STYLOWA KUCHNIA

(13 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STYLOWA KUCHNIA

Stylowa biała kuchnia - jak połączyć nowe ze starym?

Stylowa biała kuchnia - jak połączyć nowe ze starym?

Natalia chciała jedynie wymienić blat, a zrobiła remont całej kuchni – skąd my to znamy! Zainspirowana zdjęciami skandynawskich wnętrz, urządziła ją w śnieżnej bieli, dodając stylowe elementy z duszą.

Kuchnie stylowe projekty: 15 zdjęć kuchni z klimatem retro

Kuchnie stylowe projekty: 15 zdjęć kuchni z klimatem retro

Kuchnie stylowe są rodzinne i pełne ciepła. Projekt kuchni z klimatem retro lubi mnóstwo ozdób i dekoracji, tu z powodzeniem odnajdą się stylowe stoły, kredensy, krzesła. Nie brakuje ładnych naczyń i tekstyliów, które dopełniają wystroju stylowych wnętrz.

Stylowa kuchnia z patio: niebieskie meble i dodatki w kuchni

Stylowa kuchnia z patio: niebieskie meble i dodatki w kuchni

Stylowa kuchnia i przylegające do niej patio skąpane są w kolorze niebieskim. Pod błękitny kolor zbioru porcelany w jadalni i na tarasie pani domu przemalowała wszystko na niebiesko. Musicie to zobaczyć! Niebieski w aranżacji kuchni: zdjęcia i inspiracje.

Kuchnia w stylu angielskim: aranżacja stylowej kuchni

Pani domu chciała mieć kuchnię w stylu angielskim. Aranżacja kuchni miała być stylowa, lekka i pełna elegancji. Białe meble kuchenne zostały wykonane na zamówienie przez stolarza, a wzór na aranżację angielskiej kuchni pani domu znalazła w magazynie wnętrzarskim. Oto efekt inspiracji: prawdziwe wnętrza kuchni w stylu angielskim.

Stylowe wnętrza projektu Macieja Zienia. Elegancka rezydencja pod Warszawą!

Maciej Zień do swojego bogatego portfolio może dołączyć projet aranżacji 252-metrowej rezydencji na jednym z podwarszawskich osiedli. Projektant w aranżacji rezydencji zdecydował się na połączenie klasyki z nowoczesnością, a wszystko to zostało zaprezentowane w luksusowym wydaniu. Prezentujemy wnętrza stylowej rezydencji zaprojektowanej przez Macieja Zienia!

Kuchnia w stylu... no właśnie. Jak urządzić kuchnię? 25 KUCHNI od nowoczesnej po retro

Chcesz, żeby twoja kuchnia była nowocześnie wyposażona, funkcjonalna, komfortowa. Ale jak urządzić kuchnię? W jakim stylu? No właśnie. Pomożemy ci podjąć decyzję. Kuchnia w stylu GALERIA ZDJĘĆ

Brązowa kuchnia w starym stylu. Ceramika i koronki – kuchnia w stylu mieszczańskim

Aranżację kuchni w starym stylu zdobią koronki, biało-niebieska ceramika oraz solidne dębowe meble. Stylowa kuchnia jest miejscem spotkań dla całej rodziny. Spodoba się osobom lubiącym tradycyjne wnętrza. Brązowa kuchnia: zdjęcia.

Aranżacje kuchni. Stylowa, rustykalna kuchnia

Współczesna kuchnia to nie tylko miejsce, w którym przyrządzamy posiłki. Coraz częściej pełni ona również funkcję salonu. Spędzamy w niej dużo czasu. Dlatego warto zadbać o to, by nasza kuchnia była nie tylko miejscem funkcjonalnym, ale także oryginalnym i estetycznym.

Stylowa aranżacja kuchni. Smakuję życie

Właściciele od niedawna mieszkają w nowym, wymarzonym i samodzielnie urządzonym domu niedaleko stolicy. Wreszcie mają kuchnię, w której jest miejsce na dekoracje i kolekcje porcelany. Stylowa kuchnia została urządzona wygodnie i estetycznie. Wystrój kuchni przypomina styl francuski.

Kuchnia w stylu angielskim: stylowa aranżacja

Oczekiwania inwestorów były jasno sprecyzowane – aranżacja kuchni ma być spójne stylistycznie z resztą domu oraz utrzymane w ciepłym, domowym klimacie. Projektanci postawili na styl angielski. Zamknięta kuchnia z zabudową w kształcie litery L skrywa wiele ciekawych rozwiązań.

Aranżacja kuchni w modnym i pastelowym stylu retro. Wszystko czy tylko dodatki?

Aranżacja kuchni w modnym stylu retro to charakterystyczne zaokrąglone kształty i pastelowe kolory. Chyba  właśnie kuchnia jest pomieszczeniem, do którego najczęściej wybieramy styl retro. Nieco cukierkowa stylistyka przeniesie nas na amerykańskie przedmieścia z połowy ubiegłego wieku, znane nam z pięknie wydawanych magazynów i oczywiście filmów. 

Stylowa kuchnia w nowoczesnej oprawie: czego brakuje stylowym kuchniom?

Stylowe kuchnie mają swój niezaprzeczalny urok i czar. Białe meble kuchenne w stylu angielskim to wspaniała oprawa przestronnej kuchni, stanowiącej serce domu. Cz jednak stylowe meble i sprzęt AGD w angielskiej stylistyce nie mogą być nowoczesne? Nic bardziej mylnego! Co zatem wpływa na wygodne i zdrowe gotowanie w stylowej kuchni?

Piec kaflowy w nowoczesnej kuchni: sprawdź, na co zwrócić uwagę przed jego budową!

Piec kaflowy w nowoczesnej kuchni? Oczywiście! Ty też możesz taki mieć! Sprawdź tylko, na co trzeba zwrócić uwagę przed jego zbudowaniem. Jak wykorzystać mankamenty przestrzeni i przekuć je w największy WALOR wnętrza?

Strona 1 z 1

1