PODŁOGI

(23 artykuły i zdjęcia)

ARTYKUŁY PODŁOGI

Ozdabiamy podłogę w pokoju dziecka: zrób to sam

Ozdabiamy podłogę w pokoju dziecka: zrób to sam

W zrób to sam pomysły na ozdobienie podłogi w pokoju dziecka. Zobaczcie proste dekoracje podłogi do samodzielnego wykonania.

Dywan do nowoczesnych wnętrz - JAK DOBRAĆ DYWAN do aranżacji wnętrza - ZDJĘCIA

Dywan do nowoczesnych wnętrz - JAK DOBRAĆ DYWAN do aranżacji wnętrza - ZDJĘCIA

Dywany to ważny element wystroju wnętrz - JAK WYBRAĆ DYWAN? Kolor i wzór dywanu powinien być dopasowany do koloru ścian i mebli. Dywan RA Infinity będzie pasował do nowoczesnego pokoju.

Co na podłogę: podłogi korkowe i parkiety korkowe

Co na podłogę: podłogi korkowe i parkiety korkowe

Parkiety korkowe są bardzo trwałe, odporne na wgniecenia oraz znakomicie izolują termicznie. Korkowe podłogi polecane są szczególnie do pokoi dziecinnych, czy sypialni.

Podłogi korkowe

Na rynku jest wiele rodzajów podłóg korkowych. Przy wyborze należy zwrócić uwagę m.in. na parametry techniczne podłogi; wybór odpowiedniego produktu zagwarantuje wieloletnią i bezproblemową eksploatację.

Oryginalne wykończenie podłogi: podłogi skórzane, kauczukowe i z żywicy epoksydowej

Dominującą pozycję wśród materiałów wykończeniowych podłogi zajmuje drewno, a wokół krążą rozwiązania alternatywne. Pojawiły się podłogi skórzane, kauczukowe i z żywic epoksydowych. Czy takie podłogi w salonie zadomowią się na dłużej?

Posadzki żywiczne w aranżacji wnętrz: rodzaje i właściwości podłogi z żywicy [WIDEO]

Posadzki żywiczne do niedawna występowały jedynie we wnętrzach przemysłowych. Aktualnie trend ten króluje we wnętrzach mieszkalnych, dając projektantom ogromne możliwości aranżacyjne. Czym są posadzki żywiczne? Jak dopasować podłogę z żywicy do stylu i charakteru wnętrza?

Wystrój wnętrz: ponadczasowa szachownica na podłodze

Szukasz pomysłu na ponadczasową, a zarazem efektowną aranżację podłóg, a nie jesteś miłośnikiem drewnianych posadzek? Postaw na ułożoną z płytek ceramicznych szachownicę! Motyw ten bezprzykładnie dodaje aranżacjom wnętrz wyrazistości i wysmakowanego charakteru, będąc jednocześnie niezwykle uniwersalnym – sprawdza się zarówno w dużych, jak i małych wnętrzach, w aranżacjach w stylu nowoczesnym, jak i pomieszczeniach urządzonych w bardziej klasycznym duchu.

Eleganckie łączenie podłóg: wybieramy listwy podłogowe

Co zrobić, by łączenie podłóg wyglądało elegancko i estetycznie? Jednolita podłoga w całym mieszkaniu to rozwiązanie mało popularne. Najczęściej do kuchni czy łazienki stosujemy inne podłogi niż do reszty pomieszczeń. Sprawdź, jakie listwy podłogowe wybrać.

Wystrój wnętrz: podłogi na długie lata

O urodzie wnętrz w dużym stopniu decydują stałe elementy, takie jak posadzki, farby, drzwi czy parapety. Wybierając na nie materiały, kierujemy sie nie tylko ceną, ale także ich trwałością i odpornością. Wystrój wnętrz rozpoczyna się i kończy na stałych elementach. Dlatego wybierając materiał na podłogi trzeba dobrze się zastanowić. W końcu nie zawsze najtańszy materiał jest tym, co może nam się opłacić najbardziej. Płytki ceramiczne czy drewniana podłoga? A może coś zupełnie innego na podłogi?

Pokój dla dziecka: kolorowy parkiet

Podłoga wymaga lekkiego odświeżenia? Zrób to z fantazją. Sięgnij po pędzel i farbę - powstanie parkiet zgodny z najnowszymi trendami!

Podłoga i ściana: jakie kolory i materiały pasują do siebie - ZDJĘCIA

Prawdziwą sztuką jest harmonijne połączenie ścian, podłóg i, pozostającego na ich styku, cokołu. Tak, by się uzupełniały i tworzyły klimat wnętrza. Przedstawiamy kilka aranżacji i odkrywamy sekrety wnętrzarskich związków, podpowiadając jaki kolor ścian pasuje do jakich podłóg i jakie wybrać listwy przypodłogowe.

Sekrety dobrze ułożonej posadzki egzotycznej

Z czego i jak zrobić efektowną posadzkę? Tylko z drewna egzotycznego! Odpowiednio dobrana i ułożona będzie latami przyciągała wzrok...

Płytki w salonie: podłogi z kamienia

Płytki kamienne są znacznie droższe od płytek ceramicznych, ale ze względu na walory estetyczne i wytrzymałość cieszą się dużym powodzeniem. Kamienne płytki w salonie wyglądają elegancko i efektownie.

Projekt mieszkania: układanie podłogi

Podłogi to bardzo ważne płaszczyzny. Zajmują one, oprócz sufitów największą powierzchnię naszych mieszkań, dlatego trzeba pamiętać, że układanie podłogi to ważna czynność - jej rezultat będzie oddziaływał na projekt mieszkania. Aranżacja wnętrza bez podłóg jest niemożliwa.

Drewno na lata

Drewno nadaje pomieszczeniu szlachetny wygląd. Czas działa na jego korzyść. Jest ciepłe i trwałe. Wykorzystuje się je na posadzki zarówno w formie tradycyjnego parkietu, desek, mozaiki, jak i paneli drewnianych.

Aranżacja wnętrz. Podłogi na miarę wnętrz

Aranżacja wnętrz to także dobór podłogi. Jak wybrać podłogi? Każdy materiał na podłogę daje inny efekt. Wybierz takie podłogi, które będą pasowały do wystroju wnętrza i zasobności portfela, a także spełnią oczekiwania co do wytrzymałości, bo podłoga musi być trwała, funkcjonalna i piękna.

Zadbaj o odpowiednie wykończenie podłogi: sprawdź produkty

Dobrze dobrane panele podłogowe, deska podłogowa lub parkiet to podstawa pięknie wykończonego wnętrza. Wybierz rozwiązanie idealne dla siebie i zadbaj o dobre wykończenie podłogi.

Modne podłogi i styl

Podłoga to podstawa stylu w mieszkaniu. Często nie wiemy, jaki kolor mebli i dodatków będzie pasował do danej podłogi. Dobraliśmy umeblowanie do 27 najmodniejszych parkietów wykonanych z wybielanego, jasnego i ciemnego drewna.

Z czego zrobić posadzkę?

Kiedy wszelkie roboty budowlane i instalacyjne są już zakończone, możemy zacząć myśleć o układaniu posadzki. Powinna ona być dostosowana do charakteru wnętrza, zapewniać komfort i być łatwa do utrzymania w czystości. 

Posadzki drewniane

Drewno wciąż jest najpopularniejszym materiałem posadzkowym. Obecnie na podłogach - oprócz desek, parkietu i mozaiki - coraz częściej układa się bruk drewniany, panele lub parkiet przemysłowy.

Lakier dobrany do miejsca

Wybierając lakier podłogowy, należy pamiętać o dostosowaniu go do przeznaczenia pomieszczenia, w którym ma zostać położony.

Mozaikowa fuzja

Fusion to jedna z najciekawszych nowych kolekcji w ofercie firmy Ardea. Nowoczesne kształty tesser mozaikowych, które w zależności od koloru użytego szkliwa, mogą dawać zaskakujące i odmienne efekty.

Moda na podłogi

Eva Minge, kontrowersyjna polska projektantka, zaskoczyła po raz kolejny. 24 września 2009 r. w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie zaprezentowała swoją jesienno-zimową kolekcję - Jungle Obsession Luxury Show - udany mariaż mody i przemysłu wnętrzarskiego.

Strona 1 z 1

1