STAROCIE

(11 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STAROCIE

Drewniana soap opera

Drewniana soap opera

Kocham to miejsce, ale jedno wiem na pewno. Gdy uznam, że skończyłam je urządzać, to się wyprowadzamy! – półżartem zapowiada Magda, która autorskimi pomysłami wypełniła aż 160m²

MM 9/2018 - Wśród uratowanych staroci: Maria Domińska

MM 9/2018 - Wśród uratowanych staroci: Maria Domińska

Tęsknota za mieszkaniem w domu towarzyszyła Marii od zawsze. Dopiero w Choszczówce znalazła wszystko, co potrzebne, aby wieść dobre życie. To miejsce, gdzie może eksponować relikty dawnej epoki zbierane z pietyzmem przez lata.

Zakupy na targach staroci. Naprawdę warto!

Zakupy na targach staroci. Naprawdę warto!

Polujemy na starocie! Nasze dziennikarki Kasia i Karolina wzięły na muszkę targi w Gdańsku i Lublinie. Sprawdź, co możesz oryginalnego kupić do mieszkania na targach staroci.

Mam duszę artystki!

Jestem niczym detektyw, nieustannie na tropie unikatowych mebli i przedmiotów – mówi Marta z Myszkowa, autorka bloga Cozamebel.pl

Towary kolonialne

Dobrze utrzymane starocie i repliki zabytkowych przedmiotów, zgaszone mosiądze, wytarte srebra. Do wnętrza takie właśnie przedmioty wprowadzają atmosferę przygody.

MM 1/2017 - Dom marzeń: Wiesław Tereszko z Krakowa

Pan domu nigdy wcześniej nie interesował się wystrojem wnętrz. Gdy kupił nowe mieszkanie, w urządzanie go zaangażował się całym sercem. Mówi, że to była fantastyczna przygoda.

Biurka – starocie i antyki. Co, gdzie i za ile warto kupić? GALERIA

Biurka dawne to meble na rynku staroci i antyków osiągające nieraz bardzo wysokie ceny. Co warto o nich wiedzieć, by nie popełnić błędu podczas kupowania antyków? Gdzie, ile i za jakie biurko warto zapłacić?

Komody – starocie i antyki. Co, gdzie i za ile warto kupić? GALERIA

Na rynku staroci i antyków komody nie tracą na popularności. Co trzeba wiedzieć o komodach, by dokonać trafnego zakupu? Gdzie, ile i za jaki mebel warto zapłacić? Kupujemy antyki: komody - poradnik.

Stoły: starocie i antyki. Co, gdzie i za ile warto kupić? GALERIA

Stary stół czy antyczny stół to wielka ozdoba wnętrza - tak stylowego, jak i nowoczesnego. Z tego zapewne powodu stoły dawne, antyki i starocie, cieszą się wielką popularnością. Gdzie, jaki i za ile warto kupić stół? Oto nasze rady.

Antyki: sekretarzyk, sekretera, schreibkomoda, czyli dawne meble do pisania

Antyki pełniące funkcję mebli do pisania na ogół kojarzą się wyłącznie z przepastnymi biurkami wspartymi na dwóch szafkach, wykwintnymi sekretarzykami oraz niewielkimi stolikami. Na przestrzeni wieków mebli tego rodzaju wykształciło się jednak znacznie więcej.

Targi staroci - jak kupować i nie przepłacić?

Wizyta na targu staroci to zarówno przyjemny sposób spędzania czasu, jak i znakomita okazja do zdobycia mebla, lampy, figurki albo jeszcze innego ciekawego drobiazgu do wystroju mieszkania. Ale jak kupować, by nie przepłacić? Odpowiedź w naszym poradniku.

Strona 1 z 1

1