NIEBIESKA ŁAZIENKA

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY NIEBIESKA ŁAZIENKA

Niebieska łazienka: banał czy hit? Inspirujące zdjęcia niebieskich łazienek!

Niebieska łazienka: banał czy hit? Inspirujące zdjęcia niebieskich łazienek!

Niebieska łazienka. Okazuje się, że jest to pierwsze skojarzenie kiedy myślimy o łazience. Kolor niebieski to kolor wody, nic więc dziwnego, że kojarzy się z czystością, świeżością i ochłodą. Niebieska łazienka to hit sezonu! Zobaczcie inspirujące zdjęcia łazienek z kolorem niebieskim.

Niebieskie płytki: aranżacje łazienki w różnych odcieniach koloru blue

Niebieskie płytki: aranżacje łazienki w różnych odcieniach koloru blue

Prezentujemy aranżacje łazienek, w których dominują niebieskie płytki w różnych wydaniach: morskim, błękitnym, turkusowym, lazurowym. Niebieska łazienka przypomina nieco nadmorski krajobraz. Przywołuje wspomnienie lata, pozwala poczuć orzeźwiający powiew morskiej bryzy i sprawia, że każda kąpiel smakuje zupełnie inaczej. Kolor niebieski pozwala się zrelaksować i wyciszyć... ale ma on różne oblicza!

Mała łazienka w KROPKI. Morska aranżacja WĄSKIEJ łazienki za 12 tys. zł

Mała łazienka w KROPKI. Morska aranżacja WĄSKIEJ łazienki za 12 tys. zł

Świetna aranżacja łazienki z mozaiką [ZDJĘCIA]. W małej łazience udało się urządzić nowoczesne rozświetlone wnętrze. Za sprawą połączenia bieli z efektowną błękitną mozaiką w kropki aranżacja łazienki kojarzy się z morską świeżością.

Niebieska łazienka. Aranżacja łazienki na poddaszu

Niebieska łazienka sprawia wrażenie przestronnej i świeżej. Niebieska glazura nadała aranżacji łazienki morski styl. Jasny, optymistyczny kolor płytek łazienkowych zestawiono z bielą, co jeszcze bardziej podkreśla świeży i marynistyczny charakter łazienki na poddaszu.

Niebieska ARANŻACJA ŁAZIENKI w bloku ZDJECIA

Aranżacja łazienki przywołuje wspomnienie wakacji. Właściciele dołożyli wszelkich starań, żeby tak właśnie było! Przede wszystkim wprowadzili plażową kolorystykę, ale pamiętali również o dodatkach. Powstała niebieska łazienka urządzona klasycznie i wygodnie.

Łazienka niebieska. Aranżacja łazienki klarowna, ładna i tania

Łazienka urządzona została skromnie i wygodnie. Aranżacja łazienki nie kosztowała też fortuny. Podczas urządzania łazienki projektantka wnętrz postawiła na dobrą jakość w przystępnej cenie. O stylu łazienki decydują przede wszystkim niebieskie płytki i czerwone dodatki.

Strona 1 z 1

1