PROJEKTOWANIE ŁAZIENEK

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY PROJEKTOWANIE ŁAZIENEK

Projektowanie łazienek. Wybieramy prysznic

Projektowanie łazienek. Wybieramy prysznic

Projektowanie łazienek bez błędów. Radzimy, jaki wybrać prysznic, jak go dopasować do wielkości łazienki i jej wyposażenia. Podpowiadamy, jak dobrać wyposażenie łazienki: czyli kabinę, brodzik i baterię. Co to jest deszczownia.

Dizajn w łazience od A do Z

Dizajn w łazience od A do Z

W numerze marcowym prezentujemy przewodnik: Łazienka od A do Z. Najlepsze rzeczy i ich producenci, przełomowe rozwiązania, wybitni projektanci - w Polsce i na świecie. Alfabet dla wszystkich, którzy szukają podpowiedzi, jak kreatywnie i praktycznie urządzić pokój kąpielowy w swoim domu.

Projektowanie łazienek. Jak kolory wpływają na aranżacje łazienki

Projektowanie łazienek. Jak kolory wpływają na aranżacje łazienki

Łazienki urządzamy na kilka czy kilkanaście lat. Dlatego projektowanie łazienek musi być dobrze przemyślane. Chcemy, by aranżacje łazienki były funkcjonalne, wygodne i ładne. Dlatego zwróćmy uwagę na kolory. Wybierając kolory do łazienki, warto wiedzieć, jak poszczególne barwy wpływają na wystrój wnętrza. Jakich przestrzegać zasad, by kolory nie zakłócały funkcji wnętrza.

Pralka w mokrej strefie łazienki. Ruchoma wizualizacja

Chyba nikt nie lubi, kiedy łazienka musi spełniać kilka funkcji, ale niestety w większości mieszkań łazienka i WC muszą się zmieścić razem na kilku metrach kwadratowych. Jak więc wyraźnie oddzielić w takiej sytuacji strefy: pranie i kąpiel w jednej, umywalka i WC w drugiej. Czy możliwe jest takie zaplanowanie wnętrza, by nie straciło na urodzie i przestrzenności? Oto propozycja naszego architekta.

Podłużna łazienka z dużą pralką. Ruchoma wizualizacja

Jak zagospodarować długą łazienkę, żeby zmieściła się w niej wanna, wiele półek, duża pralka (ładowana z przodu), a nawet suszarka. Do tego kącik z minipralnią... Nie lada wyzwanie dla naszego architekta. Zobacz ruchomą wizualizację.

Urządzamy łazienkę w małym domu

Projektowanie łazienek w domu jednorodzinnym: przewodnik. Jaka powinna być łazienka w małym domu, aby zaspokajała różnorodne potrzeby domowników? Gdzie usytuować łazienkę, aby dostęp do niej był wygodny? Kiedy wystarczy jedna łazienka w domu, a kiedy powinno być ich więcej?

Strona 1 z 1

1