GRAFIKA

(10 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY GRAFIKA

Hebluję i kombinuję...

Hebluję i kombinuję...

...a do tego tworzę plakaty – tak mówi o sobie Beata. Zrzuciła poważny kostium pani z banku i przy wsparciu męża odkryła w sobie artystkę, majsterkowicza i dekoratorkę, odważnie spełniając marzenia

Antyki: obrazy, rysunki, grafiki, ramy – co warto kupować, czego nie?

Antyki: obrazy, rysunki, grafiki, ramy – co warto kupować, czego nie?

Stylowe wnętrze to nie tylko meble, to także dodatki, a wśród nich obrazy, rysunki i ramy – nieraz puste. Co i jak wybierać, by zakup antyków oznaczał niezmąconą radość z nowego nabytku, a nie konieczność przekazania obiektu do renowacji, której koszt przewyższy kwotę transakcji?

Szara sypialnia z grafiką: graficzne motywy w stonowanym projekcie sypialni

Szara sypialnia z grafiką: graficzne motywy w stonowanym projekcie sypialni

Odcienie szarości w sypialni, umiejętnie zrównoważone kolorem i grafiką, potrafią dać niezwykle przytulny efekt. Zainspirujcie się projektem szarej sypialni z subtelnym wzorem i kolorem autorstwa duetu projektowego MADAMA.

AUKCJA Sztuki Na Papierze ON-LINE w FineArts!

Dom Aukcyjny FineArt's przygotował dla swoich klientów Aukcję Sztuki na Papierze. Wyselekcjonowany zbiór prac młodych, zdolnych artystów, takich jak Robert Kuta, Katarzyna Matylda Kręcicka, Natalia Tarnawa czy fotografa Jarosława Jaremy. Aukcja odbywać się będzie ON-LINE od piątku 6 marca do niedzieli 8 marca i obejmie kolaże, rysunki, linoryty, sitodruki oraz odbitki fotograficzne. Jak wziąć udział w aukcji?

Dobieramy obraz do wnętrza

Odpowiednio dobrana grafika, obraz czy fotografia to kropka nad „i” przy aranżowaniu wnętrza z osobistym charakterem. Świadczy o wrażliwości artystycznej właściciela, a z czasem może zyskać także na wartości. Podpowiadamy, jak dobrać obraz do wnętrza.

Dekoracje wnętrz: jak dobrać dzieło sztuki do wnętrza?

Odpowiednio dobrana grafika, obraz czy fotografia na ścianę to kropka nad „i” w aranżacji wnętrza z osobistym charakterem. Jednak, podobnie jak w przypadku innego rodzaju dekoracji wnętrz, takie czynniki jak wymiary, styl i umiejscowienie dzieła sztuki, którym chcemy ozdobić pomieszczenie, muszą być przemyślane i odpowiednio dobrane do wnętrza. Sprawdź, jak dobrać dzieło sztuki do wnętrza!

Zieleń dla odmiany

Ten sam kąt z dwiema kanapami i ze stolikiem urządzamy roślinami na trzy różne sposoby. Gramy też czernią i bielą, motywami graficznymi, kolorem. Mała zmiana, wielka różnica!

Spokojnie i elegancko. Urządzamy kącik jadalny

Żeby celebrować rodzinne posiłki, wcale nie trzeba mieć osobnej jadalni – wystarczy niewielki kącik w pokoju dziennym. Urządzony pomysłowo, nie zajmie wiele miejsca, a pozwoli wygodnie biesiadować nawet pięciu, czy sześciu głodomorom. Zobacz, jak w łatwy sposób zaaranżować lawendową jadalnię ze stołem z litego drewna...

Sen Gejszy

Japońska stylistyka - prosta, a zarazem wyrafinowana - idealnie pasuje do modnej sypialni.

Nowoczesne umywalki. Kocham miasto

Awangardowe projekty doskonale komponują się z wystrojem nowoczesnej łazienki. Czarno-białe grafiki, które zdobią umywalki, przykuwają wzrok i nadają wnętrzu wyjątkowy nastrój.

Strona 1 z 1

1