KOLOR SZARY

(14 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOLOR SZARY

Projekt kuchni: modna kolorystyka kuchni. 13 INSPIRACJI!

Projekt kuchni: modna kolorystyka kuchni. 13 INSPIRACJI!

Czy modny projekt kuchni może być w innym kolorze niż biały? Oczywiście! Modne projekty kuchni to szare kuchnie, kuchnie kolorowe i drewniane. Dopasują się do aranżacji wnętrz w każdym stylu i na każdą kieszeń. Zobaczcie 13 inspirujących zdjęć kuchni, które dla Was przygotowaliśmy!

Aranżacja wnętrz: szary salon w stylu nowoczesnym z dodatkiem błękitu!

Aranżacja wnętrz: szary salon w stylu nowoczesnym z dodatkiem błękitu!

Kolor szary stał się bazą aranżacji wnętrz w stylu nowoczesnym. Kolor szary jest indywidualistą ale też dobrze znosi towarzystwo innych kolorów. W projekcie wnętrz mieszkania w stylu nowoczesnym, ciemny kolor szary zostaje przełamany błękitem i kolorem żółtym.

Aranżacja sypialni: kolory szary i żółty tylko tłem dla wyjątkowych lamp!

Aranżacja sypialni: kolory szary i żółty tylko tłem dla wyjątkowych lamp!

Aranżacja sypialni nie odbiega od reszty mieszkania. Kolor szary i biel to motyw przewodni, uzupełniony za każdym razem innym kolorem. W aranżacji sypialni jest to kolor żółty. A połączenie kolorów szarego i żółtego stanowi parę idealną! Zobaczcie jak inspirująca może być nowoczesna aranżacja sypialni z kolorem żółtym!

Aranżacja wnętrz: modne wnętrza domu w zgodzie z otaczającą przyrodą

Nowoczesna aranżacja wnętrz stoi w służbie otaczającej dom przyrody. Wnętrza domu są komfortowe, utrzymane w stylu nowoczesnym. Ściany w kolorze szarym świetnie podkreślają otaczającą dom przyrodę, ujmując ją w ramy okien, jak najpiękniejsze obrazy, zmieniające się cyklicznie wraz z porami roku.

Kolory ścian. Kolory są dla nas. Pomalujmy nasz domowy świat…

Wybierając kolory ścian balansujemy pomiędzy odcieniami jednej barwy lub sięgamy po kontrastowe palety. Kolor szary to nie wyczerpane źródło w aranżacji wnętrz. Uzupełni lub podkreśli cała paletę odcieni błękitnych, granatowych, miedzi lub mięty. Korzystajmy z kolorów, łączmy je, korzystajmy z dostępnych technik… Zebraliśmy garść inspiracji, które kolory ścian i ich połączenia sprawdzą się w aranżacji wnętrz naszych mieszkań.

Wnętrza mieszkania: aranżacja apartamentu w wielkomiejskim stylu w monochromatycznej szarości

W aranżacji wnętrza mieszkania w nowoczesnym apartamencie postawiono na kolor szary, lustra i naturalne materiały. Zobaczcie jak monochromatyczne wnętrza mieszkania w kolorze szarym stały się wyjątkowym apartamentem dla rodziny!

Aranżacja nowoczesnego wnętrza: wielkomiejski styl. Zdjęcia wnętrz!

Aranżacja wnętrza w stylu nowoczesnym to przede wszystkim kolor szary. Tworzy on bazę w prezentowanych wnętrz nowoczesnego mieszkania. Styl nowoczesny z szarą sofą na czele lubi jednak wszelkie przełamania starymi, oryginalnymi przedmiotami. Grunt to idealne porozumienie pomiędzy architektem i inwestorem, a styl nowoczesny zyska nowy, ponadczasowy wymiar!

Szarości w małej łazience: kojący kolor do łazienki w bloku

W małej łazience powinniśmy zadbać o to, by choć wizualnie ją powiększyć. Najłatwiej jest to osiągnąć używając wszędzie bieli. Co jednak zrobić, gdy nie chcemy mieć śnieżnobiałej łazienki i lubimy ciemniejsze barwy? Szarość w małej łazience to idealny wybór dla każdego!

Styl industrialny w salonie, czyli atak płytek ceramicznych na salony. Podoba Wam się?

Styl industrialny zdobywa coraz większą popularność. Częstym jego motywem są płytki ceramiczne w salonie. Styl industrialny to chłód i prostota, dlatego podpowiadamy jakie płytki w salonie będą efektowne i trwałe. Lofty to przestrzenie, które jednoznacznie kojarzą się ze stylem industrialnym.

15 pomysłów na szary salon: klasycznie i elegancko czy nowocześnie i z pazurem?

Kolor szary to niesłabnący trend w aranżacji wnętrz. Modna szarość sprawdzi się w każdym wydaniu: prosta i minimalistyczna przestrzeń zyska na elegancji, nowoczesna i odważna aranżacja wnętrz nabierze wyjątkowego szyku dzięki szarym akcentom. Prezentujemy 15 pomysłów na oryginalny szary salon.

Szara łazienka: modna aranżacja łazienki. Szara łazienka – zdjęcia

Szara łazienka jest obecnie trendy. Aranżacja łazienki z dominującym kolorem szarym wygląda elegancko i gustownie. Szara łazienka wymaga jednak dodania innego koloru – w dodatkach – aby nie była zbyt monotonna. Zdjęcia łazienki!

Modna aranżacja salonu z kuchnią: kolor szary, beton i wzory geometryczne

Nowoczesny salon z kuchnią w mieszkaniu na warszawskim Mokotowie – odzwierciedla nowy rozdział w życiu i zmianę stylu inwestorki. Dotychczasowe ulubione brązy właścicielka zastąpiła bielą i kolorem szarym, a egzotyczne drewno bielonym dębem. We wnętrzu pojawiły się lekkie, wykonane na zamówienie zabudowy. Całości dopełnia beton, geometria i modne współczesne wzornictwo.

Spokojna SZARA ŁAZIENKA na poddaszu: ciekawe płytki na ścianie w domowym SPA

Szara łazienka zachwyca prostą i spokojną aranżacją. Łazienka na poddaszu jest duża i pełni rolę domowego SPA. Uwagę zwracają ciekawe szare płytki na ścianie i proste formy.

Aranżacja wnętrz mieszkania zaprojektowana na miarę

Aranżacja wnętrz mieszkania została zaprojektowana dosłownie na miarę i potrzeby właścicieli. Gotowe meble można dosłownie policzyć. Monochromatyczna, we wszystkich odcieniach koloru szarego, kolorystyka jest ulubiona paletą właścicieli. Projektantka wnętrz - Joanna Kiryłowicz, w niektórych meblach przemyciła swoją ulubioną stylistykę vintage - rodem z lat 50tych, dwudziestego wieku.

Strona 1 z 1

1