JURY

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc,

redaktor naczelna „M jak mieszkanie”, wydania specjalnego „Trendy” i serwisu urzadzamy.pl

Stylistka, autorka i redaktorka publikująca m.in. na łamach „Architektury-murator”, „Domu & Wnętrza”, „Dobrego Wnętrza”, „Futu”. W roku 2011 przeprowadziła autorski relaunch miesięcznika "M jak mieszkanie", a dzisiaj to jeden z chętniej czytanych tytułów o wnętrzach, w którym odbiorcy co miesiąc znajdują nie tylko trendy, porady, lecz także polecanych projektantów. Historyk sztuki z wykształcenia.

Iwona Ławecka-Marczewska,

redaktor naczelna „Dobrego Wnętrza” oraz wydań specjalnych „Kuchnia & Łazienka” i „Styl & Klasyka”

Wcześniej kierowała działem kultury w „Życiu Warszawy”, prowadziła dział „Dom & Projekt” w czasopiśmie „Dom & Wnętrze”. Z wykształcenia jest filologiem, animatorem kultury oraz specjalistą w dziedzinie komunikacji społecznej i mediów. Skończyła studia podyplomowe na Polskiej Akademii Nauk (Komunikacja Społeczna i Media), była też wykładowcą na Uniwersytecie Warszawskim.

Anna Żmijewska,

redaktor prowadząca tytuł „Architektura od Wnętrza” oraz kierownik działu „Technika” w miesięczniku „Architektura-murator”

Z ramienia redakcji organizatorka konferencji: „Ekalog Architektury” , „Gdzie przeszłość styka się z przyszłością. Rewitalizacja i rozszerzona rzeczywistość – miejskie strategie architektury XXI wieku”, „Drewno w Architekturze” oraz „Idealny zespół mieszkaniowy? Zrównoważone koncepcje na przyszłość” oraz ogólnopolskich konfrontacji młodych architektów „Młodzi do Łodzi 2013”, współpracowała przy tworzeniu architektonicznej publikacji „Form Follows Freedom. Architektura dla kultury w Polsce 2000+”.

Dorota Jaworska,

od 5 lat redaktor naczelna „Mojego Mieszkania” oraz „Najpiękniejszych dekoracji domu” i „Gotuj z pasją”

Pod jej kierunkiem „Moje Mieszkanie” jest najchętniej czytanym pismem wnętrzarskim w Polsce - kolejny rok z rzędu jest liderem wśród magazynów o tej tematyce ze średnią miesięczną sprzedażą 57 401 sztuk (2016 rok).

NASZE MEDIA

Dobre Wnętrze
M jak Mieszkanie
Moje Mieszkanie
Architektura od wnętrza

Zjednoczona siła marek wnętrzarskich Grupy ZPR Media. Trzy najważniejsze w branży miesięczniki: „M jak mieszkanie”, „Dobre Wnętrze”, „Moje Mieszkanie”, wydanie specjalne „Architektura od wnętrza” oraz serwis urzadzamy.pl.

PARTNERZY KONKURSU