DEKORACJA ŚCIANY

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY DEKORACJA ŚCIANY

Fornir na ścianie: zalety i wady ściennych paneli fornirowanych

Fornir na ścianie: zalety i wady ściennych paneli fornirowanych

Fornir na ścianie, a nie na meblu? Ależ tak. Ścienne panele fornirowane wyglądają jak lite drewno, a są od niego tańsze. Okazują się łatwe w montażu. Dostępne są w wielu kolorach i wzorch. Obok zalet mają jednak i wady. Gdzie i jak warto, a w jakich przypadkach nie warto stosować fornirowanych wykończeń ścian?

Fototapety. Sposób na efektowne ściany

Fototapety. Sposób na efektowne ściany

Nie chcesz mieć nudnego mieszkania? Naklej kolorową tapetę, fototapetę lub naklejkę! Za pomocą fototapety czy naklejki ściennej całkowicie odmienisz mieszkanie. Fototapeta doda wnętrzu głębi. Wzór tapety może być absolutnie niepowtarzalny, gdy zamówimy fototapetę z własnego zdjęcia, np. zrobionego w czasie podróży.

Dekoracja ściany - stemple z selera. Zrób to sam. Instrukcja krok po kroku

Dekoracja ściany - stemple z selera. Zrób to sam. Instrukcja krok po kroku

Rozkrojony seler naciowy przypomina kształtem kwiat. Można użyć go jako pieczątki i wykorzystać do dekoracji ściany. "M jak mieszkanie" w ramach rubryki "Zrób to sam" podpowiada, jak krok po kroku stworzyć oryginalnią i tanią aranżację ściany.

CEGŁA NA ŚCIANIE: ładne aranżacje wnętrz z cegłą na ścianie ZDJĘCIA

Motyw cegły na ścianie często pojawia się w propozycjach aranżacji wnętrz. Cegła na ścianie dobrze prezentuje się, zarówno w wersji odnowionej, jak i wystylizowanej. Sprawdź, co warto wiedzieć, decydując się na cegłę na ścianie ZDJĘCIA. I jak cegła we wnętrzu wpływa na wystrój mieszkania.

Dekoracja ścian: pomysłowa aranżacja wnętrza

Aranżacja wnętrza to nie tylko dobranie odpowiednich mebli i dodatków. Równie istotna jest dekoracja ścian. Zobacz modne ściany dekoracyjne.

OZDOBY, DEKORACJE KUCHNI - Zrób to sam: kolorowa kuchnia, dekoracja ściany i lodówki

W zrób to sam pomysł na remont kuchni. Kuchnia potrzebowała szybkiej metamorfozy. Szpeciła ją biała lodówka. Punktem wyjścia do zmiany kuchni stała się dekoracja ściany w kuchni. Zrób to sam!

Różowe ściany i dekoracje. Pomysł na naklejki ścienne i talerze

Wszystkich tych, którzy chcą odświeżyć wystrój wnętrz, nadać im indywidualnych cech, zachęcamy do samodzielnego malowania wnętrz i wykonania dekoracji ścian. Przedstawiamy pomysł na efektowne dekoracje ścian. Wybraliśmy kolor różowy, naklejki ścienne i talerze.

Ornament zwielokrotniony, czyli jak ozdobić ścianę i komodę

Naklejki ścienne są bardzo modne. Naklejka czy szablon jako jeden motyw dekoracyjny, może zdominować całe pomieszczenie. My wybraliśmy wzór orientalny namalowany na ścianie i naklejony na komodę. Trzy godziny pracy i efektowna dekoracja ściany i komody gotowa.

Aranżacja salonu z jadalnią: niesamowita tapicerowana ściana [ZDJĘCIA]

Niecodzienna aranżacja salonu z jadalnią to miękka, tapicerowana ściana i nietypowy dla wnętrza mieszkalnego napinany sufit. Główne założenie aranżacji salonu by w mieszkaniu było wygodnie rodzicom z malutkim dzieckiem zostało zrealizowane w całości.

Strona 1 z 1

1