MAŁY BALKON

(13 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY MAŁY BALKON

Odświeżamy balkon na wiosnę: jak przygotować balkon na lato?

Odświeżamy balkon na wiosnę: jak przygotować balkon na lato?

Jak przygotować nasz balkon na nadejście lata? Pierwsze ciepłe wiosenne dni są najlepszą okazją, by przyjrzeć się z bliska kondycji naszego balkonu po zimie. Jak reagować na drobne pęknięcia glazury? Czy da się szybko odnowić barierkę? Jak tanio odświeżyć balkon na wiosnę?

Czy mały balkon może być miejscem relaksu i wytchnienia? Oczywiście!

Czy mały balkon może być miejscem relaksu i wytchnienia? Oczywiście!

Aranżacja balkonu to czynność miła jeśli ją dobrze przemyślimy. Nawet mały balkon może stać się miejscem relaksu i spotkań z przyjaciółmi. Dobra aranżacja balkonu to proporcjonalny wielkością stolik, krzesła, jeśli jest miejsce nawet szafka lub etażerka i fantazyjne oświetlenie wieczorem. Mały balkon może stać się miejscem, w którym chętnie będziemy spędzali poranki i wieczory.

Aranżacja balkonu w mieście. Mały balkon stylowy i zadbany

Aranżacja balkonu w mieście. Mały balkon stylowy i zadbany

Ładna aranżacja balkonu w mieście to rzecz oczywista. Transparentne balustrady małych balkonów sprawiają, że  miejskie aranżacje balkonów stają się coraz bardziej stylowe. Ale dzięki temu zamiast szpecących składzików nawet małe balkony zachęcają do spędzania na nich wolnych chwil w ciągu dnia.

Balkon na wiosnę: jakie rośliny sadzić wiosną na balkonie?

Wiosna to idealny moment, aby na balkonach zagościła zieleń i kwiaty. Zobaczcie jakie kwiaty możemy sadzić wiosną na balkonie i wybierzcie te, które ozdobią Wasz mały ogród!

Mały balkon w bloku: wiosenna metamorfoza balkonu! Premiery IKEA

Mała przestrzeń balkonu miejskiego, dzięki odpowiedniej aranżacji oraz funkcjonalnym i pięknym meblom i dodatkom, szybko zmieni się w miejsce magiczne i praktyczne. Idealne do pierwszych wiosennych posiadówek w przestrzeni miejskiego balkonu!

Zieleń na północnym balkonie w bloku: sprawdź jakie rośliny możesz tam hodować!

Północna strona ekspozycji balkonu w bloku to często największy kompromis na rzecz lokalizacji bądź ceny własnego M w mieście. Choć znakomita większość z nas, wybierając mieszkanie, marzy o południowo-zachodnich balkonach - słońcu i pięknym doświetleniu wnętrza, północne balkony w bloku wcale nie muszą być mniej atrakcyjne! Sprawdź jakie rośliny z powodzeniem możesz hodować na północnym balkonie w bloku!

Krzewy na balkonie miejskim! Jak uprawiać krzewy ozdobne na balkonie w bloku?

Często zastanawiamy się, czy na balkonie w bloku możemy uprawiać rośliny, które (teoretycznie) najlepiej czują się w gruncie. Obawiamy się, że nie przetrwają. Nic bardziej mylnego. Ku naszej radości możemy hodować krzewy i drzewka w donicach! Ponadto mamy wiele odmian roślin i krzewów  karłowatych, które wolniej rosną i są idealne do uprawy na balkonach. Zobaczcie inspirujący miejski balkon w krzewach.

Najmodniejsze stoliki na balkon i taras

Jak na wybiegu -  prezentujemy najmodniejsze modele stolików na balkon i taras 2014! Trwałe materiały, klasyczny styl, trwałość, odporność i nowoczesny design.  A Ty jaki stolik wybierzesz na swój balkon lub taras?

ARANŻACJA BALKONU W BLOKU: Mały balkon też może być ładny. Pomysły na mały balkon: inspiracje

Masz mały balkon? Nie załamuj rąk, nawet bardzo mały balkon w bloku może być estetyczny. Wystarczy trochę wyobraźni. Przedstawiamy proste i atrakcyjne aranżacje balkonu, które są dość tanie i łatwe do zastosowaniu w bloku. Brzydki balkon to wstyd!

MAŁY BALKON - ARANŻACJE: Dekoracje balkonu, dodatki na balkon - ZDJĘCIA

Dekoracje balkonu sprawią, że nawet mały balkon w bloku nabierze blasku. W sklepach mamy duży wybór akcesoriów na balkon. Jako dekoracje małego balkonu sprawdzą się nastrojowe lampiony, donice i doniczki, świeczniki, kwietniki na rośliny balkonowe, czy kolorowe poduszki.

Aranżacja małego balkonu w miejskim bloku. Wybieramy meble idealne

Mały balkon w bloku jest przestrzenią wyjątkowo cenną. Staramy się urządzić mały balkon tak, żeby był wyjątkowo ładny ale i funkcjonalny. Wykorzystując każdy fragment przestrzeni pamiętajmy o pozostawieniu swobodnego dostępu do roślin – musimy przecież je podlewać.

Aranżacja małego balkonu: jak dobrze zagospodarować małą przestrzeń?

Jak zaaranżować mały balkon w bloku? Na co zwrócić uwagę aranżując na balkonie strefę wypoczynku oraz co może znależć się na małym balkonie? Jak mądrze wykorzystać mały metraż? Proste triki, które pozwolą zaoszczędzić miejsce!

BALKON w bloku: ARANŻACJE, pomysły, PORADY, ZRÓB TO SAM - GALERIA, dużo ZDJĘĆ!

Masz balkon: mały, duży, zacieniony, skąpany w słońcu, południowy, północny? Poprosiliśmy ekspertów o pomoc w aranżacji balkonów. Wybraliśmy najlepsze podłogi na balkon, meble ogrodowe, kwiaty na balkon i dekoracje balkonu. Zobacz nasze pomysły na ładny balkon w bloku.

Strona 1 z 1

1