STÓŁ WIELKANOCNY

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STÓŁ WIELKANOCNY

Wielkanocne śniadanie

Wielkanocne śniadanie

Wielkanocne śniadanie? Naturalnie! Na stole zastawionym przez Elizę Mórawską, autorkę bloga kulinarnego „White Plate”, i stylistkę Elizę Mrozińską delektujemy się prostymi smakami w szlachetnej oprawie.

Ocieplacz ZAJĄCZEK na jajka wielkanocne KROK PO KROKU

Ocieplacz ZAJĄCZEK na jajka wielkanocne KROK PO KROKU

Jak zabawnie udekorować stół wielkanocny? Skorzystaj z naszej propozycji i samodzielnie uszyj ocieplacz na jajka w kształcie zajączka wielkanocnego! Pokazujemy jak uszyć ocieplacz na jajka KROK PO KROKU!

Pisanka wielkanocna OMBRE: zrób to sam

Pisanka wielkanocna OMBRE: zrób to sam

Jak wygląda modna pisanka wielkanocna? Pisanki malowane techniką OMBRE to minimum pracy i maksimum efektu! Sprawdź jak samodzielnie wykonać modną, cieniowaną pisankę w technice ombre. Cieniowane pisanki przechodzące od kolorów OFF WHITE po intensywne i nasycone barwy? Dlaczego nie!

Filcowy zając wielkanocny: zrób to sam

Jak zrobić tradycyjnego zająca wielkanocnego z filcu? Uroczy zając wielkanocny, jako jeden ze świeckich symboli związanych z Wielkanocą, stanowić może niezwykła dekorację stołu wielkanocnego. Filcowy zając wielkanocny może też okazać się doskonałym upominkiem dla najbliższych. Jak w kilku krokach wykonać filcowego zająca wielkanocnego? Pokazujemy, jak łatwe jest to zadanie!

Dekoracja stołu. Wielkanoc stylowo kolorowo czy nowocześnie czarno-biało?

Wiosna to czas odmiany, także w dekoracji stołu. Wielkanoc to wydarzenie, które pojawia się co roku. Oryginalna dekoracja stołu to też wyraz naszej osobowości i stylu życia. A kto powiedział, że świąteczna dekoracja stołu na Wielkanoc to zawsze żółte kurczaczki i żonkile? Przecież możemy znakomicie bawić się zmieniając tylko poszczególne detale.  A co najważniejsze na ciekawą i wyjątkową dekorację stołu nie musimy wydawać majątku!

Jak zrobić ekologiczne świeczki na świąteczny stół? ZRÓB TO SAM

Zastanawiasz się jak wykonać w 100% ekologiczną dekorację świąteczną? Zainspiruj się naszymi podpowiedziami! Stwórz z nami swoje własne, ekologiczną świeczki wielkanocne - niezwykle oryginalną ozdobę wielkanocnego stołu, którą zachwycisz wszystkich swoich gości!

Jak prawidłowo nakrywać do stołu: układamy zastawę na stół wielkanocny

Jak prawidłowo nakrywać do stołu, by goście czuli się u nas wyjątkowo? Świąteczne śniadanie i obiad wielkanocny w rodzinnym gronie to nie lada wyzwanie dla gospodyni. Jak uniknąć gaf i krępujących sytuacji przy stole i móc w pełni cieszyć się spotkaniem z bliskimi?

Wielkanocne dekoracje stołu: inspiracje na Święta Wielkanocne 2014

Niedziela wielkanocna to dzień radosnych, rodzinnych spotkań przy stole. Warto wcześniej zaplanować wielkanocne dekoracje stołu, aby w pięknym otoczeniu spędzić przy nim czas z najbliższymi i nadać Świętom szczególną oprawę. Pomysły na stół wielkanocny: elegancki i świąteczny.

STÓŁ WIELKANOCNY: dekoracja elegancka, kolorowa i wiosenna ZDJĘCIA

Cały czas trwa, nierozstrzygnięta dotąd, dyskusja o wyższości Świąt Wielkanocnych nad Bożym Narodzeniem. Tak więc zadbajmy też i tym razem o wyjątkową dekorację stołu wielkanocnego i wnętrz naszego domu. Wielkanoc to wiosenne święta, dzień jest znacznie dłuższy, także dekoracja stołu wielkanocnego może być niezwykle kolorowa i lekka. Podpowiadamy jak udekorować stół wielkanocny, zobaczcie ZDJĘCIA.

Jak uszyć ocieplacz na czajnik: kurka wielkanocna!

Dla wszystkich, którzy lubią szyć! Ocieplacz na czajnik KROK PO KROKU! W ZRÓB TO SAM propozyca ocieplacza na czajnik w kształcie kurki do samodzielnego uszycia! Zobaczcie jak uszyć oryginalną dekorację na stół wielkanocny z kurką. Instrukcja KROK PO KROKU!

Ozdoby wielkanocne: jak zrobić baranki dekorujące stół wielkanocny

Co zrobić, żeby stół wielkanocny wyglądał nie tylko uroczyście, ale i niebanalnie? Podpowiadamy, jak w prosty sposób zrobić fantazyjne ozdoby wielkanocne. Nasz stół na Wielkanoc udekorują baranki wykonane własnoręcznie.

Wielkanocne dekoracje. Jak nakryć do stołu

Święta wielkanocne tuż-tuż. Pomyślmy więc o podkreślających atmosferę ozdobach mieszkania. Podpowiadamy, jak ładnie nakryć stół wielknocny. Wielkanocne ozdoby zrobisz szybko i bez wielu akcesoriów.

Strona 1 z 1

1