LAMPY PODŁOGOWE

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY LAMPY PODŁOGOWE

Lampy do salonu: MUST HAVE w oświetleniu wnętrz. 13 pomysłów na lampę w salonie

Lampy do salonu: MUST HAVE w oświetleniu wnętrz. 13 pomysłów na lampę w salonie

Lampy do salonu, żyrandol czy może halogeny? Oświetlenie salonu to podstawa aranżacji. Odpowiednio dobrane źródło światła nie tylko rozjaśni wnętrze, ale także je udekoruje i stworzy niepowtarzalny klimat. Wybieramy lampy do salonu i radzimy na co zwrócić uwagę przy planowaniu oświetlenia bocznego!

Lampy, no jasne!

Lampy, no jasne!

Dzisiaj wszystko wolno. Takie czasy. Można wybrać dowolnie wyglądającą lampę i nie narobić sobie przy tym wstydu. Sztuka polega na zapewnieniu jej odpowiedniego towarzystwa.

DUŻE ABAŻURY: Modne oświetlenie DO SALONU - ZDJĘCIA

DUŻE ABAŻURY: Modne oświetlenie DO SALONU - ZDJĘCIA

Duża, a wręcz olbrzymia lampa urządza wnętrze. Zazwyczaj mają prosty i duży abażur. Takiej lampy nie sposób przeoczyć, dobitnie mówi o stylu. Wybór megalampy, nawet najprostszej, zmieni dom nie do poznania. Czy takie oświetlenie jest ładne?

Klasyczna lampa

Lampy w kolekcji Vallas o klasycznym wzornictwie nadają wnętrzu przytulny i ciepły charakter. Praktycznym rozwiązaniem jest możliwość regulacji długości ramienia kinkietu.

Jaką kupić LAMPĘ? Poradnik: oświetlenie wnętrz - wybieramy lampę

Lampy, to element wystroju wnętrza najbardziej zasługuje na miano wielofunkcyjnego. Oświetlają, dekorują,  tworzą nastrój, wydobywają fakturę ścian, korygują proporcje pomieszczeń. Radzimy, jak mądrze oświetlić wnętrze i na co zwracać uwagę przy zakupie lampy.

Lampa do stylowego salonu

Jeśli potrzebujesz lampy do czytania wybierz model o wysokości nie mniejszej niż 120 cm. Elegancka i stylowa lampa postawiona przy fotelu stworzy przytulny kącik.

Abażur ze szkicami botanika

Ładne abażury w tworzeniu przytulnego nastroju nie mają sobie równych. Abażur z graficznym nadrukiem kwiatowym doskonale pasuje do nowoczesnych salonów, jak i sypialni.

Lampa stojąca

Nowoczesna lampa podłogowa z ciekawym, dekoracyjnym kloszem z karbowanego akrylu, doda Twojemu salonowi klasy.

Strona 1 z 1

1