JAK URZĄDZIĆ POKÓJ

(12 artykułów i zdjęć)

Porady projektantów wnętrz jak urządzić pokój bez błędów. Zobacz zdjęcia i aranżacje jak urządzić pokój dzienny, pokój na poddaszu, czy mały pokój w bloku. Wybieramy meble do pokoju, kolory, materiały wykończeniowe i dodatki. Jeśli nie wiesz, jak urządzić pokój zainspiruj się galeriami zdjęć. Znajdziesz tu mnóstwo pomysłów na wystrój pokoju. Jak urządzić pokój: galeria, aranżacje, porady architektów.

ARTYKUŁY JAK URZĄDZIĆ POKÓJ

Oświetlenie salonu: 20 pięknych inspiracji, jak oświetlić nowoczesny salon

Oświetlenie salonu: 20 pięknych inspiracji, jak oświetlić nowoczesny salon

W nowoczesnym wnętrzu ważne jest oświetlenie salonu, które pełni funkcje praktyczne i dekoracyjne. Za pomocą lamp do salonu możemy wydobyć strefy, podkreślić jego zalety, ukryć wady, zmienić proporcje. Istotna funkcja oświetlenia w salonie, która często jest bagatelizowana, to budowanie nastroju, zwłaszcza w części wypoczynkowej. Podpowiadamy, jakie oświetlenie sprawdzi się w nowoczesnym salonie. Zobaczcie też GALERIĘ ZDJĘĆ.

Najpiękniejsze lampy do salonu. Jakie wybrać lampy, by mieć przytulny salon?

Najpiękniejsze lampy do salonu. Jakie wybrać lampy, by mieć przytulny salon?

Wybór lampy do salonu może w zaskakujący sposób zmienić całą aranżację salonu. Odpowiednia lampa w salonie sprawi, że wystrój będzie ciekawy i przytulny. Wystarczy, jeśli wszystko dobrze zaplanujesz. Sprawdź, jakie lampy do salonu warto wybrać i gdzie je umieścić.

Sufit napinany w mieszkaniu - ceny, opinie, montaż, ciekawe aranżacje

Sufit napinany w mieszkaniu - ceny, opinie, montaż, ciekawe aranżacje

Sufit napinany to oryginalny pomysł na wykończenie sufitu - wygląda jak naciągnięta tkanina. Cena sufitu napinanego nie jest jednak niska. Może być matowy lub z połyskiem, o dowolnej kolorystyce, a nawet zadrukowany zdjęciami lub grafiką. Przedstawiamy praktyczny poradnik - sufit napinany we wnętrzu: cena, opinie, montaż, inspirujące zdjęcia.

Jak urządzić salon w bloku, aby był ładny i spełniał nasze potrzeby?

Salon w bloku zazwyczaj pełni kilka funkcji jednocześnie. Na ograniczonej przestrzeni salonu w bloku zazwyczaj musi znaleźć się miejsce do odpoczynku, do jedzenia i czasem do pracy. Aranżacja salonu w bloku jest więc często wyzwaniem dla właścicieli i dla projektantów. Zobaczcie ZDJĘCIA z pomysłami, jak ciekawie rozwiązać przestrzeń salonu w bloku.

Salon inspiracje. 20 pomysłów na ładny salon: zdjęcia

20 pomysłów na salon -  zobacz galerię zdjęć. Salon inspiracje to podpowiedzi, jak urządzić salon, który jest nowoczesny, funkcjonalny i ładny. Prezentowane zdjęcia salonu to wnętrza z prawdziwych mieszkań.

Ramki na ścianę: 40 inspiracji, jak udekorować ściany ramkami na zdjęcia

Ramki na ścianę to jeden z najpopularniejszych motywów dekoracji ścian we wnętrzach. Jak sprawić, by ramki ścienne nie były standardowe, nudne i zwyczajne? Przedstawiamy wyjątkowe aranżacje ramek na zdjęcia. Zapraszamy do zaczerpnięcia inspiracji z naszej galerii ramek na ścianę [WIDEO].

Amfilada - jak połączyć przestrzeń u kład amfiladowy?

Amfilada - co to znaczy? Metodę aranżowania pokoi w amfiladzie, czyli usytuowanych w jednej linii, zastosowano po raz pierwszy w 1668 roku. Gdzie? W pięknym i okazałaym Wersalu! Dzisiaj układ amfiladowy zobaczymy w miejscach publicznych oraz w wielu przedwojennych kamienicach i domach. 

14 pomysłów JAK URZĄDZIĆ POKÓJ aby sprzyjał rodzinnemu wypoczynkowi. GALERIA

Jak urządzić pokój, aby sprzyjał rodzinnemu wypoczynkowi - podejmujemy ten temat nie tylko z powodu modnego ostatnio hasła: „Żyj powoli”. W codziennym szybkim tempie życia nabiera ono naprawdę dużego znaczenia. Jak urządzić pokój, aby sprzyjał rodzinnemu wypoczynkowi: zobacz 14 inspiracji z prawdziwych wnętrz!

Pokój dla niemowlaka. Jak urządzić pierwszy pokoik niemowlaka - ZDJĘCIA, ARANŻACJE, INSPIRACJE

Pokój dla niemowlaka powinien być nie tylko ładny i przyjazny, lecz także praktyczny, zwłaszcza dla mamy. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, urządzając pokoik niemowlaka, żeby było w nim wygodnie. Sprawdziliśmy meble dla dzieci, podajemy ich ceny i pasujące do siebie zestawy. Zobaczcie, ile kosztują meble do pokoju dla niemowlaka, które można kupić w polskich sklepach.

Pokój dzienny: jak go urządzić, by był namilszym wnętrzem w domu

Pokój dzienny to serce domu. Wnętrze, z którego korzystają wszyscy domownicy. Poznaj zasady obowiązujące w aranżacji pokoju dziennego, które sprawią że twój pokój będzie przytulnym i rodzinnym miejscem.

Pokój dla dziewczynek: jak go urządzić żeby było ładnie a siostrom wygodnie?

Jak urządzić pokój dla dziewczynek - dwóch sióstr w różnym wieku? Tak żeby wzajemnie sobie nie przeszkadzały, a rzeczy były dostępne na wygodnym, dla każdej z nich,  poziomie? Zobaczcie ciekawy projekt pokoju dla dziewczynek, w którym można zbudować domek lub urządzić teatrzyk.

PROJEKTY, ARANŻACJE PODDASZA: Mieszkanie na poddaszu ZDJĘCIA WNĘTRZ

Hanna i Andrzej kupili mieszkanie na poddaszu. Wnętrza mieszkań pod skosami są trudne do urządzenia. Właścicielom udało się stworzyć komfortowe wnętrza, przytulne i wygodne. Miejsca pod skosami maksymalnie wykorzystali na szafy i schowki. Dzięki temu wnętrza mają uporządkowaną przestrzeń, a mieszkanie na poddaszu nie jest zagracone ciężkimi szafami.

Strona 1 z 1

1