MEBLE DO JADALNI

(4 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY MEBLE DO JADALNI

Jadalnia – rozmowy przy stole. 3 ARANŻACJE

Jadalnia – rozmowy przy stole. 3 ARANŻACJE

Zapraszamy do jadalni. Nieważne, czy zajmuje osobny pokój, czy stanowi tylko fragment salonu. Metraż to sprawa drugorzędna. Istotne jest to, by była zaaranżowana ze smakiem i na miarę twoich potrzeb. W jednej rodzinie może sprzyjać pracy biurowej, a w drugiej towarzyszyć wystawnym przyjęciom. Salony Agata służą inspiracjami.

Aranżacja jadalni: operowanie kontrastem w doborze mebli do jadalni

Aranżacja jadalni: operowanie kontrastem w doborze mebli do jadalni

Dobieranie mebli do jadalni na zasadzie kontrastu jest dobrym sposobem na stworzenie modnego, a zarazem niebanalnego wnętrza. Jadalnia to w bardzo wielu przypadkach przestrzeń znajdująca się w połowie drogi między kuchnią a salonem, stanowi więc wypadkową stylów aranżacji tych dwóch pomieszczeń. Jak je ze sobą pogodzić? Przy pomocy operowania kontrastem w doborze mebli!  Zainspiruj się galerią przykładowych aranżacji jadalni, w których meble pochodzą z różnych bajek i... prezentują się fantastycznie!

Wyposażenie wnętrz: przezroczyste meble do małego mieszkania i nie tylko

Wyposażenie wnętrz: przezroczyste meble do małego mieszkania i nie tylko

Przezroczyste meble? Tak! Zrobione ze szkła lub tworzywa sztucznego idealnie nadają się zarówno do małego mieszkania, jak i industrialnych wnętrz o dużym metrażu. Mogą to być meble do pokoju dziennego, jadalni, a także każdego innego pomieszczenia – wszystko zależy od twojej inwencji! Sprawdź galerię 10 przykładowych aranżacji z użyciem tego elementu wyposażenia wnętrz.

Drewniane krzesła: nowe spojrzenie na klasyczne rzemiosło

Drewniane krzesła, czyli pochwała prostoty zawsze będzie w modzie. Podobnie jak naturalne surowce. Po utrzymującym się dość długo zachwycie wnętrzarskiego świata plastycznymi formami mebli z tworzyw sztucznych, nastąpił naturalny zwrot o 180º ku projektom w drewnie i klasycznym technikom rzemieślniczym. Drewniane krzesła znów są très chic! Cóż, nawet Horacy zwykł mawiać: Naturam expellas furca, tamen usque recurre (Choćbyś naturę wypędzał widłami, ona zawsze powróci). I dobrze!

Strona 1 z 1

1