GRZEJNIKI DEKORACYJNE

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY GRZEJNIKI DEKORACYJNE

Grzejniki dekoracyjne, czyli sztuka użytkowa w projekcie salonu

Grzejniki dekoracyjne, czyli sztuka użytkowa w projekcie salonu

Grzejnik to nie tylko użyteczny element wyposażenia wnętrza, ale coraz częściej także jego ozdoba. Moc grzewcza kaloryfera okazuje się tylko jednym z kilku kryteriów decydującym o wyborze konkretnego modelu. Coraz częściej naszą decyzję uzależniamy od designu grzejnika. Prezentujemy przykładowe projekty wnętrz, w których grzejnik odgrywa rolę dekoracyjną!

Aranżacje salonu: grzejniki dekoracyjne. Jak wybrać grzejnik do pokoju

Aranżacje salonu: grzejniki dekoracyjne. Jak wybrać grzejnik do pokoju

Nowoczesne aranżacje salonu lubią minimalizm i niewielką ilość dodatków. Grzejniki dekoracyjne zaskakują bogactwem kolorów i wzorów, mogą z powodzeniem stanowić główną ozdobę salonu. Radzimy, jak dobrać grzejnik do pokoju, by harmonizował z charakterem wnętrza. Aranżacje salonu ZDJĘCIA

Dizajnerskie grzejniki: jaki grzejnik wybrać?

Dizajnerskie grzejniki: jaki grzejnik wybrać?

Grzejniki są eksponowane jako równoprawna ozdoba wnętrza. Słowo „dizajn” zarezerwowane niegdyś dla mebli i dodatków, dziś dotyczy również instalacji. Jaki grzejnik wybrać?

Grzejniki w dobrym kształcie: na co wymienić stary grzejnik?

Nic już nie będzie takie jak przedtem, gdy wymienisz stary grzejnik na grzejnik dekoracyjny. Jak design grzejnika buduje przestrzeń? Czy grzejnik dekoracyjny może mieć dodatkowe funkcje? Zainspiruj się zbiorem najciekawszych grzejników 2014 roku.

Grzejniki łazienkowe. Jak wybrać grzejnik do łazienki? Grzejniki dekoracyjne zdjęcia

Grzejnik łazienkowy to ważny element, projekty łazienek kładą na jego wybór coraz większy nacisk. Jaki grzejnik do łazienki będzie lepszy? Jak wybrać grzejniki łazienkowe, jaki grzejnik będzie pasował do aranżacji naszej łazienki. ZOBACZ ZDJĘCIA: grzejniki dekoracyjne w aranżacji łazienek.

Czas wymiany grzejników: wymień mądrze, ładnie i na lata!

Lato to także czas wymiany starych grzejników. Warto wcześniej zorientować się nie tylko w parametrach nowych urządzeń, ale i przyjrzeć się z bliska ich urodzie, modelom, możliwościom dekoracyjnym. Jak wybrać piękny i funkcjonalny grzejnik latem, by cieszyć się przytulnym i ciepłym wnętrzem zimą?

Strona 1 z 1

1