EKLEKTYCZNE WNĘTRZE

(12 artykułów i zdjęć)

ARTYKUŁY EKLEKTYCZNE WNĘTRZE

Salon z jadalnią i kuchnią: nowoczesny eklektyzm w przestronnej aranżacji

Salon z jadalnią i kuchnią: nowoczesny eklektyzm w przestronnej aranżacji

Popisowe, indywidualne łączenie stylów w jednym wnętrzu gwarantuje intrygujący efekt końcowy. Salon z jadalnią i kuchnią wyróżnia się kremowo-brązową bazą aranżacyjną, na tle której królują kolorowe, pomysłowe oraz funkcjonalne meble i dodatki. Jest tu miejsce i na vintage, i na styl skandynawski, a także na imponującą sztukę współczesną.

Styl eklektyczny: uporządkowany nieład we wnętrzu

Styl eklektyczny: uporządkowany nieład we wnętrzu

Styl eklektyczny polega na połączeniu różnych stylów lub ich elementów ze sobą. Zastosowanie stylu eklektycznego podczas urządzania mieszkania wymaga wyczucia i smaku, by aranżacja wnętrza nie stała się chaotyczna i nieprzemyślana.

Projekt wnętrz apartamentu: eklektyczny open space

Projekt wnętrz apartamentu: eklektyczny open space

Projekt wnętrz dwukondygnacyjnego apartamentu charakteryzuje otwarta przestrzeń, zdominowana przez styl eklektyczny. Mieszkalny open space łączy w aranżacji wnętrza elementy nowoczesności z klasyką, a to wszystko dopełnione jest szczyptą przepychu. Prezentujemy projekt wnętrz według studia Design Factory, który zaskakuje efektownym brakiem granic!

Eklektyczny salon z kuchnią i buduarowy klimat we współczesnym apartamencie

Mieszanka współczesnego neobaroku i wysmakowanego stylu francuskiego zdeterminowała aranżację współczesnego salonu z kuchnią. Eklektyczny salon z aneksem kuchennym otuliły wyszukane kształty mebli, zdecydowany kolor, akcent na detal i bogate dekoracje.

Loftowe wnętrze w kamienicy: pomieszanie wzorów i faktur GALERIA ZDJĘĆ

Loft w mieszkaniu w kamienicy? Jak najbradziej. Filmowo op art'owskie inspiracje wnętrza w kamienicy zaskakują tak podziałem przestrzeni, jak i zestawieniem barw i deseni. Forniry, barwne tapety, glazura i drewno są tutaj razem na bliskiej sobie przestrzeni. Sprawdź jak wygląda szalone wnętrze z dozą geniuszu!

Klasyczna aranżacja wnętrz w nowoczesnym wydaniu

Monochromatyczne wnętrze czy mieszanka stylów, faktur i kolorów? Jeśli myślisz, że nie możesz pozwolić sobie na aranżacyjne wariacje to jesteś w błędzie. Dzięki niekonwencjonalnym połączeniom możemy uzyskać wnętrze klasyczne i nowoczesne, ponadczasowe i bardzo modne.

Eklektyczny apartament: wnętrza z amfiladą dla singla. Warto zobaczyć!

Ten eklektyczny apartament jest zupełnie wyjątkowy. Pozornie nic tu do siebie nie pasuje. Eklektyzm: jest trochę rustykalnie, trochę dworsko, do tego białe minimalistyczne ściany, a na nich kolorowe współczesne plakaty. Wnętrza łączą bielone, szerokie deski dębowe. Dobrze się tu odnajdują nawet uznane klasyki designu w postaci kilku Plastic Chair, fotela Lounge Chair autorstwa Ray i Charlsa Eamsów, czy niezwykle modne lampy „Sky Garden”. Zobaczcie zdjęcia bardzo udanej aranżacji eklektycznego apartamentu w Sopocie.

SALON z KUCHNIĄ inspirowany kultowym serialem! Eklektyczne piękne wnętrze

Ten piękny eklektyczny salon z kuchnią zaprojektowała architekt Marta Matelier. Inspiracją były wnętrza, w których nagrywano kultowy serial „Sex w wielkim mieście” i paryskie apartamenty. Umiejętne połączenie różnych stylów sprawiło, że to eklektyczny salon jest jednocześnie harmonijny i ciekawy.

Eklektyczne mieszkanie: powraca moda na wnętrza z elementami przeszłości

Eklektyzm jest w modzie! W aranżacji wnętrz warto łączyć style, mieszać rzeczy stare z nowymi, bo wtedy możemy uzyskać niepowtarzalny efekt. To nic, że nie masz wprawy. Baw się ustawianiem dekoracyjnych przedmiotów. Ich wybór i sposób eksponowania opowiada historię domowników. Wzbogaca też klimat domu o indywidualny rys. Wnętrza z sentymentalnym rysem są nadal bardzo modne.

Eklektyczny pokój chłopca: skandynawskie wnętrze z historią

Eklektyczny pokój chłopca powstawał stopniowo i niskobudżetowo. Swoboda z jaką udało się połączyć stare meble z nowymi – zachwyca. Wprowadzenie do skandynawskiego wnętrza oryginalnych przedmiotów z historią sprawiło, że aranżacja pokoju ma klimat eklektycznego wnętrza.

Eklektyczny minimalizm we wnętrzu: białe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu

Czy eklektyzm i minimalizm mogą iść w parze? Takie połączenie zamieszkało we wnętrzu autorstwa studia architektury między liniami. Zobacz wyjątkowe zestawienie stylów w białym mieszkaniu na warszawskim Żoliborzu!

Wnętrza w stylu francuskim: mieszkanie na warszawskim Powiślu

Styl francuski w mieszkaniu w przedwojennej kamienicy na warszawskim Powiślu. Wyjątkowe, stylowe wnętrza ponad stu metrowego mieszkania. W aranżacji zagościł styl francuski. Projektanci postawili na monochromatyzm. Zobacz niezwykły projekt autorstwa pracowni EG projekt!

Strona 1 z 1

1