WIOSENNE DEKORACJE

(16 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY WIOSENNE DEKORACJE

Wiosenne aranżacje: jadalnia pod gołym niebem

Wiosenne aranżacje: jadalnia pod gołym niebem

Wiosenny czas sprzyja posiłkom pod gołym niebem. Śniadanie w słonecznych promieniach, obiad na tarasie, a może kolacja pod chmurką? Na werandzie, pod drzewem, na trawniku. Jak urządzić jedyną w swoim rodzaju jadalnię pod gołym niebem? Jaka dekoracja stołu zmieni każdy posiłek w prawdziwą ucztę? Prezentujemy aranżacje jadalni pod chmurką!

Wiosna na balkonie - dekoracje z wiosennych kwiatów

Wiosna na balkonie - dekoracje z wiosennych kwiatów

Wiosna to czas, gdy rośliny budzą się do życia. Warto przywołać wiosnę także na nasze balkony i ozdobić je kwitnącymi roślinami. Do wiosennej aranżacji balkonu znakomicie nadają się rośliny cebulowe: szafirki, hiacynty, tulipany, krokusy, narcyzy oraz bratki, stokrotki i pierwiosnki.

Kwiaty na Wielkanoc: narcyzy w doniczkach i narcyzy cięte

Kwiaty na Wielkanoc: narcyzy w doniczkach i narcyzy cięte

Narcyzy w wielkanocnych dekoracjach: inspiracje. Na Wielkanoc dekorujemy wiosennie nasze mieszkania i domy. Popularnym elementem wielkanocnej dekoracji wnętrz są wiosenne kwiaty, wśród których prym wiodą żółte narcyzy.

Okno w odsłonie, czyli wiosenne aranżacje okna

Wiosenny czas niesie ze sobą wiosenną metamorfozę. Zmiany w budzącej się do życia przyrodzie są idealnym pretekstem, aby zmienić wystrój okna i wprowadzić do wnętrza radosny nastrój. Czasem wystarczy karnisz i kilka metrów tkaniny, aby dzięki dekoracji okna nadać wnętrzu zupełnie inny charakter. Radzimy, jak za pomocą rolet i zasłon z lekkich tkanin wpuścić do wnętrza mnóstwo światła i świeży powiew wiosny.

Wiosna puka do mnie pierwsza

Elżbieta Jędrzejewska, aktorka znana z telenoweli „Samo Życie”, marzy o wiejskim domu w Toskanii, pośród cyprysów i gajów oliwnych. To odległa wizja. Rozgląda się więc za działką w kraju, na której mogłaby „grzebać w ziemi”. Na razie realizuje się jako ogrodniczka w mieszkaniu i na balkonie.

Wiosenne inspiracje: wiosenne dekoracje domu i mieszkania

Wiosna to czas zmian. Moment, kiedy przyroda budzi się do życia. Także my chcemy nowości i odświeżenia. Poczuć ten wyjątkowy klimat pomoże nam wiosenny wystrój wnętrz. Jak to zrobić by uniknąć wielkich remontów? Jak odmienić wystrój wnętrza, nie zmieniając wszystkiego? Pamiętaj, że czasem wystarczy parę małych zmian, wiosennych dodatków, aby wiosna zagościła w twoim wnętrzu!

Wiosna we wnętrzu: podpowiadamy jak przeprowadzić wiosenną metamorfozę wnętrz

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty… Nadszedł czas na wiosenne dekoracje i metamorfozę wnętrz. Rezygnujemy z zimowej monotonii w mieszkaniach i wprowadzamy do wystroju wnętrz optymistyczny powiew wiosny. Podpowiadamy co zrobić, by otworzyć swój dom na wiosnę, jak wybrać dodatki do domu.

Jak wprowadzić wiosnę do wnętrza: gadżety „wiosnotwórcze”

"Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty!" jak śpiewał Marek Grechuta z Anawą. Wiosna wkracza nie tylko do naszych szaf, balkonów i ogrodów, ale też na wiosennie udekorowane stoły! Sprawdź nasz wybór najbardziej "wiosnotwórczych" gadżetów, naczyń i dekoracyjnych dodatków do domu.

Wiosenne dekoracje: kwiaty na pokoje!

Pierwsze, ciepłe dni przypominają nam o nowych możliwościach wiosennych dekoracji pierwszymi w sezonie kwiatami! I to nie tylko stołu. Kwiatowe kompozycje budzą najlepsze, pozytywne emocje – wprowadzajmy je więc do wszystkich wnętrz: kuchni, łazienki, przedpokoju...

Wiosna w aranżacji wnętrz. Dodatki wnętrzarskie z polskich sklepów

Wiosenne dekoracje odmienią wystrój mieszkania. Zobaczcie jakie wnętrzarskie dodatki znajdziecie w polskich sklepach. W aranżacjach wnętrz na wiosnę pojawią się nowe kolory ścian, nowe dodatki, wiosenny wystrój okien. Nie zapominajmy też o wiosennych kwiatach, które pięknie udekorują mieszkanie.

Wiosenne dekoracje mieszkania: 12 pomysłów na ciekawe dekoracje do wnętrz

Wiosna to doskonała okazja, aby odświeżyć mieszkanie. Przyroda budzi się do życia i zachęca do zmian aranżacyjnych, które wprowadzą powiew wiosny do naszych wnętrz. Prezentujemy 12 pomysłów na proste wiosenne dekoracje!

Odmieniamy wystrój wnętrz na wiosnę: porady na wiosenne dekoracje wnętrz nie od parady

Wiosenne dekoracje wnętrz, czyli przestrzeń utożsamiana z aktualną porą roku? Wystrój wnętrz odpowiadający aurze za oknem? Jak najbardziej! Czas najwyższy na odświeżenie wnętrza mieszkania i wprowadzenie w nie pierwszego tchnienia wiosny. Zobaczcie inspirujące pomysły na dekoracje wnętrz na wiosnę!

Kolorowa kuchnia: pomysły, jak zaprosić wiosnę do kuchni

Wiosna to przede wszystkim kolory - zielony, pomarańczowy, żółty, liliowy... Jak sprawić, żeby wiosna zawitała również do naszego domu? Prezentujemy kilka prostych pomysłów na wiosenną kuchnię.

WNĘTRZA: Jak SZYBKO i TANIO zmienić wnętrze - ZDJĘCIA. Metamorfoza wnętrza, 10 pomysłów

Rozejrzyj się po swoich czterech kątach? Może przydałaby się wiosenne dekoracje wnętrz. Wiosna to idealny moment na metamorfozę wnętrza. Spokojnie - nie musisz brać kredytu na remont, by odswieżyć wystrój mieszkania. Dwie projektantki wnętrz zdradziły nam swoje patenty na niedrogie i błyskawiczne aranżacje wnętrz. Warto mieszkać piękniej!

Wiosenne dekoracje: wianek z filcu. Zrób to sam

W zrób to sam pokazujemy jak zrobić wianek w filcu. Takie wiosenne stroiki można zawiesić na drzwiach lub ścianie. Wprowadź do wystroju wnętrza wiosenne dekoracje. Stawiamy na oryginalność i pomysłowość! Zobacz jak przygotować wiosenny wianek z filcu KROK PO KROKU!

Wiosenne dekoracje: wianek z papieru. Zrób to sam

Wiosną stawiamy na dekoracje lekkie, zwiewne i kolorowe. W zrób to sam pokazujemy jak zrobić wianek z papieru. Wiosenne dekoracje wnętrz wprowadzą do przestrzeni radosny i optymistyczny nastrój. Czas najwyższy pożegnać zimową chandrę i rozstać się z ciepłymi pledami i ciężkimi zasłonami. 

EKSPERCI WIOSENNE DEKORACJE

Strona 1 z 1

1