MEBLE NA WYMIAR

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MEBLE NA WYMIAR

Szafa w sypialni. Wnękowa czy wolno stojąca. Którą wybrać? Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i modne aranżacje

Szafa w sypialni. Wnękowa czy wolno stojąca. Którą wybrać? Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i modne aranżacje

Jeśli nie ma miejsca na garderobę, potrzebna jest szafa. Radzimy wybrać jak największą - wolno stojącą lub wnękową, najlepiej pod wymiar wnęki. Szafę taką, która nie przytłacza wnętrza, a stanowi jego ozdobę. Szukasz modnych aranżacji sypialni z szafą w roli głównej? Oto inspirująca galeria zdjęć z SZAFĄ WNĘKOWĄ.

Nowoczesne szafy wnękowe: jak dopasować szafy zabudowane do wnętrza? PORADY i ZDJĘCIA

Nowoczesne szafy wnękowe: jak dopasować szafy zabudowane do wnętrza? PORADY i ZDJĘCIA

Szafy wnękowe powinny nawiązywać do jakiegoś elementu we wnętrzu, wtedy mamy pewność, że są dobrze dobrane. Szafa na wymiar może być dopasowana do koloru podłogi, jak i wystroju wnętrza. Szafy zabudowane mogą też być ciekawym elementem dekoracyjnym we wnętrzu. Zobacz pomysły na ładne szafy, porady i zdjęcia.

Szafy wnękowe. Szafy na wymiar: dlaczego warto je mieć. Szafa wnękowa: pomysły, cenny, montaż

Szafy wnękowe. Szafy na wymiar: dlaczego warto je mieć. Szafa wnękowa: pomysły, cenny, montaż

Szafy wnękowe są coraz popularniejsze w naszych wnętrzach. Szafa na wymiar pozwala uporządkować przestrzeń i efektywnie wykorzystać trudne do zagospodarowania wnęki. Radzimy: jak zamówić szafę na wymiar, jak dopasować szafy wnękowe do stylu mieszkania.

Aranżacja salonu i sypialni: meble z fabryki ale na wymiar. Czy to możliwe? Teraz tak!

Meble na wymiar to podstawa aranżacji salonu w stylu nowoczesnym i klasycznym. Meble na wymiar mogą mieć też różne wykończenie. Meble na wymiar stają się ostatnio wyjątkowo spersonalizowane, co oznacza, że każdy ma szansę na wyjątkową i niepowtarzalną aranżację salonu i sypialni.

Kuchnie na wymiar w salonie z aneksem kuchennym, czyli salon z kuchnią na wymiar!

Kuchnie na wymiar są szczególnie ważne w przestrzeniach łączonych, gdzie aranżacja kuchni jest odpowiedzią na projekt salonu i przestrzeni dziennej. Zainspiruj się elegancką kuchnią na wymiar w przestrzeni szarego salonu!

Nowoczesne wnętrza:  wolnostojąca meble na wymiar. Wyjątkowe regały, biblioteki i garderoby. Zdjęcia!

Nowoczesne wnętrza to dobra organizacja. Meble na wymiar zawsze nam to umożliwią - czy to w stylu nowoczesnym czy klasycznym. Wolnostojące meble na wymiar to najczęściej biblioteki, regały lub garderoby. Pokazujemy zdjęcia mebli na wymiar, które pozwolą perfekcyjnie zorganizować nasze nowoczesne wnętrza.

Pomagamy dobrze zorganizować SZAFĘ WNĘKOWĄ [GALERIA ZDJĘĆ]

Szafa wnękowa jest zazwyczaj duża, pojemna i daje mnóstwo możliwości w organizacji garderoby. Podpowiadamy, jak zaplanować, aby szafa wnękowa była funkcjonalna i pomocna w codziennych czynnościach. Szafa w zabudowie: GALERIA ZDJĘĆ.

Meble na  wymiar. Pomysł na łączone zabudowy z gotowymi meblami!

Meble na wymiar dają nam możliwość oryginalnej i zupełnie wyjątkowej aranżacji wnętrz mieszkania. Żeby meble na wymiar spełniały swoją funkcję  wymagają profesjonalnego projektu. To zadanie możemy powierzyć architektowi wnętrz projektującemu nasze mieszkanie lub udać się do sprawdzonej stolarni zajmującej się robieniem pojedynczych mebli. Meble na wymiar dają nam także możliwość wykreowania łączonej zabudowy uwzględniającej gotowy, istniejący mebel. O czym pamiętać, decydując się na takie rozwiązania?

Projekt łazienki: BETON przewodni czyli łazienka w stylu industrialnym!

Struktura, kolor i surowy charakter betonu coraz częściej kusi przy aranżacji nowoczesnej łazienki. Projekt łazienki w stylu industrialnym doskonale wykorzystał niejednorodną kolorystykę i odcienie szarych płyt imitujących beton. Jakimi prostymi środkami zrealizowano projekt nowoczesnej łazienki w stylu industrialnym?

Strona 1 z 1

1