AMICA

(5 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY AMICA

Perfekcyjny okap – OKP9655S marki Amica

Perfekcyjny okap – OKP9655S marki Amica

Z przyjemnością przyznajemy znak Rekomendacji okapowi sterowanemu gestem OKP9655S marki Amica. Zafascynowały nas technologie zastosowane w urządzeniu, które znacząco podnoszą komfort pracy w kuchni. Sprawiają też, że gotowanie staje się przyjemnością, a powietrze we wnętrzu jest wyjątkowo czyste.

Okap kominowy Amica OKC656SW. Dotyk świeżości

Okap kominowy Amica OKC656SW. Dotyk świeżości

Jeśli lubimy przebywać w kuchni i nie chcemy, by wyganiały nasz niej zapachy gotowania... potrzebujemy dobrego okapu. Takiego, który szybko oczyszcza powietrze, pracuje cicho, a przy tym dobrze wygląda. Okap kominowy Amica OKC656SW zasługuje na Rekomendację „M jak mieszkanie”.

Gorące serce kuchni: piekarnik na miarę potrzeb. Sprawdź jak działa urządzenie z pyrolizą

Gorące serce kuchni: piekarnik na miarę potrzeb. Sprawdź jak działa urządzenie z pyrolizą

Piekarnik EB7542 Integra Pyroliza nie tylko idealnie piecze, lecz także sprawia, że nasze życie staje się łatwiejsze. Wyróżniają go zaawansowane, ale przyjazne dla domowników technologie, m.in. Zimny Front, oraz eleganckie, nowoczesne wzornictwo – Piekarnik wyróżniony zostaje  REKOMENDACJĄ „M jak mieszkanie”.

Nowy showroom Amica. Nowoczesne kuchnie i szczypta historii

AGD z oferty marki Amica zaprezentowane na 500 metrach kwadratowych nowoczesnej przestrzeni ekspozycyjnej. Do tego miniwystawa historycznych modeli kuchenek, produkowanych w przeszłości w fabryce we Wronkach, oraz eleganckie pomieszczenia warsztatowe i konferencyjne. W dniu otwarcia showroomu Amica zaprosiła gości do wspólnego gotowania z Andrzejem Polanem.

5 kroków do dobrze urządzonej kuchni: pięknej i funkcjonalnej

Jak dobrze urządzić i wyposażyć nowoczesną kuchnię? Jak sprawić, aby była funkcjonalna, a jednocześnie efektownie się prezentowała. Oto wskazówki, które pozwolą stworzyć wygodne i najbardziej rodzinne pomieszczenie w domu.

Strona 1 z 1

1