GORENJE

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY GORENJE

Nowoczesne lodówki w stylu retro

Nowoczesne lodówki w stylu retro

Ulubiony sprzęt młodych, modnych, świadomie dokonujących wyboru. Lodówki z serii Retro Collection firmy Gorenje. Dzięki kuchniom otwartym na salon, są tym akcentem, który decyduje o stylu wnętrza. Teraz w szerokiej gamie kolorów!

Nowoczesne zmywarki Gorenje z systemem SmartFlex: wygoda na co dzień

Nowoczesne zmywarki Gorenje z systemem SmartFlex: wygoda na co dzień

Funkcjonalna i nowoczesna zmywarka pozwala zadbać o porządek w kuchni, a przy okazji znacznie zmniejszyć zużycie wody. Zmywarki Gorenje z systemem SmartFlex to nowość na rynku. Ich ogromnym atutem jest mechanizm przesuwnego frontu SmartLook, ale na tym nie kończą się ich zalety. Sprawdź, czym się wyróżniają!

Nowoczesna kuchnia Gorenje: najlepsi projektanci i zaawansowana technologia

Nowoczesna kuchnia Gorenje: najlepsi projektanci i zaawansowana technologia

W nowoczesnej kuchni liczy się zarówno dobry design, jak i wysoka użyteczność sprzętów oraz mebli. Firma Gorenje, która specjalizuje się w domowym AGD, zaprosiła do współpracy cenionych projektantów, takich jak Philippe Starck, Karim Rashid i Ora ïto. Efekt? Zaawansowana technologia zyskała nietuzinkową oprawę zgodnie z pomysłami mistrzów.

Kuchnia Gorenje według Philippe Starcka: efekt lustra!

Projektant Philippe Starck od lat przekonuje, że produkty warto tworzyć tylko wtedy, gdy potrafią sprawić, że nasze życie staje się lepsze. Z tą myślą razem z marką Gorenje stworzył linię AGD. Nie tylko piękną, ale również wydajną i zaawansowaną technologicznie. Taką, której z przyjemnością przyznano znak jakości „M jak mieszkanie”.

Jaka jest kuchnia w dobrym stylu?  Wspólnie z firmą Gorenje radzimy, jakie sprzęty najlepiej sprawdzają się na co dzień

Jaka jest kuchnia w dobrym stylu? Przede wszystkim wygodna, dobrze zaprojektowana i wyposażona w AGD najwyższej jakości. Wspólnie z firmą Gorenje, ambasadorem kuchni w dobrym stylu, radzimy, jakie sprzęty najlepiej sprawdzają się na co dzień. Piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki mikrofalowe, okapy kuchenne, zmywarki, lodówki czy pralki Gorenje to nie tylko zaawansowane technologie, lecz także projekty wybitnych twórców. Philippe Starck, Karim Rashid oraz Ora ïto zadbali o to, by AGD firmy Gorenje czarowały elegancją i przemyślanym wzornictwem w duecie z funkcjonalnością. Z kolei na miłośników retro czekają intrygujące lodówki i inne sprzęty zaprojektowane z nowoczesną fantazją.

Wygraj lodówkę Gorenje

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „M jak mieszkanie” i Gorenje. Wystarczy zrobić zdjęcie swojej ulubionej potrawy lub przekąski! Śniadanie, obiad czy deser? Wszystko, co pyszne. Docenimy smaczną ekspozycję i uchwycenie przyjemnej chwili w swoim domu.

Strona 1 z 1

1