11 miesięcy temu przez annakeflar70 Udało mi się uporać, przepraszam że z takim opóżnieniem. Czyściłam sodą, potem płynem do płukania, Jednak nadal lipa. Skończyło się na tym, że mąż zdjął tapicerkę, ja wyczyściłam wkład i wywietrzyłam dość dobrze, tapicerka uprana i złożone wszystko do kupy, Pomogło, choć już szukaliśmy nowej.
1 rok, 3 miesiące temu przez desets barbra.ostr66, masz jakiś konkretny sprawdzony środek?
1 rok, 3 miesiące temu przez barbra.ostr66 Zneutralizować brzydkie zapachy, niezależnie od źródeł ich pochodzenia można za pomocą preparatu, który składa się z jonów srebra. Cząsteczki srebra likwidują nieprzyjemne zapachy, niszczą bakterie i drobnoustroje odpowiedzialne za "smrodek".
1 rok, 4 miesiące temu przez desets annakeflar70 udało Ci się uporać z tym zapachem? Sama akurat walczę z tym problemem i nie wiem czy jest sens bawić się samodzielnie, czy od razu oddać do czyszczenia.
1 rok, 5 miesięcy temu przez annakeflar70 Jak warto było tutaj zajrzeć ja miałam problem z wersalką, też było ją czuć wilgocią, stwierdziłam że na czas remontu wyniosę na słońce wyczyszczę i będzie się suszyła, niestety stała tydzień i dopiero teraz ją czuć, a numerów z płynem do płukania i sodą kurcze, ale nie znałam i jutro się wezmę za motyw z płynem
3 lata temu przez Relisa Warto jest oddać taki fotel do profesjonalnego prania. Samodzielnie nie usuniesz takiego zapachu niestety.
4 lata, 2 miesiące temu przez Marta111 wejdź sobie na fajnpejdż mebelwoskowane.pl mnóstwo porad
4 lata, 11 miesięcy temu przez meblemix Taki zapach można usunąć za pomocą płynu do płukania ust. Płyn należy rozcieńczyć z wodą. Przygotowanym roztworem przecierać całą powierzchnię fotela. Najlepiej użyć do tego suchej ściereczki. Na końcu, do wyczyszczonej powierzchni przyłożyć czyste ręczniki papierowe, aż do całkowitego wsiąknięcia wilgoci. Przykry zapach z pewnością zniknie jednak przez kilka dni będzie nam towarzyszył zapach płynu do płukania ust
5 lat, 5 miesięcy temu przez krystek Może zsypanie sodą oczyszczoną by pomogło
6 lat, 4 miesiące temu przez malamia poczytaj sobie bloga http://pogotowiezapachowe.com/ - znajdziesz na nim sporo pomocnych rad jak pozbyć się smrodu z różnych przedmiotów
6 lat, 4 miesiące temu przez fiolkaa kupiłam jakiś czas temu fotel na pchlim targu, jest on oczywiście używany i niestety czuć go stęchlizną - jakie macie rady żeby się tego pozbyć?

Masz problem - nie wiesz jak urządzić mieszkanie, czy jak poradzić sobie z remontem? Zapytaj naszych specjalistów. Udzielamy bezpłatnych porad! Doradzimy Ci - fachowo, szybko i rzetelnie.

Odpowiedź

Very Happy Smile Sad Surprised
Shocked Confused Cool Laughing
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Exclamation Question Idea Arrow

+ kolejne