STÓŁ NA WIELKANOC

(14 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY STÓŁ NA WIELKANOC

Wielkanoc: dekoracje stołu nowoczesne i stylowe

Wielkanoc: dekoracje stołu nowoczesne i stylowe

Wielkanoc tuż-tuż. Pomyślmy więc o podkreślających atmosferę ozdobach wielkanocnych. Podpowiadamy, jak nakryć stół wielknocny. Takie wielkanocne ozdoby zrobisz szybko i bez wielu akcesoriów.

Wielkanocna dekoracja stołu: turkusowe nakrycie stołu

Wielkanocna dekoracja stołu: turkusowe nakrycie stołu

Stół będący jednym z najważniejszym mebli w domu w okresie Wielkanocy nabiera szczególnego znaczenia. Oryginalna dekoracja stołu wielkanocnego wprowadzi niezwykłą atmosferę do wnętrza. Postaw na żywe, nasycone kolory, a przestrzeń domu wypełni radosny, nieco wakacyjny klimat.

Stół na Wielkanoc: wielkanocne dekoracje stołu w czterech odsłonach

Stół na Wielkanoc: wielkanocne dekoracje stołu w czterech odsłonach

Dekoracja stołu na Wielkanoc to nieodzowny element świątecznych przygotowań. Stół wielkanocny jest najlepszą wizytówką każdego domu w okresie świątecznym, stając się jednocześnie jego bohaterem. Twórcze podejście do tematu dekoracji stołu na Wielkanoc pozwoli nam na stworzenie oryginalnej ozdoby, na tle której królować będą kolorowe pisanki i wielkanocne zające. Inspiracyjnie, prezentujemy cztery odsłony stołu wielkanocnego!

Stół na Wielkanoc: ciekawe pomysły na wiosenne aranżacje stołu

Wiosenna dekoracja stołu to jeden z akcentów, które niezmiennie związane są ze Świętami Wielkanocnymi. Kwiaty, pisanki, wielkanocne zajączki - wszystko to sprawia, że w ten dzień nabiera wyjątkowego charakteru. Prezentujemy Wam ciekawe propozycje wielkanocnych dekoracji stołu z kolorem w roli głównej!

Dekoracja stołu na Wielkanoc: żółte ożywienie

Ja przystroić stół wielkanocny? Z Wielkanocą zazwyczaj kojarzą się nam dwa kolory: żółty oraz zielony. Dokładnie taka sama kolorystyka przeważa także w dekoracjach wielkonacnego stołu. Tym razem prezentujemy nakrycie stołu, w którym dominuje nasycony kolor żółty. Zobacz jak prezentuje się on na tle czystej bieli!

Wielkanocna dekoracja stołu: różowo-szare nakrycie stołu

Wielkanocna dekoracja stołu to jeden z najważniejszych elementów wprowadzających do wnętrza wyjątkowo świąteczny klimat. Ładne nakrycie stołu pomoże nam stworzyć piękną oprawę Świąt Wielkanocy. Zaskocz swoich gości i zaszalej z kolorem. Odważnie połącz ze sobą nieco kiczowaty róż z modną szarością, a otrzymasz fascynujący efekt.

Wielkanocna dekoracja stołu: świąteczne inspiracje

Stół wielkanocny jest najlepszą wizytówką każdego domu w okresie świątecznym. Kreatywne i twórcze podejście do tematu pozwoli nam na stworzenie oryginalnej wielkanocnej dekoracji stołu, na tle której idealnie zaprezentują się wielkanocne zające i kolorowe pisanki.

Wielkanocne dekoracje stołu: inspiracje na Święta Wielkanocne 2014

Niedziela wielkanocna to dzień radosnych, rodzinnych spotkań przy stole. Warto wcześniej zaplanować wielkanocne dekoracje stołu, aby w pięknym otoczeniu spędzić przy nim czas z najbliższymi i nadać Świętom szczególną oprawę. Pomysły na stół wielkanocny: elegancki i świąteczny.

Wiosenne i wielkanocne inspiracje do jadalni

Jadalnia i wystrój stołu na wielkanocne śniadanie rozkwita kolorami hiacyntów i żonkili. W aranżacji stołu klasyczna  zastawa stołowa w klasycznej bieli dobrze komponuje się dizajnerskimi dodatkami. Zobacz jak można pięknie i oryginalnie nakryć do stołu.

Baśniowy stół na Wielkanoc

Wystrój wielkanocnego stołu jest zaskakujący, świeży, magiczny. Nakrycie stołu tworzą różnorodne naczynia i dekoracje wielkanocne, które łączy podobieństwo roślinnych i zwierzęcych motywów. Pastelowe kolory i biel dodają wielkanocnej aranżacji lekkości.

Stoły na Wielkanoc

Jak nakryć do stołu, by było odświętnie i elegancko? Nasze aranżacje wielkanocnych stołów są swojskie i przytulne. Łatwo je skopiujesz w swoim mieszkaniu. Nakrycia ładnie prezentują się zarówno na lnianym obrusie, jak i żółtych podkładkach. Dzięki prostocie form i szlachetności materiałów w wystroju wielkanocnych stołów panuje harmonia.

Jak przygotować WIELKANOC: dekoracja stołu

Stół na Wielkanoc w kolorach wiosny. Świąteczną porcelanę zdobią dekoracje wielkanocne. Nakrycie stołu jest eleganckie i pełne ciepła.

Rodzinna Wielkanoc. Dekoracje wielkanocne stołu

Wielkanoc rozpoczynamy uroczystym śniadaniem. Zadbajmy o dekoracje wielkanocne, czyli ładne nakrycie stołu, piękną zastawę, wszechobecne barwy wiosny... Ozdoby wielkanocne i świąteczne tradycje to wspaniały sposób na ucieczkę od codzienności.

Wielkanoc na obrusie: dekoracja stołu

Biały serwis i taki sam obrus to czasem za mało, żeby stworzyć piękne dekoracje stołu wielkanocnego. Dlatego warto prześledzić stołowe trendy na Wielkanoc. Pokazujemy gotowe nakrycia stołu.

Strona 1 z 1

1