wstep wyroby2

6 czerwca 2017 roku

O konferencji

Design w Pałacu – Światło to temat konferencji skierowanej do projektantów i architektów wnętrz. Konferencja ta jest pierwszą odsłoną cyklu spotkań branży wnętrzarskiej, którą organizuje ZPR Media S.A., reprezentowane przez mocne na rynku tytuły wnętrzarskie: M jak mieszkanie, Dobre Wnętrze, Moje Mieszkanie, Architektura od Wnętrza oraz serwis Urządzamy.pl. W programie konferencji, w ramach hasła Habitat – przestrzeń pracy, relaksu, mieszkania, będzie poruszanych wiele istotnych tematów.

Program konferencji
dots
Program konferencji

10:05 - 10:25
NAJNOWSZE TRENDY W PROJEKTOWANIU OŚWIETLENIA. PO TARGACH EUROLUCE 2017 W MEDIOLANIE

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna miesięcznika „M jak mieszkanie” i serwisu Urządzamy.pl

10:50 - 11:10
Weryfikacja jakości i odpowiedni dobór sprzętu oświetleniowego LED. Praktyczne wskazówki dla projektantów.

Mikołaj Przybyła, Dyrektor Generalny spółki GL Optic

12:00 - 13:00
WARSZTATY: Światło w renderingu na bazie V-Ray dla SketchUp

Dawid Mąkinia, trener SketchUp oraz V-Ray, ProGrupa. Tomasz Olszewski, specjalista BIM, ProGrupa

13:25 - 13:50
ŚWIATŁO ARCHITEKTEM NASTROJU WE WNĘTRZACH

Dorota Kuć, architektka, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej oraz Politecnico di Milano, współwłaścicielka studia architektonicznego Mood Works

14:55 - 15:30
PANEL DYSKUSYJNY

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna miesięcznika „M jak mieszkanie” i serwisu Urządzamy.pl. Michał Kaczurba, Microsoft

15:30 - 16:30
WARSZTATY: Światło w renderingu na bazie V-Ray dla SketchUp

Dawid Mąkinia, trener SketchUp oraz V-Ray, ProGrupa. Tomasz Olszewski, specjalista BIM, ProGrupa

10:00 - 10:05
OTWARCIE KONFERENCJI

Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, redaktor naczelna miesięcznika „M jak mieszkanie” i serwisu Urządzamy.pl

10:25 - 10:45
Światło to coś więcej niż kompensacja ciemności - jak stworzyć swój własny świat światła?

dr Paweł Morawski, fizyk, trener programu edukacyjnego Philips Lighting University

12:00 - 13:00
PRZERWA KAWOWA

12:00 - 13:00
WARSZTATY: Światło jako zjawisko

dr Paweł Morawski, fizyk, trener programu edukacyjnego Philips Lighting University

14:00 - 14:15
Światło stworzone dla człowieka

Waldemar Pilch, Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju w ES-SYSTEM

15:30 - 16:30
LUNCH

15:30 - 16:30
WARSZTATY: Światło jako zjawisko

dr Paweł Morawski, fizyk, trener programu edukacyjnego Philips Lighting University

dots
ZAKOŃCZENIE KONFERENCJI
Prelegenci i paneliści
Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, M jak Mieszkanie
Agnieszka Gruszczyńska-Hyc, M jak Mieszkanie
Redaktor naczelna magazynu M jak mieszkanie oraz serwisu Urzadzamy.pl. Historyk sztuki, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się architekturą, wnętrzami i designem. Współautorka wystawy Work in Progress – portretu nowej polskiej klasy średniej widzianej poprzez wnętrza mieszkalne – podczas Łódź Design Festiwal w 2014 roku. Członek Rady Ekspertów plebiscytu Must Have ŁDF.
Dawid Mąkinia
Dawid Mąkinia
Trener SketchUp oraz V-Ray, ProGrupa, Polska. Z wykształcenia architekt, z zamiłowania SketchUpowiec. Autor wielu tutoriali w formie video, jak i tekstowej, współautor podręczników dla programów SketchUp oraz V-Ray. Ukończył wydział architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Nowotarską PPWSZ gdzie, w krótkim czasie, SketchUp oraz V-Ray stały się jego podstawowymi narzędziami projektowymi. Ich znajomość pozwoliła zdobyć oficjalny certyfikat trenera V-Ray dla SketchUp. Swoją wiedzę od kliku lat przekazuje uczestnikom licznie organizowanych szkoleń i warsztatów. Często udziela się na internetowych forach poświęconych tematom programów SketchUp i V-Ray, gdzie służy radą w rozwiązywaniu problemów technicznych.
Tomasz Olszewski
Tomasz Olszewski
Specjalista BIM, ProGrupa, Polska. Absolwent studiów doktoranckich Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu o specjalności „Informatyka stosowana”. Posiada długoletnie doświadczenie w wykorzystywaniu różnorodnych narzędzi korporacji Trimble, dedykowanych dla rynku budowlanego, a także w promocji technologii BIM (ang. Building Information Modelling – Modelowanie Informacji o Budowli) wśród polskich użytkowników a także słuchaczy uczelni wyższych. Autor wielu artykułów w czasopismach branżowych oraz portalach internetowych.
Dr Paweł Morawski
Dr Paweł Morawski
Dr Paweł Morawski, z wykształcenia fizyk, od ponad 14 lat związany z firmą Philips Lighting Poland, gdzie pracował zarówno w działach rozwoju, marketingu i sprzedaży. Obecnie jest zaangażowany w program edukacyjny Philips Lighting University, w ramach którego pełni rolę trenera. Uczestnicy jego szkoleń twierdzą, że nie tylko wie o świetle wszystko, ale potrafi też podzielić się wiedzą ze słuchaczami w bardzo przystępny sposób.
Michał Kaczurba
Michał Kaczurba
Michał Kaczurba, Dyrektor ds. Rozwiązań dla Sektora Przemysłowego, Microsoft w Polsce. Michał Kaczurba odpowiada w polskim oddziale Microsoft za rozwój rynku oraz rozwiązania branżowe dla klientów z sektora przemysł, energetyka, telekomunikacja i media. Zajmuje się rozwojem i wprowadzaniem na polski rynek systemów biznesowych Microsoft i jego partnerów. W swojej pracy ściśle współpracuje z firmami konsultingowymi. Wcześniej, przez cztery lata, zarządzał współpracą z globalnymi partnerami Microsoft w Polsce.
Dorota Kuć
Dorota Kuć
Architektka, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej oraz Politecnico di Milano. Od 10 lat, wraz Kariną Snuszką prowadzi w Warszawie autorskie studio architektoniczne, które specjalizuje się w projektach wnętrz dla klientów indywidualnych i komercyjnych. W portfolio Mood Works znajdują się projekty wnętrz w najbardziej prestiżowych lokalizacjach rezydencjalnych w Polsce i zagranicą, a także wnętrza flagowych butików wiodących polskich projektantów mody ostatniej dekady: ZIEŃ, Paprocki&Brzozowski, Łukasz Jemioł czy Maciej Sieradzky.
Waldemar Pilch
Waldemar Pilch
Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju w ES-SYSTEM, największej polskiej firmie oświetleniowej. Odpowiedzialny za sprzedaż eksportową i rozwój nowych technologii stosowanych w oświetleniu. Ukończył Pace University w Nowym Jorku, kierunek Bachelor of Business Administration oraz Duke University w Durham (USA), kierunek Master of Business Administration. Obecnie zaangażowany w promowanie i wdrażanie rozwiązań oświetleniowych opartych na filozofii zdrowego światła.
Mikołaj Przybyła
Mikołaj Przybyła
Dyrektor Generalny spółki GL Optic, która w podpoznańskim Puszczykowie projektuje i produkuje doceniane na całym świecie inteligentne instrumenty do spektralnego pomiaru światła. Mikołaj Przybyła od samego początku istnienia spółki jest zaangażowany w prace badawcze nad rozwojem linii produktów GL Optic. Prowadzi szkolenia z pomiarów światła, uczy i doradza. Jest członkiem Międzynarodowej Komisji Oświetleniowej CIE oraz amerykańskiego stowarzyszenia IES, w którym bierze czynny udział w pracach nad tworzeniem nowych norm i standardów obowiązujących w branży oświetleniowej.
Agata Ambrożewska
Agata Ambrożewska
Architekt wnętrz, absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Od 2010 roku wraz z Agatą Krzemińską współtworzy autorską pracownię projektowania wnętrz A+A. W 2017 roku pracownia rozszerzyła swoją działalność o projekty pokoi dziecięcych realizowane pod szyldem A+A Kids.
Karol Buczyński
Karol Buczyński
Dyrektor Zarządzający odpowiedzialny za rozwój w Polsce marek DURABLE i LUCTRA. Buduje i rozwija selektywną dystrybucję zaawansowanych technologicznie lamp LUCTRA wspierających pracę umysłową. W oparciu o produkty tej marki szkoli i prezentuje, pokazując szeroki zakres korzyści wynikających ze stosowania światła biologicznie efektywnego. Reprezentuje firmę, która w 2014 w warunkach klinicznych potwierdziła oczekiwane efekty biologiczne u ludzi wywołane pod wpływem sztucznego światła LUCTRA – Intellux Berlin GmbH.
Partner strategiczny
Partnerzy konferencji
Organizatorzy
Zarejestruj się!

Udział w konferencji jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji.

Kontakt
DLA REKLAMODAWCÓW
Agnieszka Kozieł
tel. 22 590 55 25

akoziel@grupazpr.pl

DLA UCZESTNIKÓW
Agnieszka Gruszczyńska-Hyc
tel. 22 590 55 65

agruszczynska@grupazpr.pl