FIRANKI

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY FIRANKI

5 grudnia. Okna, firanki, zasłony i dywany. Zdejmujemy, pierzemy, myjemy…

5 grudnia. Okna, firanki, zasłony i dywany. Zdejmujemy, pierzemy, myjemy…

Koniec pierwszego tygodnia grudnia jest dobrym momentem do uporania się z męczącym i niezbyt przyjemnym sprzątaniem: myciem okien, zdejmowaniem oraz praniem firanek i zasłon.  Nie zapominamy oczywiście o żaluzjach, jesli posiadamy. Przyda się także odświeżenie dywanów. Korzystamy teraz oczywiście z zadeklarowanej  pomocy domowników lub pomocy z zewnątrz.

Okno w odsłonie, czyli wiosenne aranżacje okna

Okno w odsłonie, czyli wiosenne aranżacje okna

Wiosenny czas niesie ze sobą wiosenną metamorfozę. Zmiany w budzącej się do życia przyrodzie są idealnym pretekstem, aby zmienić wystrój okna i wprowadzić do wnętrza radosny nastrój. Czasem wystarczy karnisz i kilka metrów tkaniny, aby dzięki dekoracji okna nadać wnętrzu zupełnie inny charakter. Radzimy, jak za pomocą rolet i zasłon z lekkich tkanin wpuścić do wnętrza mnóstwo światła i świeży powiew wiosny.

Aranżacja okienna Violetta. Firana i zasłona na taśmie marszczącej

Aranżacja okienna Violetta. Firana i zasłona na taśmie marszczącej

Aranżacja okienna Violetta to propozycja dla osób, które lubią przytulny i elegancki wystrój wnętrz. W tej aranżacji okna wykorzystano modne tafty i zadbano o efektowne upięcie zasłon. Takie zasłonki i firanki pasują zarówno do salonu, jak i sypialni.

Aranżacja okienna Kalipso

Finezyjnie upięta firanka z ciekawym i delikatnym wzorem będzie efektowną ozdobą okna w kuchni czy jadalni. Taka aranżacja okienna pasuje do stylowych i tradycyjnie urządzonych wnętrz.

FIRANY: Pomysł na DEKORACJĘ OKIEN - Tiul w oknie zamiast tradycyjnej firanki

Chcesz zmienić DEKORACJĘ OKIEN? Znudziły ci się tradycyjne firanki? Nie wiesz jak zmienić wystrój okna? Proponujemy zwiewne tkaniny, tiule do dekoreacji okien. Dobierając rodzaj upięcia możemy optycznie poprawić proporcje okna, a także wygląd wnętrza.

FIRANY - Zrób to sam: dekoracyjne firanki. Ozdabiamy materiał

Piękna dekoracja okna nie musi nadwyrężyć domowego budżetu. Firanki czy zasłonki można ozdobić samodzielnie. Pomalowaliśmy firany w kwiaty, używająć farb do tkanin, stempli i pędzelka. Stare FIRANY I ZAŚŁONY jak nowe - Zrób to sam!

Zrób to sam: stemplujemy zasłony WIDEO. Ładna dekoracja okna

Co powiesić w oknie? Mamy dla Ciebie WIDEO z pomysłem na ZRÓB TO SAM. Wystarczy zwykła, niedroga biała firanka bądź zasłonka oraz farby i korek od wina. To wystarczy, abyś sam wykonał gustowną i nietypową dekorację okna!

ARANŻACJE OKIEN: jak udrapować FIRANKI i zasłony ZDJĘCIA

Aranżacja okna wymaga wyczucia stylu i odrobiny smaku. Pokazujemy, jak ładnie udrapować FIRANKI i zasłony, aby okno zachwycalo dekoracją. Aranżacje okien: pomysły i zdjęcia.

Spirala do dekoracji firan

Każde okno można ładnie wyeksponować za pomocą odpowiedniej dekoracji.

Firany z butelek czyli dekoracja okna w duchu recyklingu!

Dekoracja okna w salonie czy dekoracyjne poduszki jeszcze nigdy nie były tak... ekologiczne. Czy piękne wzornictwo i zrównoważony design mogą iść w parze? Zobaczcie najpiękniejsze tkaniny na zasłony, firany i poduszki wykonane w absolutnie rewolucyjnej technologii!

Strona 1 z 1

1