JAK URZĄDZIĆ POKÓJ

(12 artykułów i zdjęć)

Porady projektantów wnętrz jak urządzić pokój bez błędów. Zobacz zdjęcia i aranżacje jak urządzić pokój dzienny, pokój na poddaszu, czy mały pokój w bloku. Wybieramy meble do pokoju, kolory, materiały wykończeniowe i dodatki. Jeśli nie wiesz, jak urządzić pokój zainspiruj się galeriami zdjęć. Znajdziesz tu mnóstwo pomysłów na wystrój pokoju. Jak urządzić pokój: galeria, aranżacje, porady architektów.

ARTYKUŁY JAK URZĄDZIĆ POKÓJ

Jak urządzić salon w bloku, aby był ładny i spełniał nasze potrzeby?

Jak urządzić salon w bloku, aby był ładny i spełniał nasze potrzeby?

Salon w bloku zazwyczaj pełni kilka funkcji jednocześnie. Na ograniczonej przestrzeni salonu w bloku zazwyczaj musi znaleźć się miejsce do odpoczynku, do jedzenia i czasem do pracy. Aranżacja salonu w bloku jest więc często wyzwaniem dla właścicieli i dla projektantów. Zobaczcie ZDJĘCIA z pomysłami, jak ciekawie rozwiązać przestrzeń salonu w bloku.

Salon inspiracje. 20 pomysłów na ładny salon: zdjęcia

Salon inspiracje. 20 pomysłów na ładny salon: zdjęcia

20 pomysłów na salon -  zobacz galerię zdjęć. Salon inspiracje to podpowiedzi jak urządzić salon, który jest nowoczesny, funkcjonalny i ładny. Prezentowane zdjęcia salonu to wnętrza z prawdziwych mieszkań.

Amfilada - jak połączyć przestrzeń?

Amfilada - jak połączyć przestrzeń?

Metodę aranżowania pokoi w amfiladzie, czyli usytuowanych w jednej linii, zastosowano po raz pierwszy w 1668 roku. Gdzie? W pięknym i okazałaym Wersalu! Dzisiaj taki układ mieszkania zobaczymy w miejscach publicznych, przedwojennych kamienicach lub domach. 

Ramki na ścianę: 40 inspiracji, jak udekorować ściany ramkami na zdjęcia

Ramki na ścianę to jeden z najpopularniejszych motywów dekoracji ścian we wnętrzach. Jak sprawić, by ramki ścienne nie były standardowe, nudne i zwyczajne? Przedstawiamy wyjątkowe aranżacje ramek na zdjęcia. Zapraszamy do zaczerpnięcia inspiracji z naszej galerii ramek na ścianę [WIDEO].

Oświetlenie salonu: 20 pięknych inspiracji, jak oświetlić nowoczesny salon

W nowoczesnym wnętrzu ważne jest oświetlenie salonu, które pełni funkcje praktyczne i dekoracyjne. Za pomocą oświetlenia salonu możemy wydobyć strefy, podkreślić jego zalety, ukryć wady, zmienić proporcje. Istotna funkcja oświetlenia w salonie, która często jest bagatelizowana, to budowanie nastroju, zwłaszcza w części wypoczynkowej. Podpowiadamy, jakie oświetlenie sprawdzi się w nowoczesnym salonie. Zobaczcie GALERIĘ ZDJĘĆ.

Najpiękniejsze lampy do salonu. Jakie wybrać lampy, by mieć przytulny salon?

Wybór lampy do salonu może w zaskakujący sposób zmienić całą aranżację salonu. Odpowiednia lampa w salonie sprawi, że wystrój będzie ciekawy i przytulny. Wystarczy, jeśli wszystko dobrze zaplanujesz. Sprawdź, jakie lampy do salonu warto wybrać i gdzie je umieścić.

PROJEKTY, ARANŻACJE PODDASZA: Mieszkanie na poddaszu ZDJĘCIA WNĘTRZ

Hanna i Andrzej kupili mieszkanie na poddaszu. Wnętrza mieszkań pod skosami są trudne do urządzenia. Właścicielom udało się stworzyć komfortowe wnętrza, przytulne i wygodne. Miejsca pod skosami maksymalnie wykorzystali na szafy i schowki. Dzięki temu wnętrza mają uporządkowaną przestrzeń, a mieszkanie na poddaszu nie jest zagracone ciężkimi szafami.

ARANŻACJA WNĘTRZ: jak dobrze urządzić pokój PORADNIK. Ładne WNĘTRZA ZDJĘCIA

Aranżacja wnętrz to prawdziwa sztuka. Warto znać kilka zasad urządzania pokoju, by mieszkanie było wygodne i ładne. Jak urządzić pokój? Dobrze zaprojektowany pokój można urządzić na różne sposoby. Dlatego kupując mieszkanie, musimy dobrze przemyśleć aranżację wnętrz. Jeśli jest tylko jedna możliwość ustawienia mebli, zastanówmy się czy taki pokój będzie nam odpowiadał? Zobacz: łądne wnętrza - ZDJĘCIA.

Pokój dzienny: jak go urządzić, by był namilszym wnętrzem w domu

Pokój dzienny to serce domu. Wnętrze, z którego korzystają wszyscy domownicy. Poznaj zasady obowiązujące w aranżacji pokoju dziennego, które sprawią że twój pokój będzie przytulnym i rodzinnym miejscem.

Pokój dzienny. Jak urządzić pokój wąski i długi

Czasami pokój dzienny jest wąski i długi. Warto wiedzieć, jak urządzić pokój, by zniwelować efekt "tunelu". Oto kilka podpowiedzi, które pomogą wam poprawić proporcje pokoju.

14 pomysłów JAK URZĄDZIĆ POKÓJ aby sprzyjał rodzinnemu wypoczynkowi. GALERIA

Jak urządzić pokój, aby sprzyjał rodzinnemu wypoczynkowi - podejmujemy ten temat nie tylko z powodu modnego ostatnio hasła: „Żyj powoli”. W codziennym szybkim tempie życia nabiera ono naprawdę dużego znaczenia. Jak urządzić pokój, aby sprzyjał rodzinnemu wypoczynkowi: zobacz 14 inspiracji z prawdziwych wnętrz!

Jak urządzić jasny pokój dzienny: projekt wnętrz

Pokój dzienny to zazwyczaj najbardziej reprezentacyjne z pomieszczeń w naszym domu. Na pokój dzienny wybieramy zazwyczaj największe i najjaśniejsze pomieszczenie. Co jednak, jeśli dostęp do światła dziennego w pokoju pozostawia wiele do życzenia? Sprawdź jak urządzić jasny pokój dzienny – mamy na to kilka sprawdzonych trików.

Strona 1 z 1

1