W krainie ładu. Garderoby z linii Elite marki GTV

2024-05-08 13:25

Marzysz o prawdziwej garderobie? Jej stworzenie jest możliwe w każdych warunkach. A wszystko to dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom dostępnym na wyciągnięcie ręki. Doskonały przykład stanowi linia Elite marki GTV, która w pełni zasłużyła na nasze wyróżnienie. Sprawdź jej atuty!

Garderoba dla niej. Elite GTV
Autor: mat. pras. GTV Harmonia w bieli – garderoba Elite może być ukryta lub stanowić element wystroju wybranego pomieszczenia. Minimalistyczny design oraz proste i eleganckie formy pasują do każdej konwencji stylistycznej.

Jaka jest garderoba idealna? Przede wszystkim odpowiadająca indywidualnym potrzebom. Zanim zajmiemy się jej projektem, powinniśmy nie tylko ocenić przestrzenne możliwości mieszkania, lecz także dokładnie przejrzeć zawartość szafy. Należy wziąć pod uwagę wymiary odzieży, która ma być przechowywana w danym segmencie.

W krainie ładu. Garderoby z linii Elite marki GTV
Autor: mat. pras. GTV MIEJSCE NA BUTY: Sezonowe, używane od święta lub na co dzień – obuwie nie tak łatwo poddaje się pracom porządkowym. Dlatego ważna jest wydzielona specjalnie dla nich strefa w garderobie, najlepiej wysuwana szuflada. Przy okazji zapewnimy butom coś ważnego – dobrą wentylację.

Istotne jest również miejsce na akcesoria i drobiazgi, takie jak czapki, szaliki, rękawiczki czy krawaty. Gdy już znamy swoje potrzeby, możemy przejść do działania. Pełną personalizację zapewnia linia Elite marki GTV – stanowiąca idealne połączenie funkcjonalności z wysoką estetyką. Pozwala zaprowadzić porządek wśród ubrań, a oprócz tego można ją śmiało wykorzystać jako element wystroju w większych pomieszczeniach.

W krainie ładu. Garderoby z linii Elite marki GTV
Autor: mat. pras. GTV DOBRY SKŁAD: Wyprasowane, posegregowane i… gotowe do założenia! Wieszak na spodnie stanowi praktyczne akcesorium, którego nie mogło zabraknąć w linii Elite. Możemy go wygodnie i łatwo wysuwać, mając cały czas wgląd we własną kolekcję.
Garderoba dla niej. Elite GTV

Autor: mat. pras. GTV

Harmonia w bieli – garderoba Elite może być ukryta lub stanowić element wystroju wybranego pomieszczenia. Minimalistyczny design oraz proste i eleganckie formy pasują do każdej konwencji stylistycznej.

Naszym zdaniem

Każdy z nas ma inne potrzeby, co widać szczególnie wyraźnie w przypadku garderoby. Przy jej projektowaniu najlepiej jest wtedy, gdy możemy „poskładać” idealną całość z gotowych rozwiązań. A wszystko to oferuje linia Elite. Dodatkowo jej dużą zaletą jest przemyślany design – prosty, stonowany, przy tym zaś szykowny. Spełni oczekiwania zarówno miłośników klasyki, jak i nowoczesności.

W krainie ładu. Garderoby z linii Elite marki GTV
Autor: mat. pras. GTV DROBIAZGI POD KONTROLĄ: Płytkie szuflady z przegródkami pozwalają uporządkować różne drobiazgi: paski, zegarki, okulary czy biżuterię.

Otwarta garderoba? Będzie się prezentować zjawiskowo m.in. dzięki prowadnicom sprytnie ukrytym w ramie. Więcej informacji na gtv.com.pl.

W krainie ładu. Garderoby z linii Elite marki GTV
Autor: mat. pras. GTV CO WYBIERASZ? Dostępne są dwie opcje kolorystyczne: elegancka biel i gustowny antracyt, które uzupełniają wykorzystanie modnych materiałów naturalnych oraz drewnopodobnych.