ARANŻACJA PODDASZA

(7 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ARANŻACJA PODDASZA

Poddasze: jak funkcjonalnie je urządzić?

Poddasze: jak funkcjonalnie je urządzić?

Poddasze bywa niedoceniane i często nie wykorzystuje się w pełni jego potencjału. Jednak warto poświęcić mu więcej czasu podczas projektowania i urządzania wnętrz, dzięki czemu poddasze może okazać się najbardziej atrakcyjną częścią domu.

Kuchnia na poddaszu: nowoczesna aranżacja wnętrza z wyspą

Kuchnia na poddaszu: nowoczesna aranżacja wnętrza z wyspą

Kuchnia na poddaszu jest wygodna i przestronna. Główną ozdobą aranżacji jest funkcjonalna wyspa i drewniane meble. W aranżacji kuchni właścicielka postawiła na styl skandynawski, kontrast kolorów i naturę. Nie szarżowała z budżetem.

Oryginalna aranżacja poddasza wg Patalala: surowe drewno, stalowa siatka i polne kamienie

Oryginalna aranżacja poddasza wg Patalala: surowe drewno, stalowa siatka i polne kamienie

Surowe drewno, stalowa siatka i polne kamienie - połączenie tak nietypowego zestawu w aranżacji poddasza może okazać się strzałem w dziesiątkę. Aranżacja wnętrz według studia Patalala charakteryzuje się naturalnością wzbogaconą nowoczesnym designem. Zobacz niesamowity efekt nietuzinkowych rozwiązań aranżacyjnych!

Aranżacja wnętrz na poddaszu: salon z aneksem kuchennym według projektu Arte-INTERNI

Mieszkanie na poddaszu ma swój wyjątkowy klimat. Tym razem prezentujemy niepowtarzalny salon z aneksem kuchennym – wnętrze, które powstało na poddaszu starego domu, gdzie wcześniej mieścił się strych. Za projekt poddasza odpowiada pracownia Arte-INTERNI.

Kobiecy salonik na poddaszu. Pastelowa aranżacja salonu w stylu shabby chic

Mały salon na poddaszu jest jednocześnie pracownią urządzoną w jasnych barwach. Aranżacja poddasza jest jasna i przytulna, kobieca i przestronna, nawiązująca do stylu shabby chic.

Pomysł na poddasze: sprytny system schowków pod skosami

Obejrzyj ładne poddasze ZDJĘCIA. W mieszkaniu na poddaszu, czyli pod skosami, liczy się każdy centymetr powierzchni. Sprytnie zaprojektowany system schowków i mebli na poddaszu pomoże ukryć niepotrzebne przedmioty i dobrze wykorzystać trudną ustawnie przestrzeń. Świetny pomysł i aranżacja poddasza.

Dom na wsi nie musi być nudny! Pomysłowa aranżacja wnętrza w stylu country

Dom na wsi odremontowano i wnętrza zyskały zupełnie nowy charakter. Niebanalne dokoracje dopełniły stylu.

Strona 1 z 1

1