PAKOWANIE PREZENTÓW

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PAKOWANIE PREZENTÓW

Jak zrobić ozdobne pudełeczko na drobny prezent: ZRÓB TO SAM

Jak zrobić ozdobne pudełeczko na drobny prezent: ZRÓB TO SAM

Zastanawiasz się, jak zapakować prezent? W Zrób to sam instrukcja jak wykonać samodzielnie efektowne pudełeczko na prezent: łańcuszek komunijny, kolczyki, pamiątkę Chrztu Św., kartę prezentową czy banknot. Bądź kreatywny na wiosnę!

Jak krok po kroku zapakować prezent pod choinkę? ZOBACZ wideo

Jak krok po kroku zapakować prezent pod choinkę? ZOBACZ wideo

W naszym filmie krok po kroku pokazujemy, jak ładnie zapakować prezent pod choinkę. Tegoroczne opakowania prezentów na Boże Narodzenie powinny mieć koronki i miękkie wstążki. To jest naprawdę proste, a efekt oryginalny!

Ekonomia prezentowa, czyli jak przeżyć święta bez debetu na koncie. Rozsądne kupowanie prezentów na Boże Narodzenie!

Ekonomia prezentowa, czyli jak przeżyć święta bez debetu na koncie. Rozsądne kupowanie prezentów na Boże Narodzenie!

W corocznym wyścigu na oryginalne prezenty świąteczne można stracić nie tylko czas, zdrowie i nerwy, ale i poważnie nadszarpnąć domowy budżet. Jak mądrze planować prezenty na Boże Narodzenie? Jakie mamy możliwości eleganckiego wybrnięcia z wysoko postawionej poprzeczki prezentowej? Czy samodzielnie zrobione prezenty świąteczne mogą być piękne? Zobacz, o co tak na prawdę chodzi w świątecznym pędzie za... prezentem.

Pakowanie prezentów: literka imienna z włóczki na świątecznym prezencie!

Personifikacja opakowań presentów świątecznych ma w sobie ogromny ładunek emocji! Zobaczcie jak w prosty sposób ozdobić świąteczną torebkę na prezenty bożonarodzeniowe pierwszą literą imienia obdarowywanej osoby. Literka imienna z włóczki KROK PO KROKU!

Pakowanie prezentów: koronkowy aniołek na Święta ZRÓB TO SAM

Boże Narodzenie to pretekst do zaprezentowania różnych swoich talentów, w tym także do pakowania prezentów! Pamiętajmy, że pięknie podany podarek zyskuje na wartości, a obdarowana osoba poczuje się szczególnie i wyjątkowo. Jak ozdobić opakowanie małego prezentu świątecznym aniołkiem? Zobacz KROK PO KROKU jak zapakować mały prezent świąteczny z aniołkiem!

Jak pięknie zapakować prezenty: instrukcja KROK PO KROKU

Jak pięknie zapakować prezenty świąteczne? Wystarczy nieco fantazji i zmysłu dekoratorskiego. Zobaczcie jak za pomocą prostych materiałów i technik oryginalnie i pięknie zapakować świąteczne prezenty na Boże Narodzenie!

Jak wykorzystać opakowania po prezentach gwiazdkowych: PRAKTYCZNE PORADY!

Choć emocje związane z gwiazdkowymi prezentami dawno już opadły, nadal pozostaje zagadnienie świątecznych opakowań. Czy możemy kreatywnie wykorzystać opakowania po mniej lub bardziej udanych prezentach choinkowych? Co w nich przechowywać? Jak stworzyć z nich funkcjonalne dekoracje do wnętrz? Sprawdź nasze podpowiedzi!

20 POMYSŁÓW NA PREZENT świąteczny do domu. Nie wiesz co kupić? Mamy kilka podpowiedzi

Szukasz pomysłu na prezent świąteczny albo idziesz pierwszy raz do znajomego do domu i nie wiesz jak ma urządzone mieszkanie? Dobrze mieć pomysł na prezent, który będzie nie tylko praktyczny ale przede wszystkim piękny, sprawi obdarowanemu przyjemność i będzie pasował do aranżacji domu lub mieszkania. Zobacz kilka naszych pomysłów na prezent do domu.

ZRÓB TO SAM: oryginalne pakowanie prezentu na DZIEŃ OJCA. Zobacz pomysły [GALERIA]

Dzień Ojca już blisko. Z tej okazji w ZRÓB TO SAM proponujemy ładne i oryginalnie sposoby na pakowanie prezentów. Sposobów na urozmaicenie prezentów jest wiele, wystarczy odrobina kreatywności i serca. Nietypowo i ładnie zapakowane mogą być nawet czekoladki!

Jak ładnie zapakować prezenty na Święta: praktyczne pomysły na niepraktyczne formaty prezentów!

Prezenty świąteczne, choć niosą ze sobą wiele radości w chwili obdarowania, w momencie ich pakowania stanowią nie lada wyzwanie dla Mikołaja. Jak ładnie zapakować prezent na Boże Narodzenie, aby bez względu na swój kształt zachwycił obdarowywanego? Poznaj kilka sprytnych trików, dzięki którym pięknie zapakujesz nawet najbardziej niewymiarowy prezent świąteczny na Boże Narodzenie!

Sztuka pakowania prezentów: zdjęcia inspiracje

Jak ładnie zapakować prezent: świąteczne inspiracje i podpowiedzi w galerii zdjęć od MgrHome. Pomysłowe opakowanie prezentu będzie miłą niespodzianką pod choinką.

Strona 1 z 1

1