ARANŻACJA POKOJU

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ARANŻACJA POKOJU

Pokój dla nastolatka: 15 inspiracji. Radzimy, jak urządzić pokój młodzieżowy

Pokój dla nastolatka: 15 inspiracji. Radzimy, jak urządzić pokój młodzieżowy

Pokoje młodzieżowe muszą połączyć w sobie wiele funkcji – są jednocześnie sypialnią, miejscem rozrywki, relaksu i nauki. Muszą też doskonale pasować do zainteresowań i gustu nastoletnich lokatorów – o ile w przypadku urządzania pokoju dla malucha można narzucić dziecku pewien styl, o tyle aranżując pokój dla nastolatka należy bardzo liczyć się ze zdaniem dziecka. W otoczeniu pomagającym rozwijać pasje i zainteresowania, wśród ulubionych kolorów, nastolatek będzie czuł się dobrze i swobodnie.

Pokoje dziecięce. Pomysłowe meble, przyjemne dodatki

Pokoje dziecięce. Pomysłowe meble, przyjemne dodatki

Pokoje dziecięce to nie tylko sypialnie i miejsce do codziennej nauki i zabawy. Pokój dziecka to również przestrzeń do realizacji pasji i zainteresowań. Aranżacja pokoju staje się nie tylko tłem do codziennych zajęć, ale także rozwija charakter i osobowość dziecka. Nie zapominajmy też, że musi to być przestrzeń dynamiczna i elastyczna. Dziecko rośnie i w aranżacji pokoju co chwila trzeba wprowadzać zmiany

Pokój dzienny jak galeria sztuki: aranżacja mieszkania ze sztuką w tle

Pokój dzienny jak galeria sztuki: aranżacja mieszkania ze sztuką w tle

Pokój dzienny przypominający galerię sztuki? To możliwe! Stylowe meble, obrazy na ścianach, dekoracyjne bibeloty i samodzielnie wykonane meble - to ponadczasowa aranżacja pokoju ze sztuką w tle. Prezentujemy stylowe wnętrze z kolorem w roli głównej!

Jak urządzić salon z sofą – praktyczna aranżacja salonu. Wybieramy meble do salonu

Podpowiadamy, jak urządzić salon z sofą w roli głównej. Aranżacja nowoczesnego salonu może być ładna, ale powinna też być praktyczna. Zobacz, o czym należy pamiętać meblowania i aranżacji pokoju.

Wnętrza nowoczesne i wygodne, czyli relaks na dwóch kondygnacjach

Dwukondygnacyjne mieszkanie Anety i Pawła mieszczące się na ostatnim piętrze nowoczesnej kamienicy ogniskuje pragnienia większości z nas. Wnętrza wyglądają jak wyrzeźbione w jasnym marmurze i ciemnym drewnie, poprzez tarasy okalające oba poziomy otwierają się na park. Meble w salonie zachęcają do wypoczynku. Łazienki zaskakują grą przestrzeni.

Wakacyjny salon. Kolory natury: beżowy i niebieski

Salon to zwykle najbardziej podatne na nasze manipulacje wnętrze. Aranżacja pokoju powstał z tęsknoty za przyrodą, słońcem, morzem... Dlatego wybrano spokojne kolory wnętrza: beżowy i brązowy. W wystroju pokoju jest dużo materiałów naturalnych.

POKÓJ DZIECIĘCY, MEBLE dla dziecka: Jak wybrać biurko i półki

Witaj, szkoło! Po beztroskich wakacjach wracamy do nauki. Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego warto zastanowić się nad tym, czy pokój dziecięcy nie zasługuje na nieco uwagi. Jak urządzić miejsce do nauki i dobrać meble dla dziecka, tak by biurko i półki pasowały do siebie: aranżacja pokoju.

Romantyczny wystrój wnętrz: inspiracje

Wystrój wnętrz w stylu romantycznym spodoba się nie tylko kobietom - choć to one są jego największymi zwolenniczkami. Sentymentalny wystrój wnętrz sprawdzi się w połączeniu z nowoczesnymi meblami, jasnymi kolorami i kontrastową tapetą. Zobacz nasze podpowiedzi, jak uniknąć kiczu w wystroju wnętrz.

Strona 1 z 1

1