PŁYTY INDUKCYJNE

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PŁYTY INDUKCYJNE

PROJEKT NOWOCZESNEJ KUCHNI: Jaki sprzęt AGD i dodatki wybrać

PROJEKT NOWOCZESNEJ KUCHNI: Jaki sprzęt AGD i dodatki wybrać

Nowocześnie zaprojektowana i wyposażona kuchnia opiera się na harmonii mebli, sprzętów AGD i dodatków. Urządzenia wykończone w stali nierdzewnej wprowadzają do niej luksus, szlachetny połysk i zgodne z wzornictwem zaawansowane technologie.

Proste gotowanie: płyta indukcyjna

Proste gotowanie: płyta indukcyjna

We współczesnym skomplikowany świecie warto poszukiwać prostoty, także w kuchni.

Ceramiczne płyty grzejne - funkcjonalne i wygodne w obsłudze

Ceramiczne płyty grzejne - funkcjonalne i wygodne w obsłudze

Ceramiczna płyta grzejna jest wygodnym i nowoczesnym urządzeniem. Najnowsze modele charakteryzują się doskonałą zdolnością przewodzenia ciepła, a ich płaską i gładką powierzchnię łatwo utrzymać w czystości. Z nowoczesną płytą grzejną, gotowanie to przyjemność – sprawiają to funkcje, w jakie wyposażona jest płyta. Zobacz, jakie funkcje ułatwią Ci pracę w kuchni...

Indukcyjne płyty ceramiczne

Coraz częściej na rynku płyt kuchennych spotykana jest indukcyjna płyta ceramiczna. Wizualnie nie różni się od innych płyt ceramicznych. Różnica polega na sposobie grzania. Ciepło wytwarzane jest dzięki wykorzystaniu zjawiska indukcji elektromagnetycznej.

Płyty indukcyjne: wygodne gotowanie

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu, dlatego ważne jest, aby była dobrze wyposażona. Płyta indukcyjna Zelmer wykonana jest z wysokiej jakości materiałów o eleganckim designie, przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa.

Strona 1 z 1

1