KOBIETA Z PASJĄ 2013

(14 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY KOBIETA Z PASJĄ 2013

Wybieramy Kobietę z pasją 2013!

Wybieramy Kobietę z pasją 2013!

Wybierz wśród Kobiet z pasją, które gościły na łamach Mojego Mieszkania w 2013 roku, tę najbardziej Cię fascynującą! Głosuj poprzez „Lubię to”. Jeśli chcesz, po zarejestrowaniu się pozostaw komentarz z uzasadnieniem swojego wyboru – najlepsze wypowiedzi nagrodzimy!

Moje Mieszkanie 02/2013 - Maria z Warszawy: Folk moja miłość

Moje Mieszkanie 02/2013 - Maria z Warszawy: Folk moja miłość

Z różnych materiałów robi biżuterię i torebki, które sprzedaje w swoim sklepie Popo.art.pl. Zbiera stare widokówki i listy. Prowadzi blog. - Kiedyś te wszystkie szmaciane cudeńka robiłam wyłącznie z potrzeby serca – mówi Maria z Warszawy. – Dziś trafiają do ludzi, by dawać im radość.

Moje Mieszkanie 04/2013 - Róża Wollny z Krakowa: Wielkanoc na własną rękę

Moje Mieszkanie 04/2013 - Róża Wollny z Krakowa: Wielkanoc na własną rękę

Na co dzień i od święta towarzyszy jej sztuka ludowa. Wiele dekoracji wykonuje sama, korzystając z tradycyjnych wzorów. W krakowskiej rodzinie Róży Wollny twórcza kreacja należy do tradycji. W rzemiośle artystycznym, którym się zajmuje, łączy wiedzę etnograficzną nabytą na studiach z pasją tworzenia.

Moje Mieszkanie 10/2013 - Dorota z Poznania: Guriana - moje twórcze alter ego

Praca twórcza to jej żywioł. Wiele czasu poświęca szyciu toreb, poduszek, odnawianiu przedmiotów oraz autorskiemu scrapbookingowi. - To mój pseudonim w sieci – Guriana. Nie zawsze mam czas na realizację swoich pasji, ale tym bardziej cenię chwile im poświęcane. Kocham podróże, fotografowanie i sto innych rzeczy - mówi Dorota z Poznani.

Moje Mieszkanie 12/2013 - Urszula Kałębasiak: Witam Was w Ulęcinie

Artystyczna dusza każe jej nadawać rzeczom indywidualny rys - dekoruje, odnawia, przeszywa, przemalowuje. O swoich pasjach opowiada na blogu. - W blogowym świecie jestem Ulencją. Nasz mały domek na skraju mazurskiego lasu niech będzie więc Ulęcinem. To tu żyję z rodziną i oddaję się swoim licznym pasjom – mówi Urszula Kałębasiak.

Moje Mieszkanie 09/2013 - Magdalena Ratajczak z Poznania: Czarodziejka stołów

Marzy, aby zostać stylistka przyjęć. Na razie dekorowanie stołów traktuje jako hobby i stale rozwija swoją pasję. - Marzę, by pełną parą pracować jako stylistka przyjęć – mówi Magdalena Ratajczak z Poznania.

Moje Mieszkanie 12/2013 - Aneta Opiela: Mój żywioł - tworzenie

Lubi wyrażać siebie przez sztukę. Haftuje, odnawia meble, robi dekoracje, ale najbardziej kocha szyć. Prowadzi blog. - Świąteczne dekoracje zrobiłam z tego, co było pod ręką – mówi Aneta Opiela. – Uważam, że niemal z każdej banalnej rzeczy można wyczarować coś efektownego!

Moje Mieszkanie 07/2013 - Agnieszka Sieniarska-Kłak ze Zduńskiej Woli: W świecie kolorowych włóczek

Szydełkowanie to jej wielka miłość. Ma pracownię Cotton Art Wood, w której tworzy rzeczy z bawełny i drewna. Pasja stała się jej sposobem na życie. - Choć szydełko to moja wielka miłość, zdarzają mi się także artystyczne zdrady – mówi ze śmiechem Agnieszka.

Moje Mieszkanie 12/2013 - Katarzyna Stefaniak z Wielenia: Coś z niczego? To proste

Jej pasje to aranżowanie wnętrz, przerabianie mebli i szycie. Prowadzi blog. Przed świętami robiła piękne bombki z tkaniny. - Na pomysł zrobienia bombek z tkaniny wpadłam, gdy zobaczyłam styropianowe kule - mówi Katarzyna Stefaniak. - Są efektowne i bezpieczne dla dzieci.

Moje Mieszkanie 05/2013 - Agnieszka Marsowicz z Jasienicy: czuję się jak lekoman w aptece

Nici, koronki, piękne tkaniny oraz szycie to jej żywioł. Agnieszka pracuje w dużej pasmanterii, co pomaga w realizacji ukochanego hobby. Pisze blog.

Moje Mieszkanie 11/2013 - Agnieszka Tańska z Olsztyna: balkon 2013 roku

Agnieszka wraz z dziećmi fantastycznie udekorowała niewielki balkon. Jej pasją jest urządzanie domu.

Moje Mieszkanie 03/2013 - Olga Stroiwąs z Poznania: mam artystyczną duszę

Maluje, rysuje, szyje, pisze i ilustruje książki dla dzieci. Prowadzi blog, na którym mozna znaleźć m.in. inspiracje wnętrzarskie. – Skąd bierze na to czas? - Jestem dobrą organizatorką, a do tego nie mamy telewizora! - mówi Olga Stroiwąs z Poznania.

Moje Mieszkanie 08/2013 - Agnieszka z Warszawy: babeczki pełne uczuć

Uwielbia gotować i częstować rodzinę oraz przyjaciół smakołykami. Jej pasją są dania oraz desery w wersji mini.

Moje Mieszkanie 01/2013 - Magda Sapek z Gliwic: bez torebek nie ma życia

Szyje unikatowe torby Bag by Meg (Bagbymeg.com) oraz poszewki, bizuterie, chusty, maskotki itp. Ma swoją firmę. Po prostu kocham torebki! Te wyjątkowe. - To dla mnie niezwykle ważna część stroju. Zaczęłam je szyć dla zabawy, ale one mną zawładnęły - śmieje się Magda Sapek z Gliwic.

EKSPERCI KOBIETA Z PASJĄ 2013

Strona 1 z 1

1