AGATA MEBLE

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY AGATA MEBLE

Pokój młodzieżowy: dwie redakcje urządzają pokój dla nastolatki. Zobaczcie efekt!

Pokój młodzieżowy: dwie redakcje urządzają pokój dla nastolatki. Zobaczcie efekt!

Pokój młodzieżowy musi łączyć w sobie kilka funkcji. Stylistki z dwóch redakcji wybrały się do salonu Agata Meble by urządzić pokój nastolatki. Zobaczcie efekty współpracy redakcji Urzadzamy.pl i M jak mieszkanie w salonie Agata Meble w Warszawie.

Porady Ekspertów Urzadzamy.pl w salonie Agata Meble w Warszawie: relacja ze spotkania

Porady Ekspertów Urzadzamy.pl w salonie Agata Meble w Warszawie: relacja ze spotkania

W sobotę 17 października redakcja Urzadzamy.pl udzielała bezpłatnych, indywidualnych porad w  salonie Agata Meble, przy Al. Krakowskiej w Warszawie.  Nasze ekspertki radziły jak urządzić salony, sypialnie i jadalnie. Dobierały kolory ścian, meble i dodatki dekoracyjne. Zobaczcie relację z tego niesamowitego spotkania z naszymi Czytelnikami!

Weekend z M jak mieszkanie w salonie Agata Meble

Weekend z M jak mieszkanie w salonie Agata Meble

Szukasz porady i inspiracji? Chcesz nas lepiej poznać? Zapraszamy już w ten weekend na Weekend z M jak mieszkanie w salonie Agata Meble w Warszawie, przy al. Krakowskiej 61. W sobotę i niedzielę 19 i 20 września będziemy czekać na Was w godzinach od 11 do 15. Szukajcie nas w boksie oznakowanym plakatami M jak mieszkanie na I piętrze salonu Agata Meble. Będziemy odpowiadać na Wasze pytania, skorzystacie też z profesjonalnych porad projektantek.

Tu rządzi nastolatek! Urządzamy pokój młodzieżowy: meble, dodatki, kolory!

"Kurs stylizacji z Agata Meble" trwa! Na warsztacie - pokój nastolatka. To ostatni moment, by przed szkolną zawieruchą urządzić pokój nastolatka tak, by nauka i zabawa szły w zgodnym tandemie. Zainspiruj się wyborem mebli i dodatków od Agata Meble!

Konkurs fotograficzny dla Ciebie!

Zapraszamy do udziału w konkursie „M jak mieszkanie” i Agata Meble. Wystarczy zrobić zdjęcie ulubionego zakątka w mieszkaniu. Najlepsze stylizacje nagrodzimy bonami na zakupy w salonach Agata Meble!

Już w SOBOTĘ - bezpłatne porady projektantek wnętrz. Spotkaj się z nami w salonie Agata Meble!

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Już w sobotę 17 października pomagamy, doradzamy i podpowiadamy jak urządzić Wasze mieszkanie! W salonie Agata Meble w Warszawie nasze stylistki i projektantki wnętrz bezpłatnie odpowiadać będą na Wasze pytania. Weźcie ze sobą plany mieszkań, zdjęcia, pomysły i skonsultujcie je z profesjonalistami! Niepowtarzalna okazja, z której nie można nie skorzystać!

Strona 1 z 1

1