WYKŁADZINY

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WYKŁADZINY

Podłoga na miękko: wykładziny dywanowe

Podłoga na miękko: wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe chronią przed hałasem i zimnem. Są miękkie, sprężyste, kolorowe i niezbyt drogie. Wykładziny zarówno kolorem, jak fakturą ocieplają wnętrza. Dlatego goszczą na naszych podłogach tak często.

Wykładziny i dywany do sypialni

Wykładziny i dywany do sypialni

Zanim wybierzesz dywan do sypialni, spójrz na meble i tkaniny, które już masz w pokoju. Pamiętaj, że przy wzorzystych tkaninach lub ścianach w sypialni podłoga, czyli dywan lub wykładzina powinny być neutralne. Natomiast dywanami w wyraziste wzory i kolory ożywisz spokojne wnętrze.

Zanim wybierzesz wykładzinę

Zanim wybierzesz wykładzinę

Zanim wybierzemy się do sklepu trzeba dokładnie zmierzyć największą szerokość i długość pomieszczenia, w którym będzie układana wykładzina, łącznie ze wszystkimi wnękami.  

Elastyczne, a może ... linoleum?

Na podłogi w kuchniach, łazienkach i korytarzach doskonale nadają się wykładziny winylowe (PCW).

Z czego zrobić posadzkę?

Kiedy wszelkie roboty budowlane i instalacyjne są już zakończone, możemy zacząć myśleć o układaniu posadzki. Powinna ona być dostosowana do charakteru wnętrza, zapewniać komfort i być łatwa do utrzymania w czystości. 

Podłogi drewniane, wykładziny, posadzki kamienne, płytki - jak o nie dbać?

Przeraża nas tempo w jakim brudzą się podłogi w kuchni, łazience i pokojach. Nie zawsze mamy jednak czas i ochotę zamiatać i myć je codziennie. Co więc zrobić z tym fantem...? Oto kilka propozycji, które pozwolą się cieszyć czystą i zadbaną podłogą dłużej niż jedną dobę.

Wykładzina w sypialni: pomysł na wygodną i przytulną aranżacje!

Sypialnia to miejsce w którym spędzamy dużo czasu, dlatego warto zadbać o to, aby było wygodne i przytulne. Oprócz wyboru łóżka i szafy w sypialni powinien znaleźć się również dywan lub wykładzina. Pozwoli na to na komfortowe chodzenie boso oraz dodatkowo podkreśli styl aranżacji wnętrza! Zainspirujcie się gotowymi aranżacjami sypialni z modnymi wykładzinami w roli głównej!

Strona 1 z 1

1