POMYSŁY

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY POMYSŁY

Pomysły na wiosenne dekoracje z kwiatów

Pomysły na wiosenne dekoracje z kwiatów

Niecierpliwi mieszkają ładniej. Nie chcą dłużej czekać na ocieplenie. Gdy za oknem deficyt zieleni i świeżych kwiatów, urządzają ogrody pokojowe. Chcesz stworzyć własny? Mamy dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów na kwiatowe aranżacje.

Kanapy do salonu: jak dobrze ustawić kanapę w SALONIE. ZDJĘCIA i inspiracje na salon

Kanapy do salonu: jak dobrze ustawić kanapę w SALONIE. ZDJĘCIA i inspiracje na salon

W komfortowym salonie część wypoczynkowa z kanapą to centralne, najważniejsze miejsce. Kanapa w salonie to reprezentacyjne, nadające styl całej aranżacji. Możesz postawić w salonie kanapę pod ścianą, ale namawiamy cię także do innych rozwiązań. Kanapy do salonu: INSPIRACJE, PODPOWIEDZI, 23 ZDJĘCIA SALON.

Meble i przedmioty w paski

Meble i przedmioty w paski

Chcesz odmłodzić wysłużony mebel albo przedmiot? Pomaluj go w paski! Stanie się kolorowy, atrakcyjny, a przede wszystkim... nowy!

Zaskocz ścianą. Oryginalne pomysły.

Malowanie, tapetowanie to standard. Namawiamy do wyjścia poza utarte szlaki. W każdym mieszkaniu znajdzie się przynajmniej jedna płaszczyzna, na której można zastosować nowatorskie materiały wykończeniowe oraz wypróbować oryginalne pomysły projektantów i architektów.

Jak dobrać plakat?

Jaki jest klucz właściwego doboru plakatu do wnętrza? Czym należy się kierować? Gustem, zainteresowaniami czy kolorem? Co wypada dzisiaj mieć na ścianie?

Strona 1 z 1

1