URZĄDZAMY KUCHNIĘ

(9 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY URZĄDZAMY KUCHNIĘ

W trzech kolorach - kuchnia otwarta na salon

W trzech kolorach - kuchnia otwarta na salon

Adrian przyznaje, że niewiele czasu spędza w kuchni, dlatego jej urządzenie – od wyboru materiałów po układ szafek – powierzył architektowi. Dał mu tylko kilka wskazówek i w trakcie prac nad projektem sam wybrał kolor frontów. Pełne zaufanie profesjonaliście było dobrą decyzją, bo efekt – jak przyznaje właściciel – jest naprawdę bardzo dobry.

Kuchnia, która kradnie serce

Kuchnia, która kradnie serce

– Dla nas kuchnia otwarta na salon była priorytetem – mówi Aneta. – Często przyjmujemy gości i nie wyobrażam sobie gotowania w innej części domu. Tapeta między szafkami (zabezpieczona szklaną taflą) kradnie serce każdego, kto zobaczy ją po raz pierwszy. Duże butelki mleka wyglądają tak, jakby stały wprost na blacie.

Spokojna aranżacja kuchni: wyważone kolory w kuchni

Spokojna aranżacja kuchni: wyważone kolory w kuchni

Udana aranżacja kuchni w bloku. Umiejętnie dobrane kolory w kuchni i materiały wykończeniowe tworzą harmonijne wnętrze. Inspiracja dla wszystkich, którym podoba się skromna elegancja w urządzaniu kuchni.

Wyciśnięte z lata. Kiedy przyda się sokowirówka, a kiedy wyciskarka?

Lato to najlepszy czas, by codziennie pić świeży sok! Ale żeby to robić, trzeba zaopatrzyć się w dobrą sokowirówkę lub wyciskarkę. Nie są to urządzenia drogie ani skomplikowane, co jednak nie znaczy, że możesz kupić model pierwszy z brzegu. Przeczytaj kilka naszych rad, a na pewno wybierzesz ten idealny.

Gazowe płyty grzejne

Płyty gazowe to płyty z tradycyjnymi palnikami gazowymi. Na płycie znajdują się zazwyczaj cztery palniki gazowe, choć niektórzy producenci proponują płyty dwu-, trzy- albo pięciopalnikowe. Zdarza się również, że płyta ma tzw. palnik  turbo z większą mocą. W płytach elektryczno-gazowych obok palników gazowych są umieszczone elektryczne pola grzejne. Sprawdź, na co zwracać uwage wybierając gazową płytę grzejną...

Specjalne funkcje piekarników

Nowoczesne piekarniki to różnorodność funkcji i wysoki komfort użytkowania. Dzięki zastosowaniu wielu praktycznych rozwiązań mamy możliwość przygotowania wielu, nawet najbardziej wymagających potraw - łatwo i bezpiecznie. Poza standardowym wyposażeniem, na specjalne życzenie klienta firmy uzupełniają piekarniki w dodatkowe urządzenia i funkcje. Dzięki temu przygotowywanie potraw jest jeszcze szybsze, łatwiejsze, energooszczędne i wygodniejsze.

Elektryczne płyty grzejne - wyposażenie i sterowanie

Elektryczne płyty grzejne wyposażone są w palniki elektryczne, które mają postać spiralnych grzałek pokrytych warstwą żeliwa. Od mocy grzałki zależy czy są to palniki standardowe i szybko grzejne. Te ostatnie oznaczone są przeważnie czerwonym punktem na środku pola. Sprawdź, jak sa wyposażone elektryczne płyty grzejne i jak się nimi steruje.

Jadalnia, serce domu

Trudno wyobrazić sobie dobre samopoczucie bez możliwości przyjemnego spędzenia czasu przy wspólnym stole. Mimo licznych propozycji umożliwiających zjedzenie posiłku na kanapie, fotelu lub łóżku, stół ciągle jest “sercem" domu, symbolem integracji rodziny. W nowoczesnym domu, pozbawionym wydzielonego pokoju stołowego, w jednoprzestrzennym wnętrzu - miejsce ustawienia stołu wyznacza jadalnię.

Zasiądźmy do stołu. Gdzie najlepiej urządzić jadalnię?

Duży, wygodny stół i krzesła to niezbędny element każdego domu. Dzięki nim w pełni możemy cieszyć się rodzinnymi posiłkami. Gdzie jednak ustawić stół, przy którym zmieszczą się wszyscy bliscy? W osobnej jadalni czy po prostu w kuchni lub salonie? Sprawdźmy, jaka powinna być jadalnia i gdzie najlepiej ją urządzić.

EKSPERCI URZĄDZAMY KUCHNIĘ

Strona 1 z 1

1