FOLKLOR

(6 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY FOLKLOR

Magicznie na Podhalu

Magicznie na Podhalu

W Górskiej Osadzie Urszula pokazuje to, co w stylu zakopiańskim najpiękniejsze, zgrabnie przekładając styl witkiewiczowski na język współczesny

Styl folkowy: wnętrza i ludowe motywy we współczesnych aranżacjach

Styl folkowy: wnętrza i ludowe motywy we współczesnych aranżacjach

Styl folkowy coraz częściej gości nie tylko w modzie, ale i we wnętrzach. Wnętrza w stylu folkowym to z pewnością propozycja dla odważnych, ale też dla tych, którzy lubią tradycję z nutą energii. Ludowe motywy w aranżacji wnętrz są zawsze radosne i pełne kolorów, oraz bardzo przytulne.

Folklor we wnętrzu: drobne dekoracje w ludowym klimacie

 Folklor we wnętrzu: drobne dekoracje w ludowym klimacie

Folklor we wnętrzu to dobry akcent w aranżacji, nawiązujący do modnego w tym sezonie powrotu do natury i starego rzemiosła. Kamionkowe naczynia czy ludowe wzory nie muszą być oklepane i pretensjonalne. Stosowane w umiarze lub przy nowej funkcji, zyskają status ponadczasowości.

Folklor powraca do łask

Koronki, wzory ludowe, mereszki, hafty powracają, zarówno w oryginalnej formie przedmiotów, które przez lata chowaliśmy na strychach, jak i we współczesnych projektach. Projektanci mebli coraz chętniej sięgają po ludowe wzory, o czym świadczą liczne wystawy czy europejskie targi wzornictwa.

Moda na ludowe dekoracje

Koguty, pawie, paski, kwiaty, misterne wycinanki. Każdy polski region ma swoje najpiękniejsze wzory, z których słynie. We wnętrzach powraca moda na folklor.

Dywan na ludowo

Kolorowe, bogato zdobione, inspirowane folklorem i naturą. Takie są nowe dywany dostępne w sklepach Komfort.

Strona 1 z 1

1