BLOG

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY BLOG

MM 3/2018 - Mój biały domek: Justyna Majewska

MM 3/2018 - Mój biały domek: Justyna Majewska

To nazwa bloga Justyny Majewskiej z Gliwic i… kwintesencja wszelkich opisów jej lokum! Ale spotkamy tu ciekawe rozwiązania: ładnie wykorzystane drewno, zaskakująco zestawione detale, plamę koloru. A wszystko dla zyskania indywidualnego klimatu i przytulności

Gotuj z pasją - Małgorzata Śmiechowicz: Ryba według Gosi

Gotuj z pasją - Małgorzata Śmiechowicz: Ryba według Gosi

Moja przygoda z kuchnią zaczęła się, gdy zostałam mamą. Wykorzystuję sprawdzone przepisy, ale często gotuję po prostu z tego, co mam pod ręką. Dzieci od zawsze są uczestnikami mojego kulinarnego świata

MM 05/17: Agnieszka Cicha: Jestem Aga z Różanej Ławeczki

MM 05/17: Agnieszka Cicha: Jestem Aga z Różanej Ławeczki

Różana Ławeczka to nazwa mojej pracowni i bloga – mówi Agnieszka Cicha z Mogilna. – Dzięki ich istnieniu i wsparciu rodziny mogę rozwinąć skrzydła i oddać się swojej pasji.

MM NS 1/17 - Anna Legenza: Anna porządkuje

Bardzo doceniam recykling, dzięki któremu stare przedmioty i meble mogą nadać wnętrzu nowe życie

Jestem multipasjonatką

Tak o sobie mówię i myślę – śmieje się Patrycja Matusiak z Bolesławca. – Dziergam w skali XXL, daję rzeczom drugie życie oraz tworzę nowe przy użyciu materiałów z recyklingu. Prowadzę również wnętrzarski blog Pat-mat.com.pl, m.in. z moim DIY

Ewa Robakiewicz:  Akcja blogerek - NS MM 2/16

W podwarszawskim Cisiu zawrzało! W Śmietankowym domu Sabiny i Pawła odbyły się wyjątkowe warsztaty DIY. Ich uczestniczką była Ewa Robakiewicz.

Sandra Kopyt: Akcja blogerek - NS MM 2/16

W podwarszawskim Cisiu zawrzało! W Śmietankowym domu Sabiny i Pawła odbyły się wyjątkowe warsztaty DIY. Ich uczestniczką była Sandra Kopyt.

Wciąż jest coś do zrobienia!

Iza ze Skawiny rozpoczynając budowę domu, nie wiedziała, że drzemie w niej dusza dekoratora. Odkryła swoją pasję przypadkiem i teraz oddaje się jej całą sobą!

Talenty w sieci: polscy młodzi projektanci

Krzesła zasłużyły na własny blog w internecie. Słynni dizajnerzy i młodzi projektanci, tacy jak autor „Twista”, mają w nim równe szanse.

DIY z bloga Gliniany Garnek: kolorowe łapki do garnków

Czy łapki do garnków mogą być ładne i praktyczne? Mogą, a potwierdza to DIY z bloga Gliniany Garnek. Pokazujemy w Zrób to sam, jak uszyć piękne łapki do garnków. Zobacz!

DIY: Gipsowe świeczniki z plastikowych butelek – pomysł z bloga Reszta Świata

Na blogu Reszta Świata znaleźliśmy pomysły na niesamowite przedmioty z gliny. Jego autorka w naszym Zrób to Sam zaprezentowała pomysł na świeczniki z plastikowych butelek. To DIY jest ciekawe i oryginalne.

DIY: poduszkowy igielnik z bloga DomoweZaciszeKasi

Na blogu DomoweZaciszeKasi zachwyciły nas oryginalne pomysły na DIY. Autorka bloga prezentuje ciekawe projekty na krawieckie Zrób to sam. Dziś prezentujemy prosty do wykonania poduszkowy igielnik.

Strona 1 z 1

1