KLIMATYZACJA

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KLIMATYZACJA

Tania klimatyzacja, czyli jak zaoszczędzić na klimatyzacji w domu: 5 sposobów

Tania klimatyzacja, czyli jak zaoszczędzić na klimatyzacji w domu: 5 sposobów

Klimatyzacja tania nie jest ani w momencie zakupu, ani w trakcie eksploatacji. Istnieją jednak sposoby na to, by obniżyć wydatki na prąd generowane przez system klimatyzacji w domu. Jak oszczędzić na klimatyzacji? Oto 5 sprawdzonych sposobów.

Klimatyzacja w domu - montaż, wady i zalety klimatyzacji domowej

Klimatyzacja w domu - montaż, wady i zalety klimatyzacji domowej

Klimatyzacja domowa dołaczyła do grona urządzeń, w które wyposażamy mieszkania. Klimatyzacja w domu nie jest może ozdobą wnętrza, ale można jej to wybaczyć, zwłaszcza w upalne lato. Sprawdź, czy opłaca się montaż klimatyzacji w domu i jak działa klimatyzator.

Klimatyzator przenośny - jaki wybrać klimatyzator pokojowy?

Klimatyzator przenośny - jaki wybrać klimatyzator pokojowy?

W mieszkaniu w bloku też możemy mieć klimatyzację - bez kosztownego i skomplikowanego montażu na zewnątrz. Klimatyzator przenośny jest dobrym rozwiązaniem dla niewielkich wnętrz, które chcemy ochłodzić w czasie letnich upałów. Sprawdź, jak wybrać najlepszy klimatyzator pokojowy.

Klimatyzator do mieszkania. Jaka klimatyzacja do mieszkania w bloku będzie najlepsza?

Jaka klimatyzacja do mieszkania w bloku będzie najlepsza? Jaki klimatyzator do mieszkania sprawdzi się najlepiej? Odpowiadamy na te pytania! Przystępując do wyboru klimatyzatora, trzeba przede wszystkim określić, czego oczekujemy od urządzenia i ile jesteśmy gotowi za nie zapłacić. Najpopularniejsze są klimatyzatory split. Sprawdź, czy klimatyzator przenośny zapewni w mieszkaniu przyjemny chłód latem.

Gorąco? Wybieramy dobry klimatyzator

Jeśli upały dają ci się we znaki i marzysz o przyjemnym chłodzie w mieszkaniu, kup klimatyzator. Do wyboru klimatyzator stały lub przenośny. Najlepiej wybierz taki klimatyzator, który nie tylko szybko obniża temperaturę w pomieszczeniu, ale też usuwa kurz, bakterie, działa zdalnie i stanowi dekorację wnętrza. W sierpniowym numerze "M jak mieszkanie" (8/2013) przedstawiamy klimatyzatory o wielu funkcjach, eleganckie, na każdą kieszeń.

Klimatyzacja centralna w domu. Jaka klimatyzacja do domu jednorodzinnego? Radzi EKSPERT

Co lepiej sprawdzi się w warunkach domowych: klimatyzacja centralna czy klimatyzator? Klimatyzacja przyda się zwłaszcza w upalne dni. Ekspert przedstawia wady i zalety klimatyzacji oraz klimatyzatorów w mieszkaniu.

Jaki wybrać klimatyzator? Wybieramy klimatyzator do mieszkania

W twoim salonie robi się latem duszno i gorąco? Klimatyzator może rozwiązać problem. Jak działają klimatyzatory w bloku i ile kosztują: to musisz wiedzieć.

Strona 1 z 1

1