WANNY

(18 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WANNY

Romantyczne retro

Romantyczne retro

Wiktoriańska wanna na lwich łapach jest idealna do saloniku kąpielowego z nutką nostalgii i gwarantuje romantyczną kąpiel.

Relaks w łazience, czyli wanna z hydromasażem

Relaks w łazience, czyli wanna z hydromasażem

Modny ostatnio masaż wodny zmusił producentów wanien do przygotowania oferty dla każdego klienta - tego z zasobnym portfelem i tego, który zadowoli się niewielką wanną z 3-4 dyszami. Zobacz, na co zwrócić uwagę, kupując do łazienki wannę z hydromasażem.

Zanim kupisz do łazienki wannę z hydromasażem

Zanim kupisz do łazienki wannę z hydromasażem

Kupno zwykłej wanny do łazienki nie jest wcale prostym zadaniem. Co dopiero wanny z hydromasażem. Przed ostateczną decyzją warto wiedzieć kilka rzeczy, o których większość sprzedawców nawet nie wspomni...

Must have w łazience: designerskie wanny Poolspa

Wanna, będąca jednym z najważniejszych elementów aranżacji łazienki, nie pełni już tylko i wyłącznie funkcji użytkowej. Nowoczesne formy, designerskie kształty i wymyślne modele coraz częścią stają się bohaterem kąpielowych wnętrz, wyznaczając nowy styl w aranżacji łazienki. Zobacz najnowszą propozycję marki Poolspa i podziwiaj dekoracyjny charakter wanny!

Łazienki roku 2011

Nowoczesne łazienki są luksusowe, ale bez ostentacji. Zaawansowane technologicznie, a jednocześnie nawiązujące do historycznych źródeł. I tradycyjnie już są to łazienki zaprojektowane przez światowej sławy dizajnerów.

Minimalistyczna łazienka w męskim stylu

W łazience panuje geometryczny porządek. Zastosowano kontrastowe kolory i oszczędne dekoracje. Styl łazienki jest ascetyczny i surowy. Dzięki czerni i bieli wnętrze wydaje się naprawdę męskie.

Współczesne łazienki. Spa w domu

Wyobraźmy sobie łazienkę, która jest tak samo komfortowa jak i funkcjonalna, w której sztuka splata się z zaawansowaną technologią. Łazienka, która staje się naszą prywatną świątynią. Mowa nie o luksusowym ośrodku spa, ale o... współczesnej łazience.

Co nowego do łazienki

W nowoczesnej łazience postaw na intrygujący kolor ceramiki łazienkowej, niekonwencjonalny kształt wanny czy umywalki, zadziwiający wzór płytek albo inny niż zwykle materiał do wykończenia ścian czy podłogi.

Urządzanie łazienki: wanny dla każdego

Dzisiejsze wanny to bogactwo kształtów, wielkości i dodatków. Dzięki temu aranżacja łazienki ma wiele możliwości, ale też nie ułatwia podjęcia decyzji. Radzimy na co zwrócić uwagę wybierając wannę. Mamy wanny owalne, narożne, prostokątne. Wanny z wgłębieniem na mydło, wyprofilowaniem na plecy, zagłówkiem. Jak wanna sprawdzi się w twojej łazience? Co zrobić ze starą wanną? Przeczytaj nasz poradnik, a urządzanie łazienki stanie sie łatwiejsze.

Wyposażenie łazienki. Zobacz najładniejsze wanny

Wanna dla wielbicieli kąpieli to ważna, o ile nie najważniejsza część łazienki. Wyposażenie łazienki powinno rozpoczynać się właśnie od niej. Każda wanna to jednak inny projekt łazienki. O stylu w jakim urzadzimy łazienkę decydujemy osobiście. Jeśli nie wiecie, na jaką wannę się zdecydować, prezentujemy najlepiej zaprojektowaną wannę 2010 roku.

Wanna w łazience, czyli przylądek dobrej kąpieli

Wanna może być ustawiona w łazience pod ścianą, wciśnięta w kąt albo roztaczająca urok relaksu w promieniu nawet dwóch metrów. Wanna może się stać naszą prywatną oazą spokoju. Zadbaj o wygodne wyposażenie łazienki.

Wanna duża czy mała? Żeliwna, stalowa czy akrylowa?

W niewielkiej łazience zmieści się mała prostokątna wanna, do pokoju kąpielowego można kupić wannę dużą, wolno stojącą o nieregularnym kształcie. Bogata oferta rynku ułatwi wybór odpowiedniego modelu wanny.

Wyposażenie łazienki. Kształty i wymiary wanny

Kupić wannę wcale nie jest łatwo. Bogactwo kształtów, wielkości i dodatków stwarza ogromne możliwości, ale też nie ułatwia podjęcia decyzji. Jak wybrać wanny, które będą pasowały do danej łazienki?

Łazienka: nietypowe modele wanien

Masaż lub prysznic w wannie? Czemu nie, wystarczy tylko wybrać odpowiedni model. Podpowiadamy, co możesz kupić do łazienki.

Jak czyścić wannę akrylową, stalową i żeliwną?

Wanny nie tylko się brudzą, ale też niszczą. Z powierzchni stalowych i żeliwnych może odprysnąć emalia. Natomiast akryl może się zarysować.

Łazienka: kupujemy wanny

Wannę możemy wybrać spośród wanien żeliwnych, stalowych, akrylowych i ze sztucznego marmuru. Producenci oferują też wanny o różnych wymiarach i kształtach. Sprawdź, co możesz wybrać do swojej łazienki.

Kochamy wanny

Jedni z nas zaprzyjaźniają się z nimi już od rana, dla innych są wymarzonym miejscem wieczornego relaksu. Najmodniejsze wanny, wykonane z konglomeratów lub stali, mają krągłości zamiast kątów prostych i wysokie zagłówki. Chętnie tworzą pary z bateriami montowanymi w podłodze.

Wanna w roli głównej

Łazienka wyrafinowana, ekscentryczna i retro prezentujemy trzy modne pomysły na aranżacje łazienek. Zobacz jakie wanny są modne!

Strona 1 z 1

1