PRYSZNIC BEZ BRODZIKA

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PRYSZNIC BEZ BRODZIKA

Prysznic bez brodzika. Pomysł na łazienkę w stylu nowoczesnym. Ale czy na pewno dobry?

Prysznic bez brodzika. Pomysł na łazienkę w stylu nowoczesnym. Ale czy na pewno dobry?

Prysznic bez brodzika. To rozwiązanie chętnie stosowane w łazienkach w stylu nowoczesnym. Potrzebny jest wtedy odpływ liniowy lub punktowy – podłogowy lub najnowocześniejszy – odpływ ścienny. Czy prysznic bez brodzika da się zastosować w każdej łazience?

Prysznic bez brodzika, czyli estetyczne rozwiązanie do nowoczesnej łazienki

Prysznic bez brodzika, czyli estetyczne rozwiązanie do nowoczesnej łazienki

Nowoczesna łazienka to wnętrze, którego wyznacznikami jest komfort użytkowania, ponadczasowa estetyka, a także praktyczne rozwiązania. Projekt łazienki musi ściśle odpowiadać naszym potrzebom, zapewniać niezwykle komfortowe, a przede wszystkim bezpieczne rozwiązania. Coraz częściej stawiamy także na niecodzienny design. Idealnym rozwiązaniem uwzględniającym wszystkie te elementy są nowoczesne prysznice bez brodzika.

Nowoczesna łazienka: prysznic bez brodzika

Nowoczesna łazienka: prysznic bez brodzika

Prysznic bez brodzika to bardzo praktyczne, efektowne i nowoczesne rozwiązanie aranżacyjne. Z tego względu, urządzając nowoczesną łazienkę, warto zastanowić się nad wydzieleniem w niej miejsca na prysznic z odpływem wody w podłodze lub ścianie, zamiast kupować gotową kabinę z brodzikiem. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę przy przygotowywaniu w łazience miejsca na prysznic bez brodzika.

Natrysk bez brodzika - jak go zrobić

Prysznic z płaskim brodzikiem albo zupełnie bez niego. Te dwa rozwiązania zyskują popularność i w małych łazienkach, i dużych pokojach kąpielowych. Podpowiadamy, co wziąć pod uwagę, by cieszyć się natryskiem na dobrym poziomie.

Łazienka: co zamiast kabiny prysznicowej

Co wybrać do łazienki: wannę, brodzik czy kabinę prysznicową? A może jeszcze inaczej - zaprojektować ciekawe, niebanalne otoczenie prysznica bez tradycyjnej kabiny prysznicowej?

MAŁA ŁAZIENKA W KAWALERCE: PROJEKT -  Prysznic bez brodzika i pomysłowy projekt łazienki w bloku

Mała łazienka w bloku zaskakuje pomysłowymi rozwiązaniami. Prysznic bez brodzika i funkcjonalna szafka powiększyły przestrzeń nowoczesnej łazienki, a szare płytki nawiązują do kolorystki pozostałych części mieszkania.

Strona 1 z 1

1