WĄSKA KUCHNIA

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WĄSKA KUCHNIA

Wąska kuchnia w stylu retro: jak urządzić? Podłoga, meble, akcesoria

Wąska kuchnia w stylu retro: jak urządzić? Podłoga, meble, akcesoria

Aranżacja wąskiej kuchni zawsze stanowi duże wyzwanie. Sprawdź, jak ją wygodnie urządzić i dobrze wyposażyć! Mamy kilka wskazówek z inspirującą galerią zdjęć.

Wąska kuchnia: pomysłowe aranżacje wąskiego wnętrza

Wąska kuchnia: pomysłowe aranżacje wąskiego wnętrza

Wąska kuchnia: przewrotnie szerokie pole do popisu czy aranżacja ograniczona pod każdym względem? Z takim pytaniem zmagają się właściciele wąskich kuchni, którzy stanęli przed niełatwą sztuką jej funkcjonalnego urządzenia. Jednorzędowa zabudowa otwarta na salon czy może zamknięte wąskie wnętrze? Prezentujemy funkcjonalne aranżacje wąskiej kuchni, w której mała powierzchnia nie jest żadną przeszkodą!

Kuchnia w bloku: wąska kuchnia w stonowanych kolorach

Kuchnia w bloku: wąska kuchnia w stonowanych kolorach

Wąska kuchnia bywa wymagająca podczas urządzania. Kuchnia w bloku przeszła generalny remont. Szafki kuchenne zastąpiono nowoczesnymi na zamówienie, a pomysłowa aranżacja kuchni dodała przestrzeni i nowoczesności. Stonowana kolorystyka mebli kuchennych, z dużą liczbą szafek i szuflad, pomaga zachować ład w kuchni.

Kuchnia z fototapetą

Prowizoryczna kuchnia doczekała sie remontu. Właścicielka zmieniła ponure szafki w okleinie imitującej drewno. Wybrała białą zabudowę kuchenną. Wąskiej kuchni przestrzeni dodaje fototapeta.

Wąska kuchnia. Zabudowa kuchenna

Aby długa, wąska kuchnia była funkcjonalna i wygodna, trzeba zastosować funkcjonalne rozwiązania. Nie jest to łatwe, ale możliwe do realizacji. Przede wszystkim musi być dobrze rozplanowana zabudowa kuchenna.

Wąska kuchnia, wąska sypialnia i wąski przedpokój, a wszystko w nowoczesnym mieszkaniu!

Wąskie przestrzenie okiełznane! Wąska kuchnia, wąska sypialnia i wąski przedpokój, a wszystko w jednym, nowoczesnym mieszkaniu (całkiem przestronnym). Czy można wygodnie mieszkać w wąskich przestrzeniach bez poczucia klaustrofobii i zagracenia? Zobaczcie, jak się dobrze zorganizować na wąskim planie.

Wąska kuchnia: aranżacja z kolorem niebieskim

Wąska kuchnia w bloku przeszła generalną metamorfozę. Z ciemnego wnętrza bez okna stała się jasna i stylowa. Błękitny kolor w połączeniu z bielą i loftowymi materiałami, stworzył w aranżacji wąskiej kuchni przytulny klimat.

Szara kuchnia z meblami IKEA: aranżacja wąskiej kuchni

Wąska kuchnia: świetna aranżacja z meblami Bodbyn, IKEA w kolorze szarym i piękną podłogą. Wąska i ciemna kuchnia była najsłabszym punktem w mieszkaniu. Po remoncie zyskała na urodzie i przestrzeni. Oto doskonały przykład na aranżację w stylu skandynawskim. Projekt kuchni: Domagała Design.

Wąska kuchnia w bloku: szybka odmiana kuchni bez remontu!

Wąski układ kuchni w bloku nie jest prosty w zabudowie. Do tego w łatwy sposób mała kuchnia zapełnia się zbędnymi drobiazgami. Sposób dotychczasowej organizacji i zabudowy wąskiej kuchni w bloku sprawił, że trudno było w niej wygodnie przygotować posiłek, a wnętrze stało się ciasne i niepraktyczne. Zobacz jak kilka prostych zabiegów uzdrowiło małą kuchnię w bloku!

Kuchnia bardzo wąska

Niefortunnymi wymiarami pomieszczenia można się martwić, ale można też taką sytuację potraktować jak wyzwanie. Przedstawiamy trzy różne pomysły na zaaranżowanie tego samego wnętrza.

Strona 1 z 1

1