DOMOWE BIURO

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DOMOWE BIURO

Ale odjazd, czyli salonowe krzesło do pracy w domu

                                                  Ale odjazd, czyli salonowe krzesło do pracy w domu

Coraz więcej osób pracuje w domu, jednak oddzielny gabinet z biurkiem we współczesnym mieszkaniu to luksus. Architekci wnętrz stanowczo odradzają aranżowanie tymczasowych stanowisk do pracy przy stole, przy którym jemy. Radzą, by wygospodarować w domu specjalne miejsce - biurko, choćby najmniejsze z właściwie dobranym, wygodnym krzesłem oraz odpowiednim oświetleniem.

Na zachętę, czyli biurko dla kobiety

Na zachętę, czyli biurko dla kobiety

My, kobiety, nie musimy zamykać się w gabinecie. Mamy podzielną uwagę, potrafimy osiągnąć stan skupienia wszędzie. Jak urządzić w domu wygodne i ładne miejsce pracy, jakie wybrać biurko, gdzie postawić komputer? Pamiętajmy, że piękne akcesoria są konieczne, żebyśmy mogły pomyśleć: och, wspaniale, trzeba zabrać się do roboty!

Projekt wnętrz: jak połączyć dwa sąsiadujące mieszkania?

Projekt wnętrz: jak połączyć dwa sąsiadujące mieszkania?

Potrzebujesz osobny pokój na gabinet lub domowe biuro? A może wkrótce powiększy Ci się rodzina? Nie chcesz się wyprowadzać, a sąsiedzi sprzedają mieszkanie? Dlaczego nie połączyć mieszkań! Podpowiadamy jak to zrobić, co warto wiedzieć

Ergonomiczna przestrzeń do pracy: co powinno znaleźć się w domowym kąciku pracy

Ergonomia w miejscu pracy jest niezwykle istotna. Dzięki odpowiednio urządzonej przestrzeni, w której spędzamy długie godziny, możemy uniknąć wielu problemów zdrowotnych, zwiększyć znacząco naszą produktywność, a także podnieść poziom koncentracji. Jak urządzić ergonomiczną przestrzeń do pracy i co powinno znaleźć się w domowym kąciku biurowym? Podpowiadamy!

Domowe biuro: pomysły na aranżacje domowego kącika pracy

Przestronne mieszkanie w przedwojennej kamienicy pozwolilo na zagospodarowanie w jego wnętrzu wygodnej przestrzeni do pracy. Zastosowana w projekcie biel ma napawać spokojem, a jaskrawe elementy kolorystyczne podsuwać nowe pomysły do pracy. Zobacz pomysły na zaaranżowanie domowego kącika pracy autorstwa pracowni EG Projekt!

Strona 1 z 1

1