MS OKNA

(4 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY MS OKNA

Najlepsze okna: wnętrze dobrze doświetlone czyli czas wielkich przeszkleń!

Najlepsze okna: wnętrze dobrze doświetlone czyli czas wielkich przeszkleń!

Dobrze dobrane okna są kluczem w aranżacji jasnego salonu. Przeszklone ściany i narożniki jasnych salonów, wykusze i szklane drzwi otwierające salon na taras to trendy, które skradły nasze wnętrzarskie serca. Przyjrzyjmy się bliżej oknom wielkogabarytowym i otwórzmy się na jasne wnętrza tego lata!

Kolory wnętrz: jak dobrać kolor okien do stylu wnętrza?

Kolory wnętrz:  jak dobrać kolor okien do stylu wnętrza?

Wymieniając stolarkę okienną często zapominamy, jak ważny w aranżacji wnętrz jest kolor okien. Okna oraz ich kolor budują przestrzeń i optycznie wpływają na metraż. Umiejętnie dobrane kolory okien do stylu i koloru wnętrz, potrafią wydobyć z aranżacji najcenniejsze jej elementy i sprawić, że nabierze zupełnie nowego wyrazu. Zobacz, jak dobierać kolory okien, by podkreślały styl naszego wnętrza.

Wymiana okien: jak dobrze wybrać nowe okna?

Wymiana okien: jak dobrze wybrać nowe okna?

Okna to specyficzny produkt. Pozornie każde wygląda tak samo - białe ramy, zaokrąglone ranty, klamka, a z boku mechanizmy, których działanie dla wielu pozostaje wielką niewiadomą. Różnice, te zasadnicze, są ukryte. Specjaliści z firmy MS więcej niż OKNA mówią wprost - by porównać stolarkę i dokonać dobrego wyboru podczas zakupu, musimy uważniej przyjrzeć się etykiecie i tajemniczym symbolom w niej zawartym. Tylko co dokładnie one oznaczają?

Cień jest TRENDY, czyli zewnętrznej rolety zalety!

Latem stawiamy na rolety zewnętrzne! Podczas upałów, gdy chcemy odgrodzić się od męczącego słońca, okazują się być więcej niż pomocne! Poznaj z nami zalety zewnętrznej rolety firmy MS więcej niż OKNA.

Strona 1 z 1

1