STOLIKI

(8 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STOLIKI

Małe, ale jakie ładne zmiany w przedpokoju na wiosnę

Małe, ale jakie ładne zmiany w przedpokoju na wiosnę

Może nowa konsola albo ławka do przedpokoju? Wiosną zazwyczaj mamy ochotę na drobne zmiany w domu. Przydałoby się dokupić albo wymienić jakiś mały mebel w przedpokoju – nareszcie będzie miejsce na odłożenie kluczy, albo wygodne miejsce do zakładania butów. Niby niewiele, a jaka odmiana?

Stoliki kawowe, przydatne meble do salonu

Stoliki kawowe, przydatne meble do salonu

Stoliki kawowe, wierni towarzysze niewinnych przyjemności. W modzie są stoliki modernistyczne, blaszaki, eko-pieńki i minimal retro. Te małe meble do salonu mogą być jego oryginalną ozdobą. Ładny i wygodny stoliki sprawdzi się podczas spotkań z przyjaciółmi.

Salon z minibiblioteką

Salon z minibiblioteką

Ładny i nowoczesny kącik do czytania i wypoczynku można zaaranżować za pomocą prostych środków, nawet w najmniejszym mieszkaniu. Stawiamy plus za pomysłowy regalik na książki lub bibeloty.

Meble do salonu w MAŁYM MIESZKANIU: trzy stoliki i trzy aranżacje salonu. Wybieramy meble do salonu

Aranżacja salonu w małym mieszkaniu musi być szczególnie przemyślana. Kolory ścian powinny powiększać optycznie małe mieszkanie, a meble do salonu wybieraj wielofunkcyjne. Polecamy np. trzy stoliki w komplecie: mały, średni i duży. Takie mobilne meble do salonu sprawdzą się, gdy nasz salon jest niewielki.

Stoliki niezbędniki

Praktyczny stolik - lekki i nieduży, a przy tym idealnie dopasowany do stylu wnętrza. Taki mebel to prawdziwy skarb.

Stoliki dobrze dopasowane

Zajmują niewiele miejsca. Gdy ustawimy jeden pod drugim, stają się nierozłączną parą. Czasami dają się jednak rozdzielić – zyskujemy wtedy dwa wygodne blaty.

Składany stolik taca

Latem zadbaj o swój balkon. Wybierz małe, wygodne meble, akcesoria i doniczki. Składany stolik, którego blat służy jako taca znakomicie sprawdzi się na małym balkonie, czy tarasie.

Zgrabny stolik kawowy

Okrągły stolik kawowy na dębowych nóżkach, pokrytych lakierem, nie zabierze duża miejsca w pokoju dziennym. Można go postawić blisko kanapy.

Strona 1 z 1

1