TOALETKA

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY TOALETKA

Toaletka do sypialni: oryginalne pomysły na toaletkę w sypialni

Toaletka do sypialni: oryginalne pomysły na toaletkę w sypialni

Jak oryginalnie podejść do tematu toaletki do sypialni? Wbrew pozorom sypialnia z toaletką to rozwiązanie na każdy metraż. Inspirujemy się rozwiązaniami z pogranicza wielu stylów. Jak szaleć to szaleć!

Toaletki czar

Toaletki czar

Toaletka to mebel w 100% kobiecy. Stwórz sobie kącik dla urody. By każdy dzień zaczynać i kończyć w dobrym nastroju.

Aranżacja sypialni: klimatyczne komódki w roli toaletki

Aranżacja sypialni: klimatyczne komódki w roli toaletki

Mieć ciastko czy zjeść ciastko? Odwieczny dylemat nie obcy jest również w aranżacji wnętrz sypialni – zwłaszcza tych niewielkich. Co wybrać: kobiecą toaletkę, czy praktyczną komodę? Można mieć obie funkcje na raz? Sprawdź jak można zaaranżować komodę na elegancką toaletkę, nie rezygnując z niczego!

Toaletka w sypialni: dekoracja wnętrza czy absolutny niezbędnik w projekcie sypialni?

W wystroju sypialni na plan pierwszy zazwyczaj wysuwa się wygodne łóżko albo przepastna garderoba. Tym razem naszą uwagę kierujemy ku toaletce – bohaterce kobiecej sypialni. Prezentujemy pomysłowe aranżacje z meblem, który aspiruje do zostania bohaterem pokoju nocnego każdej damy!

Meble do sypialni: GALERIA „must have” w sypialni!

Kiedy myślimy o meblach do sypialni, to do głowy jako pierwsze przychodzi nam łóżko i szafki nocne. Ale meble do sypialni to także szafa, toaletka, komoda, półki czy fotele. Dobry projekt wnętrza sypialni powinien uwzględniać większość tych mebli, jednak pamiętajmy żeby nie przesadzić i nie zagracić sypialni.

Kobiecy PROJEKT ŁAZIENKI z toaletką - łazienka jak garderoba w teatrze

Projekt łazienki urządzonej przez dwie kobiety związane z teatrem nie mogł być zwyczajny. Na tle piaskowych tonacji lśni lustro z aktorskiej garderoby, a projekt łazienki jest kobiecy i zmysłowy. Toaletka w łazience jak marzenie!

Błękitna ARANŻACJA SALONU. Przytulny salon zdjęcia

Niebieski w aranżacji salonu wprowadza spokojny wystrój. Proste, geometryczne bryły klasycznych mebli radzimy łączyć z nowoczesnymi akcentami dekoracyjnymi. Aby w pokojach dziennych było spokojnie, ale nie sennie.

Maluję z natury. Ozdobione szafki

Gdy Agata Sypniewska urodziła drugie dziecko, utknęła w domowych pieleszach. Co dzień te same obowiązki matki i żony, a poza tym cisza, spokój. Pewnego dnia znalazła w garderobie starą szafkę nocną. Pomalowała ją dla syna w peruwiańskie wzory. Wkrótce cały dom zamienił się w pracownię artystyczną.

Toaletka. Walentynkowy mebelek

Na twojej walentynkowej liście powinien się znaleźć ładny mebelek... dla urody, czyli toaletka.

Toaletki czar

Toaletka to bardzo kobiecy mebel. Stwórz sobie kącik dla urody w sypialni. By każdy dzień zaczynać i kończyć w dobrym nastroju.

Strona 1 z 1

1