OCZYSZCZACZE POWIETRZA

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY OCZYSZCZACZE POWIETRZA

Kilka sposobów na czysty dom. Newralgiczne miejsca, które muszą być zawsze czyste

Kilka sposobów na czysty dom. Newralgiczne miejsca, które muszą być zawsze czyste

Regularne sprzątanie sprzyja komfortowemu życiu? Tak! By czuć się dobrze i zdrowo w swoim domu, warto przestrzegać kilku podstawowych zasad i korzystać ze sprzętów, które wspomogą nas w walce z kurzem i roztoczami.

Oddychanie na zdrowie, czyli dlaczego potrzebny jest oczyszczacz powietrza?

Oddychanie na zdrowie, czyli dlaczego potrzebny jest oczyszczacz powietrza?

Zdrowy styl życia to przede wszystkim aktywność fizyczna i zbilansowana dieta. Dbanie o zdrowie to również odpowiednia ilość snu i odpoczynku, profilaktyka oraz dbanie o czystość w mieszkaniu. Ze względu na zanieczyszczone środowisko częściej powinniśmy także pamiętać o świeżym i czystym powietrzu. Dopiero wszystkie te składniki razem sprawiają, że możemy żyć w zdrowym domu.

Czyste powietrze w domu: jak wybrać oczyszczacz powietrza?

Czyste powietrze w domu: jak wybrać oczyszczacz powietrza?

Czyste i zdrowe powietrze w domu zapewnia lepszy wypoczynek, ochronę przed chorobami czy infekcjami oraz więcej energii do działania. Aby jak najlepiej o to zadbać, warto wyposażyć się w wydajny oczyszczacz powietrza. Jak wybrać takie urządzenie i czym się ono wyróżnia?

Nowoczesne oczyszczacze powietrza Electrolux: sposób na zdrowy dom

Kurz, pyły, nieprzyjemne zapachy, a także szkodliwe bakterie i wirusy lubią pojawiać się w domu. Naprzeciw wyzwaniom zapewnienia czystszego powietrza wyszła firma Electrolux, prezentując oczyszczacze powietrza, które filtrują aż 99,97% zanieczyszczeń. Wielofazowe filtrowanie, cicha praca oraz nowoczesny design to tylko niektóre atuty tych urządzeń.

Zdrowy człowiek w zdrowym domu, czyli wpływ powietrza na nasze zdrowie

Żyjemy w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku. Dbamy o zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną ale nie mamy wpływu na powietrze, którym oddychamy. A powietrze, zwłaszcza w wielkich miastach jest coraz bardziej zanieczyszczone. Zapadamy na choroby zupełnie niezależne od trybu życia. Pojawia się pytanie: jak podnieść jakość powietrza, którym oddychamy w domu czy biurze i zadbać o układ oddechowy na co dzień? 

Innowacyjny oczyszczacz powietrza autorstwa Michała Pośpiecha. Polak finalistą Electrolux Design Lab!

Michał Pośpiech zajął trzecie miejsce w prestiżowym konkursie dla młodych projektantów Electrolux Design Lab 2014. Polak zaprezentował innowacyjny oczyszczacz powietrza swoim kształtem przypominający meduzę. Zobaczcie kto zajął pierwsze miejsce w Electrolux Design Lab 2014?

Filtry w oczyszczaczu powietrza

Powietrze w pomieszczeniach można oczyszczać za pomocą specjalnych urządzeń, zwanych oczyszczaczami powietrza. Zanieczyszczenia separuje się (oddziela od powietrza) za pomocą filtrów.

Oczyszczacze powietrza

Około 60% społeczeństwa krajów wysoko uprzemysłowionych cierpi na różnego rodzaju alergie. Jest to spowodowane przede wszystkim zanieczyszczeniem powietrza, ale także obniżeniem odporności organizmu człowieka.

EKSPERCI OCZYSZCZACZE POWIETRZA

Strona 1 z 1

1