ŁAZIENKI ZDJĘCIA

(13 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY ŁAZIENKI ZDJĘCIA

Wanna z prysznicem: projekty łazienek z wanną i prysznicem z prawdziwych mieszkań

Wanna z prysznicem: projekty łazienek z wanną i prysznicem z prawdziwych mieszkań

Wanna z prysznicem sprawdza się w większych wnętrzach. Ale przy dobrym rozplanowaniu możemy pomyśleć o takim projekcie łazienki także w przypadku małego pomieszczenia. Zobacz projekty łazienek z prawdziwych mieszkań, w których zastosowano wannę z prysznicem, i znajdź gotowy pomysł dla siebie.

ŁAZIENKI aranżacje nostalgiczne... łazienki retro ZDJĘCIA

ŁAZIENKI aranżacje nostalgiczne... łazienki retro ZDJĘCIA

Lubicie łazienki stylowe? Łazienki, w których czas się zatrzymał. Oto łazienki retro, czyli pomysły na aranżacje z klimatem. Łazienki galeria: zdjęcia łazienek w stylu nostalgicznym.

Nietuzinkowe łazienki: oryginalne projekty łazienek

Nietuzinkowe łazienki: oryginalne projekty łazienek

Projekty łazienek coraz częściej odbiegają od tradycyjnych płytek, armatury oraz mebli. Łazienki eklektyczne albo w klimacie retro są teraz w modzie. Żeby stworzyć oryginalny wystrój łazienki, nie trzeba wydawać majątku. Czasami wystarczy odnowiony stary mebel, by stworzyć w łazience niepowtarzalny nastrój. Zobacz nietuzinkowe aranżacje łazienek. Oryginalne łazienki ZDJĘCIA.

DEKORATORNIA: 10 x nowoczesna łazienka. Inspiracje jak ją urządzić

W programie Dekoratornia nowoczesna łazienka pojawia się dość często. Duże tafle lustra podwajają małe wnętrza, a ciekawe płytki na ścianie tworzą nowoczesny design. Dekoratornia urządzając łazienki stawia na minimalizm i dobre zestawienia kolorów i wzorów w aranżacji.

Jak powiększyć małą łazienkę? Pokazujemy triki aranżacyjne

Małą łazienkę w bloku możemy powiększyć stosując umiejętne triki aranżacyjne. Podpowiadamy, jakie aranżacje sprawią, że mała łazienka w bloku wyda się większa i bardziej przestronna. Sposoby na powiększenie łazienki - zobacz w galerii zdjęcia łazienki.

Jak wybrać drewno do łazienki: poradnik kupującego. DREWNO W ŁAZIENCE ZDJĘCIA

Drewno w łazience stwarza przytulny i elegancki klimat wnętrza. Nie wszystkie gatunki i rodzaje drewna nadają się jednak do łazienki. Podpowiadamy, jakie wybrać drewno do łazienki, aby było ładne i trwałe. Łazienki - ZDJĘCIA.

Pomysł na KOBIECĄ ARANŻACJĘ łazienki. Ładna biała łazienka ZDJĘCIA

Łazienka jest dość duża, więc właściwie można ją traktować jako pokój kąpielowy. Aranżacja łazienki utrzymana jest w spokojnych barwach, a pomysł na białą łazienkę jest ciekawy i kobiecy. Zobacz ZDJĘCIA ŁAZIENKI.

Mała łazienka w KROPKI. Morska aranżacja WĄSKIEJ łazienki za 12 tys. zł

Świetna aranżacja łazienki z mozaiką [ZDJĘCIA]. W małej łazience udało się urządzić nowoczesne rozświetlone wnętrze. Za sprawą połączenia bieli z efektowną błękitną mozaiką w kropki aranżacja łazienki kojarzy się z morską świeżością.

Aranżacje łazienki w stylu retro. Stylowe łazienki: ZDJĘCIA

Aranżacja łazienki w stylu retro to odwrót od obowiązujących trendów. Jednak stylowe łazienki ciągle mają swoich zwolenników. Dla tych, którzy lubią wnętrza z duszą, wybraliśmy stylowe łazienki: zdjęcia i pomysły.

Płytki do łazienki: układamy płytki ceramiczne

Płytki do łazienki ceramiczne to wciąż najpopularniejszy materiał do wykańczania łazienek. Wybór płytek łazienkowych jest tak duży, że możemy stworzyć najróżniejsze aranżacje łazienek. Aby płytki do łazienek wyglądały efektownie, muszą być prawidłowo położone. Krótki poradnik: jak ułożyć płytki ceramiczne.

Łazienka na poddaszu

Łazienka na poddaszu wcale nie musi być ciasna i niefunkcjonalna. Tutaj największe znaczenie ma odpowiednie zaplanowanie przestrzeni oraz dobór kolorystyczny glazury i dodatków łazienkowych.

Przytulna ARANŻACJA ŁAZIENKI. Projekt łazienki w drewnie

W aranżacji łazienki dominują trawiasta, żywa zieleń płytek i szklanej umywalki oraz drewno - rudawy teak. Dzięki tak dobranym materiałom i kolorom, projekt łazienki w domu jednorodzinny okazał się przytulny i niebanalny.

Nowoczesna łazienka w barwach natury: projekt łazienki w klimacie ZEN [ZDJĘCIA]

Nowoczesna łazienka w barwach natury to kolory ziemi utrzymane w ryzach funkcjonalności. Prezentujemy projekt łazienki w klimacie ZEN. Stonowane, jednolite faktury, harmonijne barwy i elementy nawiązujące do natury (rośliny, grafiki, motywy drewna) to nieodłączne cechy tej stylistyki.

Strona 1 z 1

1