KOLORY MIESZKANIA

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOLORY MIESZKANIA

4 sprytne triki, jak optycznie powiększyć małe mieszkanie

4 sprytne triki, jak optycznie powiększyć małe mieszkanie

Nawet małe mieszkanie może sprawiać wrażenie większego i bardziej przestrzennego. Podpowiadamy, jak sprytnie powiększyć optycznie małe mieszkanie, aby wyglądało na dużo większe.

FOTOTAPETA / FOTOTAPETY. Magia fototapety. Fototapeta alternatywą dla kolorowych ścian

FOTOTAPETA / FOTOTAPETY. Magia fototapety. Fototapeta alternatywą dla kolorowych ścian

Fototapety były i znów są bardzo modne w aranżacji wnętrz. Fototapeta powiększy optycznie wnętrze i nada mu charakteru. Ich naklejenie to także szybki sposób na odmianę wystroju pokoju. Fototapety wyglądają dobrze na jednej ścianie lub jej fragmencie.

KOLORY WNĘTRZ: jak na nas działają? Kolory do mieszkania PORADNIK

KOLORY WNĘTRZ: jak na nas działają? Kolory do mieszkania PORADNIK

Kolory wnętrz mogą na nas silnie oddziaływać. Psychologiczna siła kolorów jest ogromna – wpływają one nie tylko na nasze samopoczucie, lecz także na psychikę. Jednym słowem: pokaż mi kolory swego domu, a powiem ci, kim jesteś. Kolory wnętrza - poradnik.

Kolory ścian. JAK WYBRAĆ kolory ścian w salonie: poradnik

Przewodnik: jak zestawiać kolory ścian. Kolory ścian w salonie odzwierciedlają naszą osobowość. Wybierz na kolory ścian takie barwy, jakimi lubisz się otaczać bez względu na styl wnętrza. Kolory ścian w salonie: zdjęcia i inspiracje.

Kolory wnętrz: szmaragdowy kolorem roku 2013!

Modne kolory wnętrz: szmaragdowy będzie królował w 2013 roku jako wiodący kolor wnętrz. Elegancki, szykowny i zmysłowy - kolory wnętrz w odcieniach szmaragdowego nabiorą wyjątkowego charakteru.

KOLORY ŚCIAN: Czy dany kolor będzie pasował - JAK SPRAWDZIĆ?

Kolory ścian decydują o charakterze wnętrza, podkreślają jego zalety, ukrywają wady. Kolory wnętrz wpływają też na twój nastrój - relaksują, motywują, bawią. Pod warunkiem jednak, że są właściwie dobrane. Na jakie kolory ścian postawić i jak je łączyć? Jakie kolory mieszkania będą najlepsze? Jak dobrać kolor do wnętrza przed pomalowaniem: PORADY EKSPERTÓW.

Wnętrza urządzone idealnie. Szlachetne materiały i kolory

Dom, w którym dominują szlachetne gatunki kamienia i szklane tafle, mógłby wydawać się zimny, mało przyjazny. W tym przypadku nowoczesne wnętrze jest pełne ciepła i przytulności dzięki temu, że urządzała je kobieta. Łagodne kolory w salonie i kuchni utrzymane są w piaskowych beżach oraz odcieniu kremowym.

Szybki remont: malowanie ścian - CO TRZEBA WIEDZIEĆ, jak się przygotować

Kilka kroków dzieli cię od remontu mieszkania? Masz w planie malowanie wnętrz? Wystarczą dobre farby, piękne tapety, kilka profesjonalnych preparatów, fachowych narzędzi i... dobre chęci. Dzięki nim odnowisz i pomalujesz mieszkanie w jeden weekend.

Kolory mieszkania: salon w kolorach jesieni. ZDJĘCIA salonu

Jeśli lubisz kolory jesieni wybierz je jako kolory mieszkania. Prezentujemy salon, w którym przeważają odcienie brązowe, rude, pomarańczowe. Aranżacja salonu w ciepłych kolorach jesieni sprawia wrażenie miłego wnętrza. Do takiego salonu warto wybrać ładne zasłony, ciepłe pledy, kolorowe poduszki, aby stworzyć jeszcze bardziej przytulny wystrój. Zdjęcia salonu pokazują jak wykorzystać kolory jesieni w aranżacji wnętrz.

Kolorowy świat dziecka: Dekoral Fashion sprawdził jakie kolory kochają najmłodsi

Czy świat dziecka jest bardziej kolorowy niż świat dorosłych? I czy to, jakimi kolorami otoczone jest dziecko ma znaczenie dla jego przyszłego, dorosłego życia? Jakie kolory zabawek warto kupować dzieciom? Marka Dekoral Fashion sprawdził jakie kolory kochają nasi najmłodsi!

Strona 1 z 1

1