POKÓJ UCZNIA

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY POKÓJ UCZNIA

Pokój ucznia - funkcjonalna przestrzeń do nauki i relaksu. 3 ARANŻACJE

Pokój ucznia - funkcjonalna przestrzeń do nauki i relaksu. 3 ARANŻACJE

Nieważne, czy dziecko ma lat sześć czy szesnaście. W każdym wieku zasługuje na przestrzeń, w której będzie czuć się dobrze. Aby mu to ułatwić, urządzając pokój ucznia, podzielmy go na trzy strefy: nauki, relaksu oraz snu. Radzimy, jak to zrobić i podpowiadamy, ile kosztuje wyposażenie takiego wnętrza.

Pokój ucznia: w jakim stylu urządzić pokój dla dziecka?

Pokój ucznia: w jakim stylu urządzić pokój dla dziecka?

Pokój dla dziecka musi być nie tylko praktyczny i funkcjonalny, ale również zgodny z gustem i pasjami naszej pochechy. Jeśli nie wiecie w jakim stylu urządzić pokój dla dziecka i na jakie kolory pomalować ściany - koniecznie skorzystajcie z naszych wskazówek. Prezentujemy pomysły na aranżacje i dekoracje pokoju dla dziecka!

Półki na książki w pokoju ucznia. Warto sprawić by były ładne i pobudzały kreatywność

Półki na książki w pokoju ucznia. Warto sprawić by były ładne i pobudzały kreatywność

W pokoju ucznia potrzebne są półki na książki. A co zrobić jeśli uczeń nie chce mieć w swoim pokoju książek? Pomóc może ciekawa forma półek, podkreślająca zainteresowania nastolatka. Zobaczcie inspirujące zdjęcia w galerii jak zorganizować miejsce na książki w pokoju ucznia.

Kolekcja Santana w pokoju ucznia. Uniwersalna forma do każdego wnętrza

System mebli Santana to połączenie uniwersalnej formy z funkcjonalnością oraz głębi grafitu z wykończeniem w kolorze Dąb Santana. Sprawdzi się...

Kolekcja Amazon w pokoju ucznia. Dobierz kolory do wystroju lub... nastroju

Co wyróżnia kolekcję Amazon? Biel, odcień jasnego drewna oraz 4 kolory uchwytów do wyboru. Dzięki nim umeblowanie pokoju córki lub syna można dopasować do...

Kolekcja Sibo w pokoju ucznia. Modułowe bryły w wyrazistych kolorach

Trzy kontrastowe kolory, w tym wyrazista czerwień ożywiająca pokój, a oprócz nich modułowe bryły oraz dużo schowków... Poznaj meble z kolekcji Sibo.

Pokój ucznia: jak dobrze urządzić pokój dziecka [PORADY]

Pokój dla ucznia musi być przede wszystkim funkcjonalny. Powinny znaleźć się w nim trzy strefy: nauki, relaksu i odpoczynku. Jeśli nie wiecie jak odpowiednio przygotować strefę nauki i jak oświetlić pokój ucznia - koniecznie skorzystajcie z naszych porad!

Gorący temat: 5 pomysłów na biurko w mieszkaniu!

Jak nietypowo podejść do tematu biurka? Poznajcie 5 pomysłów na oryginalne biurko w aranżacji mieszkania! Które meble mogą je zastąpić, czy styl biurka ma znaczenie i jak dopasować biurko do jego przeznaczenia?

Jak urządzić pokój studenta: praktyczne porady na pierwszy dorosły pokój

Jak urządzić pokój studenta? Pierwszy dorosły pokój studiującego dziecka przejść powinien totalną metamorfozę. Więcej miejsca do nauki i przestrzeni dla... znajomych to absolutny must have w pokoju studenta. Jak urządzić pokój studenta bez błędów?

Strona 1 z 1

1