Bionic Electro – nowatorski grzejnik od Instal-Projekt

2021-07-02 9:48 Materiał sponsorowany
Grzejnik BIONIC
Autor: materiały prasowe Instal-Projekt

Bionic Electro jest inspirowany naturą i przyjazny dla środowiska. To w pełni zasilany elektrycznie grzejnik. Zachwyca połączeniem funkcjonalności i wydajności z estetyką. Powstał w wyniku wdrożenia innowacyjnej technologii produkcji.

Innowacyjna technologia

- Ultracienka konstrukcja wykonana z litego aluminium, połączona z opatentowaną technologią obróbki i uzbrojenia elementami grzewczymi w specjalnie przygotowanych przestrzeniach wewnątrz. Całość szczelnie zabezpieczona przed możliwością wniknięcia wilgoci do wnętrza, dla zapewnienia 100% bezpieczeństwa i niezawodnej pracy przez lata - mówi Przemysław Piernikowski kierownik Badań i Rozwoju w Instal-Projekt.

W trosce o środowisko

Ogrzewanie elektryczne to czysty i najmniej uciążliwy sposób zapewnienia ciepła. Jest praktycznie bezobsługowe, do tego grzejniki możemy włączać i wyłączać niezależnie od pory roku. Grzejniki elektryczne są bezpieczne nie tylko dla środowiska, ale również dla alergików. Bionic Electro nie powoduje wysuszania powietrza i jest łatwy w utrzymaniu czystości – sprawdzi się więc w mieszkaniach osób, które borykają się z uczuleniem. Aluminium nadaje się do recyklingu. Jednak zanim to nastąpi, upłynie naprawdę dużo czasu... Grzejniki elektryczne Instal-Projekt, znane z solidnego wykonania i trwałości aż 9-letnią gwarancję na zewnętrzną powłokę malarską. To kolejny plus dla środowiska!

Naturalny komfort

- Projektując Bionic Electro, inspirowaliśmy się integracją świata natury z ludzkimi potrzebami. Punktem wyjścia była funkcjonalność i zapewnienie komfortu cieplnego. Forma podążyła za funkcją. W świecie przyrody rzadko występują linie i kąty proste. Kształty Bionic są miękkie, gładkie i zaokrąglone a sama konstrukcja niezwykle lekka. – zapewnia Przemysław Piernikowski. Taki sposób projektowania wpisuje się w nurt biophilic design.

Gdzie pasuje Bionic Electro?

Bionic Electro sprawdzi się jako dodatkowe źródło ciepła oraz wszędzie tam, gdzie brakuje systemu centralnego ogrzewania. Jest idealny do przestrzeni, które nie muszą być stale ogrzewane, a jedynie dogrzewane. Wystarczy wolne gniazdo sieci elektrycznej. To świetna alternatywa dla tradycyjnych grzejników C.O.

Ultracienka konstrukcja grzejnika Bionic Electro powoduje, że nie zajmuje on dużo miejsca. Możemy go zainstalować w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, gdzie każdy centymetr jest cenny. Brak wypełnienia cieczą sprawia, że może być montowany na ścianach, których nie wolno zbytnio obciążać. Dodatkowo BIONIC sprawdza się jako wygodna suszarka. Liczne, nieregularne otwory nie tylko zdobią, ale posłużą do zawieszenia wilgotnych ręczników lub odzieży. Taka funkcjonalność przyda się w każdej kuchni czy łazience. Ciekawą opcją jest możliwość montażu tego modelu w ścianie (w wersji podtynkowej, bez widocznego okablowania).

Forma do wyboru

Grzejnik dopasujemy do przestrzeni dzięki czterem wersjom wzorniczym. Każda z wersji występuje w czterech różnych wymiarach. Poza frontem możemy wybrać dowolny kolor z palety Instal-Projekt.

Więcej informacji na stronie niezawodny.pl/produkty/nowości

Grzejnik BIONIC
Autor: materiały prasowe Instal-Projekt Płaski front Bionic Electro 1 jest bardzo elegancki i… łatwy do czyszczenia.
Grzejnik BIONIC
Autor: materiały prasowe Instal-Projekt Abstrakcyjny, nieregularny wzór Bionic Electro 2, inspirowany naturą
Grzejnik BIONIC
Autor: materiały prasowe Instal-Projekt Praktyczna drabinkowa budowa występuję w wersjach z mniejszą i większą liczbą wycięć (Bionic Electro 3 i 4)
Grzejnik BIONIC
Autor: materiały prasowe Instal-Projekt
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Uroki grudnia chłoniemy wszystkimi zmysłami. Wzrokiem, smakiem, dotykiem… Wyraz temu dajemy w aktualnym numerze „M jak Mieszkanie”.

Kup dostęp od 1 zł
Mjakmieszkanie grudzień