antyki, wyprawy w poszukiwaniu skarbów dużych i małych na pchlich targach, odnajdują się w stylu dworkowym idealnie.

Wnętrza domu w stylu industrialnym: rola koloru i faktury, czyli wyznaczniki stylu

Wnętrza domu utrzymane w klimacie industrialnym to pozornie chłodne przestrzenie, które zdominowane są przez surowość oraz prostotę. Kolosalną rolę w ostatecznym odbiorze projektu wnętrz odgrywa nie tylko zastosowana kolorystyka, ale przede wszystkim wykorzystane materiały. Marcin Guba z pracowni MGM Design zrealizował pomysły domowników i włączył do projektu wnętrza elementy, które wizualnie ocieplałyby całość. W efekcie powstało wnętrze domu nieco industrialne, ale przede wszystkim spójne i nowoczesne.

Wnętrza domu: ikona idealnego spojenia nowoczesności z rodzinnym charakterem wnętrza

Wnętrza domu, które spajają nowoczesność z rodzinnym klimatem miejsca. Projekt wnętrz zakładający modne i nowoczesne przestrzenie, których aranżacja nie zatraca ciepłego i wyjątkowo przytulnego charakteru. Prezentujemy projekt wnętrza domu, którego autorem jest Marta Pala-Szczerbak z pracowni Minimoo.

Nietypowy projekt wnętrz, czyli jak tanim kosztem urządzić oryginalne wnętrze domu

Nietypowy projekt wnętrz, którego przedmiotem jest typowe wnętrze domu z lat 50. Zaprojektowane przez architekta, urządzone głównie przez właścicieli. Założeniem było stworzenie niepowtarzalnego i oryginalnego wnętrza, którego realizacja nie będzie wymagała dużych nakładów finansowych. W projekcie wnętrza domu, którego autorem jest Joanna Morkowska-Saj, nie należy doszukiwać się minimalizmu, a z upodobaniem wypatrywać niebanalnych rozwiązań.

Salon z kuchnią w kolorze brązowym: klasyczna aranżacja wnętrza domu

Jeśli lubicie kolor brązowy w aranżacji wnętrz to spodoba się wam ten salon z kuchnią. Brązowe ściany, ciemnobrązowe dębowe podłogi i ciekawe oświetlenie czynią wnętrze domu przytulnym i eleganckim. Na uwagę zasługuje ciekawy kącik kominkowy sprzyjający relaksowi.

Niekonwencjonalny projekt wnętrz domu: „Pory Roku” - nowoczesne wnętrza inspirowane rytmem natury

Projekt wnętrz domu, którego rozkład ściśle opiera się na głównych kierunkach komunikacyjnych wschód-zachód i północ-południe. Wnętrza domu, w którym istotą jest wyraźne wyznaczenie poszczególnych stref mieszkalnych. Projekt wnętrz odzwierciedlający pory roku i będący przykładem komfortu w podmiejskim krajobrazie. Zobaczcie wizualizacje wnętrz domu, za projekt których odpowiada pracownia JABRAARCHITECTS Tomasz Zaleski.

Wnętrza domu w rodzinnym wydaniu, czyli jak udomowić styl nowoczesny

Wnętrza domu, którego aranżacja przywodzi na myśl styl modernistyczny. Prosty i funkcjonalny projekt wnętrz w rzeczywistości urzeka domowym klimatem i zaskakuje spójnością aranżacji. Stonowana kolorystyka i naturalne materiały, w połączeniu z oryginalnymi detalami aranżacji sprawiają, że całość nabiera niepowtarzalnego stylu. Prezentujemy wnętrza domu we Frankurcie nad Menem, za projekt którego odpowiada pracownia JN Studio Joanna Nawrocka.

Strona 1 z 4

1 2 3 4