POMYSŁY

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY POMYSŁY

Kanapy do salonu: jak dobrze ustawić kanapę w SALONIE. ZDJĘCIA i inspiracje na salon

Kanapy do salonu: jak dobrze ustawić kanapę w SALONIE. ZDJĘCIA i inspiracje na salon

W komfortowym salonie część wypoczynkowa z kanapą to centralne, najważniejsze miejsce. Kanapa w salonie to reprezentacyjne, nadające styl całej aranżacji. Możesz postawić w salonie kanapę pod ścianą, ale namawiamy cię także do innych rozwiązań. Kanapy do salonu: INSPIRACJE, PODPOWIEDZI, 23 ZDJĘCIA SALON.

Meble i przedmioty w paski

Meble i przedmioty w paski

Chcesz odmłodzić wysłużony mebel albo przedmiot? Pomaluj go w paski! Stanie się kolorowy, atrakcyjny, a przede wszystkim... nowy!

Zaskocz ścianą. Oryginalne pomysły.

Zaskocz ścianą. Oryginalne pomysły.

Malowanie, tapetowanie to standard. Namawiamy do wyjścia poza utarte szlaki. W każdym mieszkaniu znajdzie się przynajmniej jedna płaszczyzna, na której można zastosować nowatorskie materiały wykończeniowe oraz wypróbować oryginalne pomysły projektantów i architektów.

Pomysły na wiosenne dekoracje z kwiatów

Niecierpliwi mieszkają ładniej. Nie chcą dłużej czekać na ocieplenie. Gdy za oknem deficyt zieleni i świeżych kwiatów, urządzają ogrody pokojowe. Chcesz stworzyć własny? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów na kwiatowe aranżacje.

Jak dobrać plakat?

Jaki jest klucz właściwego doboru plakatu do wnętrza? Czym należy się kierować? Gustem, zainteresowaniami czy kolorem? Co wypada dzisiaj mieć na ścianie?

Strona 1 z 1

1